Zavrieť

Porady

Usporiadat
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Kedže je to nová daň podľa iného zákona,
tak predpokladám, že sa všetci budeme zase prihlasovať. Nikde som totiž, ani vo VZN ani v prechodných ustanoveniach zákona nenašiel, že by sa to dialo "automaticky" pre súčasných platitelov Cestnej dane.

Ak mam pravdu (?),
tak nezabudnúť podať priznanie a zaplatiť.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Takže už MF uverejnilo aj tlačivá
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

a kam sa to bude platiť na aký účet.. treba to podať do 15 dni?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

No keďže správca dane je DÚ tak asi sa bude platiť tam.
0 0
lsulekova lsulekova

lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

Takže - treba sa odhlasiť z daňového úradu a nahlásiť sa na VUC? Alebo ako to vlastne bude? Mám v tom riadny guláš...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
lsulekova
Takže - treba sa odhlasiť z daňového úradu a nahlásiť sa na VUC? Alebo ako to vlastne bude? Mám v tom riadny guláš...
nie... na daňový úrad treba podať nové tlačivo k dani z motorových vozidiel a tam aj tú daň zaplatiť
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Chcem si overiť, či daň z motorových vozidiel DU BA I. je účet:

7000055214/8180
KS:1144
VS
správny účet: 7000195938/8180
Naposledy upravil accad : 11.01.05 at 15:25 Dôvod: správny účet
0 0
Lýdia Lýdia

Lýdia je offline (nepripojený) Lýdia

Dobrý deň!
Je treba aj za auta ktore už evidujeme od r. 2003 znova podať daňové priznanie na nových tlačivách ???
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Lýdia
Dobrý deň!
Je treba aj za auta ktore už evidujeme od r. 2003 znova podať daňové priznanie na nových tlačivách ???
ano, je to potrebne
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ja som napísala všetky nanovo.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
editka, na stránke drsr sú v účtoch štátnych účtov doplnené aj účty jednotlivých du pre dan z motor.vozidiel - skús kliknúť http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...7_0_KG#7_0_ECFmne to tam vyhodilo iný účet.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

luebchenko
editka, na stránke drsr sú v účtoch štátnych účtov doplnené aj účty jednotlivých du pre dan z motor.vozidiel - skús kliknúť http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...7_0_KG#7_0_ECFmne to tam vyhodilo iný účet.
V inej téme k tejto dani sú už účty na všetky DU v BA. Mne na stránke DU nikdy nejde otvoriť účty štátnych účtov. Ako skúšam, tak skúšam nepustí.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Nájdené číslo účtuNázov dane Daňový úrad Číslo účtu Daň z motorových vozidiel Daňový úrad Bratislava I 0000007000195938/8180
Toto som stiahla zo stránky DRSR - snáď to platí?!
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Ahojte. Aj ja sa pridávam.

Už som vyplnila DP, už som ho aj odovzdala, lebo som sa dočítala, že treba podať do 15.1.2005. Ale teraz nie je mi jasné, že dokedy sa má platiť? 15, alebo 31.1.2005????? Nie je to jednoznačne písané.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... ja hlasujem za 31.1.2005
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
A nemá to byť v termíne podania DP???
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... opäť hlasujem za 31.1.2005
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

Ja som kvôli tomu volala na DÚ . Do 15.1.2005 sa podáva Daň z motorových vozidiel iba z tých ktoré boli obstarané teraz v novom roku 2005.
a do 31.1.2005 sa podáva Daň z motorových vozidiel ktoré sú už v evidencii v minulosti teda minulý rok a za ktoré sa už predtým podávala cestná daň.
0 0
rina rina

rina je offline (nepripojený) rina

McMarti
ano, je to potrebne
Mali by byť nové tlačivá /nie som si istá/ stači zavolať na DU a keďže je nový zákon a nové tlačivá žeby sa to bralo ako zmena a to je treba do 15.dňa tj.do 15.1.nahlasiť - teda podať priznanie nové a potom zaplatiť do 31.1.05., 15.je sobota preto v pondelok 17.1.
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Ako vraví rina, nový zákon, nové tlačivá, takže pre všetkých platí termín podania do 15.1/resp.17,keďže 15.je sobota/ a zaplatiť do 31.1.
pôvod informácie : DÚ BB
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať