Zavrieť

Porady

Cenník stavebných prác.

Dobrý deň,

poprosím o radu, kde by sa dal získať cenník hlavných a pridružených stavebných prác.

Potrebujem ho v tlačenej forme (kamarát je živnostník murár a nemá k dispozícii PC).


Ďakujem.
Vraťo.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

Manual je offline (nepripojený) Manual

Manual
vrato
Dobrý deň,

poprosím o radu, kde by sa dal získať cenník hlavných a pridružených stavebných prác.

Potrebujem ho v tlačenej forme (kamarát je živnostník murár a nemá k dispozícii PC).


Ďakujem.
Vraťo.
Choď na www.cenekon.sk a tam si vyber čo potrebuješ a objednaj na dobierku
Pekný deň...
skús www.kros.sk, pošlú demoverziu programu zadarmo, ktorá obsahuje kompletný cenník stavebných prác aj s rozbormi položiek.

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Asi ako keby si poradil žobrákovi miesto pešej chôdze vrtulník..

granatka je offline (nepripojený) granatka

granatka
vrato
Dobrý deň,

poprosím o radu, kde by sa dal získať cenník hlavných a pridružených stavebných prác.

Potrebujem ho v tlačenej forme (kamarát je živnostník murár a nemá k dispozícii PC).


Ďakujem.
Vraťo.
doporučujem cenníky ODIS - Banská Bystrica Zvolenská cesta 14
telefón 048/4163254 mobil: 0903/508276

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

bv_alexandra
stefipd Pozri príspevok
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Nehnevaj sa ale tvoj príspevok vôbec nie je na mieste pretože ked pozriem vyššie vidím 3 príspevky kde bola ochota ľudí poradiť. Nemuseli vôbec odpovedať a predsa odpovedali. Takže vôbec nevidím dôvod na tvoj sarkazmus.
ešte by som ti odporučila prečítať si toto: http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Pekný deň
Naposledy upravil bv_alexandra : 24.04.07 at 16:53 Dôvod: doplnenie

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
stefipd Pozri príspevok
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Porušenie Etikety:
3. Príspevok, ktorý napíšem, si po sebe prečítam. Ak mám v uloženom príspevku chyby, opravím ich cez "Uprav". Dodržujem "štábnu" kultúru a podľa možnosti i pravidlá slovenského jazyka.
10. Porada slúži na to, aby sme si vzájomne poradili. V prípade, že mám iný názor, vyjadrím ho bez toho, aby som robil narážky na iného člena. Ak sa mi zdá otázka veľmi "jednoduchá" , odpoviem bez pripomienok na pýtajúceho sa, alebo odpoveď nechám na iného, trpezlivejšieho člena.

Danila je offline (nepripojený) Danila

Vylúčený člen Danila
stefipd Pozri príspevok
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Na Slovensku už takýmto pravopisom nepíšu ani osemročné deti. Máš čo robiť na sebe.

Monikov je offline (nepripojený) Monikov

SZČO účtovník Monikov
stefipd Pozri príspevok
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Nemyslíš, že keď sa na túto stránku zaregistrovalo 48496 ľudí a radia si navzájom ZADARMO, nie je to pod hrozbou zabitia? A sú to podľa mňa vo väčšine prípadov SLOVÁCI.
ja by som sa za takýto výrok veru poriadne hanbila.

Cenník stavebných prác.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.