Zavrieť

Porady

HUMOROLA - veselé príhody

ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Musím Vám "povedať", čo sa mi prihodilo síce veľmi dávno, ale stále to mám v živej pamäti. Bolo to v čase, keď sme sa presťahovali do nového bytu. Ten môj mi volal, že keď prídem z roboty, že doma nebude, ale že ma čaká doma nejaké prekvapenie. Už sa neviem dočkať. Že by k nám presťahoval ten čarokrásny ostrovček, ktorý tak túžim navštíviť v tej exotickej krajine? Alebo že by ma čakala doma svokra? Bŕŕŕŕ ! Ale to, čo som „doma“ našla predčilo všetky moje tušenia a netušenia, želania a neželania v mojej širokouhlej fantázii. Zvedavá som sa náhlila domov, príjemne naladená nesmiernym očakávaním toho sľubovaného. Vystúpim z výťahu, vyberiem kľúč reku odomknem, no nestihla som strčiť ani kľúč do zámky a odrazu počujem za dverami nejaké mne neznáme zvuky. Škrabotanie, šuchotanie, voľajaké vŕzganie, klopkanie a praskanie, až som sa tak zľakla, že som prudko odskočila rovno do kvetináča s fikusom, ktorý sa márne snažím prebrať k životu už nejaký ten rôčik čítaním rozprávok, Pravdy, prípadne najnovšej Zbierky zákonov o účtovníctve. Stále nič. Drieme, ani lístkom nekývne že žije. Zdal sa mi síce akýsi iný, väčší, zelenší, veselší a tuším aj o voľačo krivší, ale v tom zmätku som nejako nad tým neuvažovala. Veď čo ma po nejakom nevzdelanom a urazenom fikuse (vyšmarila som ho z bytu na chodbu, lebo chudáčisko jeden mi tam zavadzal a odvtedy vykopal vojnovú sekeru a zazerá na mňa vždy keď idem okolo), keď sa šíria spoza našich dverí také neuveriteľné zvuky, ktoré mi pripomínajú všetko možné, len nie moju domácnosť??? Tuho rozmýšľam. Odomknem, neodomknem? Skúsim zazvoniť, neskúsim? Do čerta! Kde je ten môj? Samozrejme, nikdy nie je po ruke, keď ho potrebujem. Zasa išiel vybavovať to a ešte to a ešte tamto... Veď čo keď sú u nás zlodeji?! Takí sú schopní čohokoľvek! Už to mám! Ty milý fikus už si aj tak na nič, vyrobím si z teba zbraň a hotovo. Bude z teba dobrá kopia! No hádam sa nenechám zachloštiť pre tých pár starých zažltnutých dečiek, ktoré mi blahosklonne darovala svokra do výbavy a tuším boli aj sem tam roztrhané. No moje odhodlanie razom stroskotalo. Čo keď sú viacerí, čo ja úbohá stvora proti nim zmôžem? Tie zvuky neprestávali, ba čo viac naberali na intenzite.No nič, už to mám! Zavolám ja pekne krásne na to milé, krátke čísielko, schovám sa ja zatiaľ za výťah a vyčkám, kým tá ozbrojená zložka príde a konečne bude slúžiť aj mne a nie len širokej verejnosti. Tak sa aj stalo, zavolala som políciu (vtedy ešte VB, rozumej verejná bezpečnosť), vysvetlila im aké mám podozrenie a že mám strach ísť do vlastného bytu. Oni na to, že hneď idú a nech sama radšej nič nepodniknem. Behom chvíľky ich bola odrazu celá chodba. Chlapi ako jedle, odhodlaní na všetko. Hneď mi bolo ľahšie. Schovaná za výťahom som len tak zľahka nakúkala, čo sa bude diať. Zazvonili. Vtom sa rozleteli dvere a v nich nejakí cudzí chlapi, že čo sa deje. V predsieni krížom krážom dosky, vŕtačky, hobľovačky a čo ja viem čo ešte. Zaostrím lepšie, no skoro som omdlela. Panenka skákavá čo to je???? No pomaly mi začínalo svitať... svit, svit, svit...
Prepánajána, čo teraz? Čo urobím? Už to mám! Hodím sa na zem, vystriem sa ako Jánošík na dereši, zavriem oči a prestanem dýchať (beztak som si už dávno chcela vyskúšať, koľko vydržím bez dychu). Všetci tí ľudia ma budú ratovať, zavolajú záchranku, tí bieli anjeli ma naložia do sanitky a odvezú rýchlo preč. Možno pustia aj sirénu. Budem sa stále tváriť ako omdletá a sestričky z Kramárov....svet všetkých klamárov... tra la, la, la, la – hit od Elánu. No dobre, dobre prestanem si spievať a dokončím to tu. Tak pokračujeme. No a takto tváriac sa, že som stále omdletá si ma tam nechajú zopár dní na pozorovanie a bude. Alebo.... No z týchto nezmyselných úvah ma odrazu prebral zvedavý hlas jedného príslušníka tej ozbrojenej zložky: „Pani, môžete nám to vysvetliť?“
Och bože! A je to tu. Ja tuším naozaj omdliem? No hrôza zasnúbená s hanbou prevelikou! Ako to mám vysvetliť tej udatnej ozbrojenej, zelenej jednotke a tým úbohým zrobeným chlapom, ktorých ten rýchly zásah tak vystrašil, že v momente mali všetci v rukách doklady totožnosti a triasli sa ako ten môj urazený fikus (ktorý vlastne ani nebol môj)? Ako im mám povedať, že som mala oči zahalené nedočkavosťou a namiesto osmičky vo výťahu som zrejme stlačila deviatku a vyviezla som sa o poschodie vyššie k susedom, ktorí v tom čase prerábali byt a robili drevený obklad? Nikdy som nemala logopedické vady, ani som nebola zbavená svojprávnosti, a ani anémiou netrpím, ale vtedy som mala tvár farby čerstvo napadnutého snehu a začala som tak strašne koktať, že ma ozaj chceli všetci ratovať.

A čo to bolo za prekvapenie, ktoré ma doma čakalo?
No koho by to po tom všetkom zaujímalo?
Naposledy upravil ola : 26.03.05 at 05:45
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Zdravím Redakčnú Radu, čiže RR (pozor, nepomýliť s Rýchlou Rotou Chipa a Dala - ani s Chipandales ). Tiež som našla túto tému až teraz, a pridám svoju trošku, ak teda môžem. Bude to na tému: študent a cestovanie
Takže som z tých šťastlivov, ktorí pravidelne cestovali ako študenti na určitej linke - povedzme z miesta A do miesta B v nedeľu večer a v piatok naopak. Tím, ktorí dochádzali na intrák, či privát zrejme nemusím vysvetľovať, že v nedeľu to bol ten najposlednejší možný spoj a v piatok prvý možný. No takto rozmýšľalo nanešťastie, veľa šutdentov, takže tieto spoje boli vždy prepchaté. Vo vlaku, kde sú kupé, je to najhoršie. Pár ľudí si sadne a v úzkej uličke medzi sedadlami v kupé je podľa ďalších cestujúcich ešte dosť miesta pre státie asi 20 ďalších ľudí. Takto sme sa sardinkovali, až kým kamarát nevyzrel na všetkých. V piatok mali na intráku na obed lečo s vajcom. Milý kamarát lečo naložil do sáčku, uzavrel a poďho na náš obľúbený vlak. Keď už v kupé nebol voľný ani centimeter štvrocový, začal sa - uprostred cestujúcich, robiť, že mu je na vracanie. Vrecko s lečom mal vo vnútornom vrecku bundy. Aby to vyzeralo vierohodne - "vracal" do sáčku skrytý za svojou odtiahnutou bundou. Môžete si predstaviť, že pol kupé bolo zrazu voľné. Tí so silnejším žalúdkom len preglgli, zbeleli - ale to ešte nevedeli, čo ich čaká. Ďalší dobráčisko - kamarát toho prvého, stál za ním, vytiahol dve lyžice a títo sa veselo pustili do leča zo sáčku... Nikdy sme nezažili pohodovejšiu cestu vlakom domov...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ufff, ale je tu pavučííín, tfuj tajfl... no ale nech to tu oprášime, už ked tá kniha akosi zakapala - tu je jedena aktuálna reality story z posledných dní:

...tak takéto besné 17-te narodky som teda už dávno nemala. Od rána som okrem jednej politickej debaty absolvovala aj pinpongový turnaj (podotýkam že k téme pinpong som doteraz registrovala, že existuje slovný pinpong a o tom naozajskom som si myslela, že to hrajú len Číňania. Napodiv ho hrajú aj VOLIČI v Devíne...). Všetky zápasy som čestne, (a hlavne expresne) na znak svojej spoľahlivosti prehrala 3:0. Vraj. Ja sa v tom totiž nevyznám, ale boli tam iní machri, ktorí to tvrdili. Pritom som fakt väčšinu loptičiek trafila a podarilo sa mi zasiahnuť množstvo objektov v okolí ako napr. lampy na strope, klavír na pódiu, rozhodcu, jednu loptičku sa nám v zákulisí doteraz nepodarilo nájsť, ba často som sa do hry pokúšala zapojiť aj hráčov pri susedných stoloch...Vážne neviem prečo sa všetci tak tešili, keď som dohrala! Tož ceny som musela odovzdať iným, čo sa trápne len do tých zelených kuchynských stolov triafali. Následne po turnaji mi na upratanie bordelu v baráku a prípravu malej večernej oslavy zostali asi 2 hodiny. Stihla som to! Keďže sme na porade, poradím ako na to: Teda, ak potrebujete v rekordne krátkom čase pripraviť pohostenie asi tak pre 15-20 ľudí potrebujete: 1 chlapa schopného čistiť a krájať zeleninu a syry, plnú igelitku rôznych nakrájaných údenín, 1 mixér na pomazánky, 1 ochotnú podnájomníčku ktorá uprace záhradu a najdôležitejšie je vynulovanie vlastných nárokov na vzhľad vašej spálne. Chlapa najprv pochválite aký je šikovný, potom mu dáte ostrý nožík, dosku na krájanie, všetku zeleninu ktorú nájdete v kuchyni, vhodné nádoby a podrobné inštrukcie. Podnájomníčke strčíte do ruky metlu, hrable a fúrik a sama sa vrhnete na pomazánky. Zistila som, že sa cesnaková, sardinková a vajíčková pomazánka dajú v pohode vyrobiť v priebehu asi 15-tich minút aj bez umytia mixéra . Chlapa priebežne kontrolujete a usmerňujete, podnájomníčky sú schopné konať zodpovedne a samostatne. Sama medzičasom upracete dom overeným vojenským systémom - čo je mokré to je čisté. Rôzne propriety, povaľujúce sa po všetkých kútoch, možno nakopiť v izbe, do ktorej však potom za nič na svete neslobodno nikoho vpustiť. Strata zbytku ilúzií, ktoré o vás priatelia možno ešte majú, by v takom prípade bola zaručená. Po uprataní, nahádžete na rôzne tácky a taniere čo najbizarnejšie útvary zmesi šunko-salámo-syroidov, dozdobíte to celé rôznymi zeleným burinami, hroznami, vňaťami a pod, a čo nestihnete naaranžovať dáte na dosku s nožíkom, nech sa hostia unúvajú sami...Dôležité je tváriť sa, že to tak má byť! Aha, ešte by som zabudla - takisto je potrebné vytiahnuť z pomazánky mača zablúdivšiena stôl...nie všetci návštevníci musia byť milovníci zvierat! Samotná oslava bola skvelá. Len neviem kedy si zobrať dovolenku na upratanie tej prapodivnej kopy v spálni. Veci na oblečenie si zatiaľ požičiavam od onej podnájomníčky, tiež má chudera asi 185 cm. Ale dochádza mi už spodné prádlo, tak neviem...a takisto nechápem, prečo na mňa moji priatelia z Nemecka zanevreli. Napísali mi totiž, že na moju päťdesiatku určite prídu osobne. Fakt neviem, prečo chcú prísť až za 33 rokov !!!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01



len neviem, čo pri sedemnástke robil chlap.
Ibaže by to bola taká naša, CCCCčkárka. Štýl upratovania a varenia by sedel
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
chvíľu som tu nebola, asi mi niečo ušlo - čo je to CCCC.....
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Ako môže skončiť obyčajná prechádzka

Aj dnes sme sa vybrali s „havinkou“ trochu poskackať priľahlé vinohrady a vzdialené lúčiny. Naša havinka má zodpovednú úlohu. Musí vonku prečítať všetky odkazy, ktoré jej zanechali súkmeňovci, takže sme sa na prechádzku tešili obe. Ona, že pokročí v štúdiách čítania vo voľnej prírode, a ja, že opäť okysličím moju usedenú schránku. Počasie sa prestalo hnevať a nám neostalo inšie, len naštartovať tenisky a vodítko a vybrať sa von.. Kým sme sa dostali k prvým riadkom vinohradu, havinka preštudovala svoje odkazy a na niektoré psie dopisy stihla aj odpovedať. Pustili sme sa cez poľné cestičky rovno k prvému kopcu. Havinka šantila v okolitých kríkoch a neúnavne ňuchala a vetrila. Nenašla nič, okrem čerstvo ustlanej mäkkej, voňavej podušky popretkávanej zlatou niťou slamy, ktorá ležala na ceste. Krátko pred nami tadiaľ prešli koníky a tie sa postupne zbavovali svojej, žuvaním nazhromaždenej ťarchy. Havina sa razom rozhodla, že už má po krk svojho sfarbenia a že sa trochu zamaskuje. S veľkou vervou sa pustila do váľania a o chvíľu mala na sebe prilepený zlatohnedý melír, zapáchajúci až hen do susednej dediny. Vôbec jej neprekážalo, že smrdela ako 2.ročník veľkej pardubickej, veselo si šantila ďalej. Vyštverali sme sa na prvý kopec a ja som si chcela oddýchnuť. Obzerala som sa po lúke kam si sadnem tak, aby ma nezožral krvilačný kliešť. Chodila som hore dolu a hľadala vhodné miesto. Napokon mi udrelo do očí pekné miestečko, so žltou vysušenou trávičkou a tak som sa k nemu vybrala. Pohodlne som sa usalašila a pozerala vôkol seba na to čaro prírody. Občas som mala pocit, že ma čosi štiplo do nôh, ale nejako som tomu nevenovala pozornosť. Neskôr ku mne pribehla havinka a taká vyvoňaná sa zvalila rovno na moje nohy. Očami som zablúdila ku nohám a predstavovala som si ako pôjdeme cez sídlisko domov. Zaváňajúce a prefarbené parádnice. Zahľadela som sa pozornejšie a skoro som zmeravela. Po nohách mi liezli tisícky mravcov. Až vtedy som si začala uvedomovať čo to bolo, to občasné štipnutie. Vyskočila som ako riadená strela a chvatom som začala strhávať zo seba oblečenie. Poskakovala som pri tom a jačala vysokým altom, ako operná speváčka. Havina sa nesmierne tešila a začala skackať okolo mňa nadšená, že som jej vymyslela novú psiu hru. Našťastie som bola na lúke, kam málokto zablúdi, tak som tam bez zábran strhávala zo seba zvršky a zúrivo ich prášila. V zlomku sekundy som stála v lone prírody len v spodnom prádielku a mávala oblečením, ako toreador v aréne. Naša havina pochopila, že zápasím o holý život a začala mi olizovať nohy. Veď keby som ten zápas náhodou prehrala, nech idem do večných lovíšť aspoň s čistými nohami.
Prečo by sa nemal niekto objaviť, keď to najmenej čakám? Pán Murphy fungoval aj v tomto prípade spoľahlivo. Presný ako švajčiarske hodinky. Najprv sa vracali jazdci na koňoch a za nimi si vykračovali peší turisti. Jazdci, okamžite spomalili a turisti tiež nemali akosi naponáhlo. Veď také divadielko na záver svojho výletu nečakali. Uprostred krásnej lúčinky nadskakuje jačiaca, polonahá, strapatá ženská a psisko sa jej motá pomedzi nohy! Musela som vyzerať úžasne. Možno ako tancujúci domorodý šaman, ktorý žiada nebesá o kvapku vody, aby mu pes nemusel umývať nohy? Možno ako čudo čerstvo zbavené svojprávnosti a v rámci bezpečnosti obyvateľstva vyhnané von za mesto? Bola som si len vedomá velikánskej hrôzy, ktorá sa vo mne snúbila s nepredstaviteľným pocitom hanby. Očervenela som ako čili paprička na mexickom políčku a začala som sa chytro obliekať. Keby ma stopoval generálmajor určite by zistil, že som bola rýchlejšie oblečená ako celé záložné vojsko v čase mobilizácie. Mrmlala som čosi o mravcoch, o konskom lajne, o psovi a .... Naša havinka mala zo všetkého veselý kabaret. Od samej radosti si našla smradľavú mláku v ktorej sa riadne vyváľala a roztopašne špliechala labkami okolo seba. Na záver sa rozbehla k mojim divákom a za odmenu všetkých pofŕkala svojim úžasným parfumom, namiešaným z konského lajna a zapáchajúceho bahna.
Rozbehla som sa odtiaľ míľovými skokmi, tajne dúfajúc, že si ma nestihli zapamätať a jediné spestrenie ich výletu bude len roztopašné, blatové šteňa, ktoré ich zašpinilo od hlavy až po päty.
Už som bola dosť ďaleko odtiaľ, keď ma dobehla aj havinka a tak sme spolu bežkali čo najďalej od toho davu ľudí, ktorým som predviedla onen „vynikajúci“ domorodý tanec – unga..unga v čipkovanom prádielku.
1 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Oli, len tak dalej - teda nie s tým váľaním sa v mravenisku a kobylincoch, ale píš píš píš....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
luebchenko
chvíľu som tu nebola, asi mi niečo ušlo - čo je to CCCC.....
No nie chvíľu,ale dlho.

Cool Cočky Cool Clubu - podmienka vstupu 17 rokov,alebo veselá kopa.
myslím,že spĺňaš.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stačí sa pridať...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ešte že nie Cool Cočky Cool Partie . Zasa ste ma odhalili Ale žeby tu nebola od uzávierok žiadna humorolná udalosť?!!!Čičasu niet ? :p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No dnes v inej téme sme tú skratku vysvetlili takto:
Cool Cočky Clubu Pätnástiek Omladili sme sa.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Melnick
No dnes v inej téme sme tú skratku vysvetlili takto:
Cool Cočky Clubu Pätnástiek Omladili sme sa.
No a zamysleli ste sa niektorá nad tým, čo spravíme s tými pedofilmi čo potom máme doma?!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Oli, určite si ten príbeh nenapísala do konca...žiadneho mravčeka si doma nenašla
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ALDA
Oli, určite si ten príbeh nenapísala do konca...žiadneho mravčeka si doma nenašla
... ja sa inak opýtam: kedy pôjdeš znovu s vašou havinkou za nejakým dobrodružstvom? prádielko predviesť, mravčeky skontrolovať, omylom sa k susedom na inom poschodí dobýjať, nový záchodík či iné domáce príslušenstvo inštalovať....to všetko sme už s tebou absolvovali - radi v tom budeme pokračovať ale kľudne i z iných kútov Slovenska sa podobné pikošky podozvedáme, však CCCP-čky?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zaujímavá téma, čítali ste?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jááááj Alenka , čítali, čítali....ale ten čas letí

A luebchenko odvtedy už povýšila
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

alla66 Pozri príspevok
Zaujímavá téma, čítali ste?

a kde sa podarilo vyhrabať?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Muška Pozri príspevok
Jááááj Alenka , čítali, čítali....ale ten čas letí

A luebchenko odvtedy už povýšila
Stala sa spisovateľkou ?


