Zavrieť

Porady

zrusenie zmluvy o vzájomnej spolupráci

Ahojte. Prave pisem zrusenie zmluvy o vzajomnej spolupraci, ktoru som uzatvorila s jednom firmou. Mozem ako dovod tejto zmluvy uviest . nespokojnosť klientov-neustale staznosti, 2. nevybavovanie staznosti od klientov, ktore som im zasielala aby sa k nim vyjadrili do urciteho datumu (nikdy sa k nicomu nevyjadrili-na vsetko sa vykaslali a klienti ma chceli zazalovat)
Mozem tam aj uviest ze ak nebudu akceptovat dane zrusenie zmluvy o sporupraci, alebo ma budu chciet koli týmto dovodom zrusenia zmluvy napadnut, ze od nich v tomto pridade budem chciet odškode za vzniknute naklady ktore vznikli mne koli tymto staznostiam od klientov? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Majka23
    Ahojte. Prave pisem zrusenie zmluvy o vzajomnej spolupraci, ktoru som uzatvorila s jednom firmou. Mozem ako dovod tejto zmluvy uviest . nespokojnosť klientov-neustale staznosti, 2. nevybavovanie staznosti od klientov, ktore som im zasielala aby sa k nim vyjadrili do urciteho datumu (nikdy sa k nicomu nevyjadrili-na vsetko sa vykaslali a klienti ma chceli zazalovat)
    Mozem tam aj uviest ze ak nebudu akceptovat dane zrusenie zmluvy o sporupraci, alebo ma budu chciet koli týmto dovodom zrusenia zmluvy napadnut, ze od nich v tomto pridade budem chciet odškode za vzniknute naklady ktore vznikli mne koli tymto staznostiam od klientov? Dakujem
    Predovšetkým treba vychádzať zo samotného znenia zmluvy. Čo bolo uvedené ako povinnosti a čo z týchto povinností druhá strana porušovala. Prípadne napadnúť povinnosti, ktoré síce v zmluve nie sú uvedené, ale sú naviac uvedené v zákone podľa ktorého ste zmluvu uzavierali. V zmluve sa zvykne aj uvádzať za akých okolností možno zmluvu zrušiť príp. od nej odstúpiť. V prípade, že druhá strana svojím konaním spôsobila nejakú škodu dá sa uplatniť náhrada, ovšem ak sú naplnené podmianky náhrady škody uvedené v zákone. Veľmi ťažko sa dá konkrétne poradiť bez podrobnej znalosti zmluvy.

    zrusenie zmluvy o vzájomnej spolupráci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.