Zavrieť

Porady

Bábätko je na svete

V sobotu som čakala príchod vnučky, ale dala si načas. Na svet prišla až pondelok o 16. 19 hoh. Som šťastná, lebo je zdravá aj s nevestou a majú to za sebou.Sľúbila som na stretku v Prievidzi , že dám vedieť. Ozaj, volá sa Nina, meria 49 cm a váži 3 120 g
Naposledy upravil Eva Hodásová : 19.12.06 at 08:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Blahoželám babička a prajem veľa zdravia a šťastia Ninočke a rodičom. To budú milé Vianoce. Všetko dobre.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Eva Hodásová
    V sobotu som čakala príchod vnučky, ale dala si načas. Na svet prišla až pondelok o 16. 19 hoh. Som šťastná, lebo je zdravá aj s nevestou a majú to za sebou.Sľúbila som na stretku v Prievidzi , že daám vedieť. Ozaj, volá sa Nina, merie 49 cm a váži 3 120 g
    Blahoželám babičke a rodičom bábatka. Želám veľa krásnych a šťastných chvíľ s Ninkou.
    Elena Navrátilová
    Evka supeeeeer, myslela som že ako, či už si tou peknou babičkou. Takže gratulujem a som šťastná, že všetko dopadlo výborne. Uži si malú, nech máte z nej vždy len radosť. Zdravíčko nech slúúúúúúúúži ....

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Vítaj babňátko, babička teším sa s Tebou
    Veľa, veľa zdravíčka všetkým

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    Môžem sa aj ja pridať? Aj moja vnučka Vaneska sa tiež narodila včera o 18,45 hod. Od radosti som si zapamätala len váhu 3860 g. Je nádherná!

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    zuzana j
    blahozelam, aj moja dcera sa narodila 18.12, zelam vela zdravia a radosti
    a moja tiež, pred 5 rokmi

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Evka, musim aj ja napisat, vsak sme si mysleli na stretku ze k nam pribudne malinkate stretkove babenko a oni sa trapili az do pondelku, podstatne je, ze su obe v poriadku a aj tvoj syn, ktory sa toho zucastnil
    tak vela zdravia a hlavne stastia prajem, a uz prislo to tvoje vytuzene vnucatko blahozelam ti Evka
    Naposledy upravil camelfly : 19.12.06 at 13:52
    Blahoželám k narodeninám ZUZANAJ tvojej dcérke všetko naj.. ,naj..., naj..., ďalej blahoželám a prajem veľa zdravia , šťastia a lásky tvojej vnučke ZEVINA,viem ako je byť šťastnou babičkou a zároveň všetkým poraďákom ďakujem za krásne blahoželanie .

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    willma
    a moja tiež, pred 5 rokmi
    A ja poznam jedneho fesaka - suseda, co sa narodil 18.12. pred 4-rokmi

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    janasv
    A ja poznam jedneho fesaka - suseda, co sa narodil 18.12. pred 4-rokmi
    No čo dodať, len všetko naj... našim drahým vianočným darčekom. lebo mňa osobne pustili presne na Štedrý večer.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.