Zavrieť

Porady

Výpočet množstva liehu v l a.

Prosím o pomoc pri výpočte množstva liehu v l a. pre vedenie evidencie podľa §44 ods.12 zákona 105/2004 Z.z.Ako som zistila aj nové tlačivá Oznámení sa budú preratúvať na množstvo prijatého liehu v SBL v l a.
napísala som aj na Colnú správu no zatiaľ, žiadna odpoveď a 1.1.2007 je už čoskoro. Ďakujem.
Usporiadat
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Jedna moja známa koncom septembra 2007 skončila živnosť - pohostinstvo - oznámil to na colný úrad, ale daňová kontrola zatiaľ nebola.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
katjab Pozri príspevok
Jedna moja známa koncom septembra 2007 skončila živnosť - pohostinstvo - oznámil to na colný úrad, ale daňová kontrola zatiaľ nebola.
Ja som mala podobný prípad, podnikateľ skončil v januári a kontrola sa nahlásila v máji.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

mysimis Pozri príspevok
Ja som mala podobný prípad, podnikateľ skončil v januári a kontrola sa nahlásila v máji.
Ahoj. Prisla kontrola z colneho uradu alebo DU? Co a ako kontrolovali?
0 0
Suvino Suvino

Suvino je offline (nepripojený) Suvino

zuzka34 Pozri príspevok
Prosím o pomoc pri výpočte množstva liehu v l a. pre vedenie evidencie podľa §44 ods.12 zákona 105/2004 Z.z.Ako som zistila aj nové tlačivá Oznámení sa budú preratúvať na množstvo prijatého liehu v SBL v l a.
napísala som aj na Colnú správu no zatiaľ, žiadna odpoveď a 1.1.2007 je už čoskoro. Ďakujem.

Ako vedieš evidenciu podla tohto zákona?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
kuk sem: http://www.porada.sk/t38281-hlasenie...aji-liehu.html
0 0
Suvino Suvino

Suvino je offline (nepripojený) Suvino

Takže ak som správne pochopil tak mi stačí normálne vyplniť tlačivo o množstve prijatého a vydaného liehu a stave zásob liehu za minulý mesiac a poslať to na colný úrad. Ale nerozumiem potom keď ukončuje niekto živnosť načo to potom chcú keď sa im to každý mesiac posiela?
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Ahojte, všetci čo sa zaoberate liehom, alkoholom a všetkým čo súvisi s %
Výpočet liehu nerobím dlho iba od Januára 2008 a chcem sa opýtať či to vypočítavam správne. Je to obchod, kde sa predáva aj alkohol
Napr. Nákup veľkoobchod
40%
1L - 5
0,7L -8
0,5L- 10

(5x1x40)+(8x0,7x40)+(10x0,5x40)
____________________________
100
Ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
= áno.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

lenkak Pozri príspevok
= áno.

Ďakujeeeeem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať