Zavrieť

Porady

vklad DHM vyrobeného vo vlastnej réžii do podnikania

Dobrý deň, mám takýto problém. Brat začína podnikať ako samostatne hospodáriaci roľník. Ešte pred zapísaním do Evidencie SHR si vo vlastnej réžii vyrobil stroje, ktoré bude potrebovať na podnikanie. Na materiál, z ktorého stroje vyrobil, nemá účtovný doklad. Ako a v akej cene sa majú tieto stroje zaradiť do podnikania?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Viera.M. je offline (nepripojený) Viera.M.

    hlavná účtovníčka Viera.M.
    Calinka
    Dobrý deň, mám takýto problém. Brat začína podnikať ako samostatne hospodáriaci roľník. Ešte pred zapísaním do Evidencie SHR si vo vlastnej réžii vyrobil stroje, ktoré bude potrebovať na podnikanie. Na materiál, z ktorého stroje vyrobil, nemá účtovný doklad. Ako a v akej cene sa majú tieto stroje zaradiť do podnikania?
    Ďakujem
    Môže len evidenčne, bez ceny..
    Dobry den! Ja mam taky isty problem. Nemozem zohnat nikoho, kto by mi vedel odpovedat na otazky ohladom problematiky "samostatne hospodariaci rolnik" - chov psov. Poznate niekoho? Dakujem

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Napíš otázky, možno sa niekto nájde, ale tu si pravdepodobne . Alebo máš konkrétny problém so zaradením majetku ?
    Potrebovala by som vediet nasledovne: Moj priatel je SHR - chov zvierat. Tieto zvierata si obstaral este pred tym, ako sa stal SHR. Ako preradi tieto zvierata do podnikania? Je potrebne pri chove psov podavat mesacne nejake vykazy? Na tuto otazku mi nevie vobec nikto odpovedat. A do akej temy by som mala zaradit moj dotaz?
    For Johanka: Veľmi pekne ďakujem. Skúsim sa ešte spojiť so známou a prediskutujeme to spolu.

    vklad DHM vyrobeného vo vlastnej réžii do podnikania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.