Zavrieť

Porady

Krč do nohy

Zdravim,

neviete mi nahodou poradit co pomaha aby som nedostavala krce do nohy? konkretne ma to chyta stale na tom istom mieste a konkretne je to na pravej nohe druhy palec, stale ma do toho palca chyta krc, z nicoho nic, co je dobre na to, co pomaha aby sa dalo tomu predchadzat?

dakujem velmi pekne za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja som mala problém s kŕčmi, chýba mi horčík, tak som začala brať tabletky. Ak ma chytí kŕč, uvedomím si, že som pvedzme 10 dní už nebrala tabletky, tak to napravím a kŕče prestanú.... teda kŕč povolí, ak si dám napr. nohy do teplej vody, ale niekedy to fakt nepríjemne dlho trvá, skrátka - snažím sa nezabúdať a beriem tie tabletky.

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    A možno by nezaškodilo dať si prezriet u lekára cievy a žily a trochu to preliečiť. Ja tieto problémy mám tiež a nie je to príjemné, keď ma v noci zobudí kŕč v lýtku.

    liduska je offline (nepripojený) liduska

    liduska
    Mňa sa doktorka pre nedávnom pýtala, či nemávam kŕče, lebo že mám veľmi nízku hladinu vápnika. Samozrejme že mávam . Tak som si začala dávam calcium a krče prestali. Tie krče som tiež mávala v palci .

    Dan1 je offline (nepripojený) Dan1

    Dan1
    Nedávno som mala obdobný problém a niekto mi poradil trojkombináciu - Vápnik, horčík a myslím je to ešte zinok, no a zaberá to. Odvtedy je to ok. Pokiaľ to nie je nič vážnejšie, tak to pomôže. Za pokus to myslím stojí. Veľa šťastia.

    veget je offline (nepripojený) veget

    veget
    Veľmi dobre pomáhajú aj pivovarské kvasnice tvz. PANGAMIN - dostať v lekárni - je to účinný, prirodzený a lacný vitamín B v kombinácii s vápnikom, horčíkom, draslíkom...môžem len doporučiť.

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    A tie kvasnice sa varením z piva vytrácajú, alebo si ich uchováva? Ja by som to radšej ako tabletky

    Adria.ma je offline (nepripojený) Adria.ma

    Adria.ma
    veget
    Veľmi dobre pomáhajú aj pivovarské kvasnice tvz. PANGAMIN - dostať v lekárni - je to účinný, prirodzený a lacný vitamín B v kombinácii s vápnikom, horčíkom, draslíkom...môžem len doporučiť.
    Konkrétne z vitamínov skupiny B je to B1.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.