Zavrieť

Porady

Povinnosť informovať

Je zamestnávateľ povinný informovať zamestnanca o zmene zákona? Zamestnanec mi vyčíta, že my (ako zamestnávateľ) sme ho mali informovať o tom, že sa zmenil zákon (ide o šesť a sedem rokov rodičovskej dovolenky, teraz má nedoplatok na zdravotnom poistení).
Nejako sa mi to nepozdáva - že by špekulácia zamestnanca? Existuje niečo, čo ukladá zamestnávateľovi túto povinnosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    NIE, zamestnávateľ nemá povinnosť informovať zamestnancov o zmene zákona.


    Doplnenie: Voči zdravotnej poisťovni má oznamovaciu povinnosť každý poistenec, zamestnávateľ nemá s oznámením poistenca o zmene poistného vzťahu voči zdravotnej poisťovni (okrem zamestnanec Z a K) nič spoločné.

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Tu ide o rodičovský príspevok. Ja som to prehliadla a ona tiež. Dieťa už malo šesť rokov, a teda už dva mesiace by mala mať neplatené voľno (musím prerobiť výkazy a ona doplatiť zdravotné poistenie). Ešte by som sa chcela opýtať, akým spôsobom môžeme rozviazať pracovný pomer, keď dohodu podpísať nechce.
    Monika Kováčová
    To, že dieťa malo šesť rokov nič nemení na skutočnosti, že ako poistenec má oznamovaciu povinnosť voči ZP. A prečo nenastúpila do práce?

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Vôbec nič. Stále ju vediem ako na rodičovskej dovolenke. V príspevku č. 3 som spomenula, že som na to pozabudla a ona sa neozvala.
    Monika Kováčová
    No neviem, podľa mňa - zamestnankyňa mala jednoznačne oznámiť zamestnávateľovi prečo do práce nenastúpila. A zamestnávateľ ju mal vyzvať aby predložila doklad preukazujúci prekážku, prečo nenastúpila do práce (v tvojom prípade napr. OČR) a ešte ste ju mohli upozorniť, že to budete považovať za obzvlášť hrubé porušenie pracovnej disciplíny, následkom čoho bude rozviazanie PP.

    Povinnosť informovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.