Zavrieť

Porady

Čo je nové po 01.01.2005?

Ahojte poraďaci. Čítala som Vaše príspevky o školení v KE - 15.12.04,školiteľ pán Jožko Mihál. Keďže sa kŕmim antibiotikami a nemohla som prísť, chcela by som poprosiť znalých noviniek. Ak by ste mohli spraviť nejaký prehľad aspoň stručný, čo nové nás po 01.01.2005 čaká. Ak by ste to niekto zhrnuli do najdôležitejších bodov, čo nové bolo na školení bola by som vďačná nie len ja. Alebo ak by ste mali materiály ku školeniu v elektronickej podobe, tak poprosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Nepíšte nič, ja Lucy pošlem materiály k školeniu.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    nechcem provokovať, ani podpichovať (neberte to v zlom), ale mne osobne strašne vyhovuje aj komentár k zmenám, myslím tým, že materiály vždy budú iba materiálmi, ale bez vysvetlenia, či diskusie to nie je celkom ono
    Dobrý deň p.Mihál mohla by som Vás aj ja poprosiť materiály k školeniu som z Trnavy
    veľmi by mi to pomohlo , keď by ste teda bol ochotný ďakujem.

    marcelaStanakova@centrum.sk

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    No no no, nie je to tovar po záruke, aby sa len tak rozdával a posielal. Kto bol alebo príde na moje školenie, a chce tieto materiály aj v elektronickej podobe - tak OK. Inak...

    Iveta je offline (nepripojený) Iveta

    Iveta
    pre p. Mihála

    Som prihlásená a mám zaplatené školenie na 12.1. v BA. Môžem poprosiť materiály v predstihu elektronicky ako súkromnú správu?
    Ď.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Iveta - pošlite mi mail.adresu

    fasia je offline (nepripojený) fasia

    fasia
    Krásny deň vám všetkým. Hlásim sa aj ja k odberateľom materiálov na novinky roku 2005 a chcem vás poprosiť o info, ako to bude s DDP-čkami v starom a novom roku. Ide mi o to či ak podnikateľ alebo zamestnanec vloží jednorázovo na svoj účet v DDP 10 percent z príjmu a uplatní si ju tento rok v daňovom priznaní, a po roku si bude chcieť vybrať polovicu tak ako mu to umožňuje dávkový plán, či bude musieť niečo dodatočne zdaňovať v ďalších rokoch.
    Vpored pekne ďakujem.

    Monika Prengelová.

    mail na materiály: office@e-fasia.sk

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Zlatica - ohľadom školenia prosím pozrite pozrite www.aurus.sk. Prihlásiť sa ešte dá, ešte sú voľné miesta.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    p. Mihál, poslala som Vám SS s dotazom, lebo si nie som istá, či je dobré to preberať na Porade (neviem, kto všetko to číta). Ak si však myslíte, že áno, ja to môžem dať aj sem, lebo teraz neviem, či mi cez SS odpoviete. Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.