Zavrieť

Porady

Nákup softwaru

Mám provokačnú otázku,
myslíte si, že je možné obhájiť si nákup softvaru na vedenie JU pre 99 firiem /multiverzia/, ak živnostník nemá v žl uvedené vedenie účtovníctva pre iné firmy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    No my tiež používame multiverziu programu na účtovanie a odporúčal nám to predajca tohto programu, nakoľko nová firma je vlastne nový rok účtovania a pri obyčajnej verzii by boli prechody z roka na rok zložitejšie.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    A má v živnost.liste uvedené aspon niečo také, ako Spracovanie údajov /spracovanie dát/? Aj na základe toho sa môže robiť účtovníctvo, lebo je to v podstate spracovanie údajov. Ale ak robí živnostník pre firmu účtovníctvo, tak predpokladám, že majú medzi sebou spísanú zmluvu /zmluva o spracovávaní údajov alebo zmluva o vykonávaní odborných prác, alebo zmluva o vykonávaní administratívnych prác-ak má v žl uvedené administr.práce/.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    ja tiez pouzivam multiverziu uctovnictva a z vlastnej skusenosti viem, ze je k nezaplateniu, aj som mala danovu kontrolu a nic mi nikto nevytkol, hoci urcite by som sa branila s tym, ze v multiverzii mam moznost ako napisala Dana K, pred prechodom do buduceho roku si skopirovat este raz moju firmu s uctovnictvom ako zalohu aby sa mi nestalo to, ze stratim udaje a ze sa mozem spatne vraciat k predchadzajucim rokom uctovnictva bez problemov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.