Marianna01 Pozri príspevok
a kde sa podarilo vyhrabať?
Hľadala som odpoveď - linky na jeden príspevok
Neviem prečo..... je veľkáááááá škoda tejto témy.Prečo nepokračuje???....
Nepamätám si, kedy som "plakala" pri príspevkoch na Porade...
mám rada humor a tieto príspevky nemajú chybu....zvlášť o kondómoch všetky sú super...
kočky, nenechajte zakapať túto tému pokračujte v písaní ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bubika Pozri príspevok
Pomóóóc 3-dňová cesta vlakom do Moskvy, čakanie na výmenu podvozka v ČOPE, lebo majú užšie koľajnice ..... a potom ruský čaj a Krásnaja Ploščaď a pohľad na Lenina?? Ani mi nehovor
MAjú širšie , veď preto sa jej hovorí širokorozchodná ...

Čierna nad Tisou - prekladisko Pohraničná priechodová stanica Čierna nad Tisou má so stanicou Čop spojenie po koľaji:
o rozchode 1520 mm – široký rozchod
o rozchode 1435mm – normálny rozchod
Železničná trať ŠR končí v Čiernej nad Tisou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
valeriam Pozri príspevok
Už dávnejšie sa chystám niečo pridať k týmto úžasným príbehom. Mám tiež niekoľko takých, čo sa asi budú dediť z pokolenia na pokolenie... Teraz ale jeden z obchodu:
Začnem celkom odinakiaľ- nie som síce žiadna žienka domáca v tom pravom slova zmysle- všade perfektne upratané a navarené a tak... ale mám rada keď otvorím skriňu (tu sa o komínkoch tiež len ťažko dá hovoriť) a v nej to tak pekne vonia. Vyskúšala som už všelijaké voňačky cez mydlá, kúpeľné zmesy ( len otvorený sáčok, niežeby som to vysýpala po poličkách) až po tie určené priamo do šatníkov, ale až raz som natrafila na jednu skvelú ovocnú vôňu v malej krabičke. Bolo v nej niečo ako v sáčku uložené koliesko a to postupne mizlo a voňalo- no ukrutný zázrak v čase totalitnom... Potom som to dlhý čas nikde nevidela a aj pomaly zabudla.... keď odrazu v NAŠOM! obchode objavila som onú vytúženú vôňu!!! Celá natešená som sa prehrabávala v krabičkách- jahodová, banánová, citrónová,vanilková...a plno ďalších, nevedela som si poriadne vybrať...a zobrala som si pre istotu viac z každej a aj pre mamu a svokru. Keďže návod v slovenčine chýbal a chcela som vedieť, ako sa to správne používa, zašla som za predavačkou. Bola to pani v stredných rokoch, práve žula rožok a debatovala s učnicou. Prišla som k nej s krabičkou v ruke a pýtam sa, či nevie ako sa toto používa. Pani prestala žuť a len sa na mňa dívala. Keď sa nič nedialo pár sekúnd, pýtam sa, či mi teda poradí, pani s plnými ústami vyvalila na mňa prekvapené oči. No, pekne, tak nevie čo predáva a ešte bude blbo zízať, ale nič, zachovám pokoj, ešte som jej chcela aj pomôcť, reku či sa to má otvoriť, a tak použiť, alebo to môžem nechať v krabičke ... rožok jej už skoro trčal z otvorených úst,oči vytreštené ešte viac a mladá sa niekde vytratila. Už som bola nervózna, tak som začala aj vysvetľovať, že keď teda nedávajú slovenské návody, tak by mali byť aspoň predavačky oboznámené a správne informovať zákazníka... medzitým predavačka vložila skoro vypadnutý rožok do ruky a ticho mi povedala: Ale veď to sú prezervatívy... Moja farba nabehla na sýtočervenú, ako na krabičke od tej jahodovej "vône" ...tíško som odplávala k regálu a povyhadzovala obsah košíka...a ani som ich nepotriedila podľa vôní - nech si to ukladajú, majú mať návody no nie?
Ale predpokladám , že za tie blbé ostali tie obchodníčky .....či ...?
Návody sú vo vnútri .....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
luebchenko Pozri príspevok
Danuška, to nemyslíš vážne, takúto skvostnú tému takto stručne spakruky vybaviť na 7 riadkoch !!!
Krátko , vtipne výstižne ....
Vedel by som aj na tri - štyri riadky ....

Príklad :

-cigán , koľko ?
-tridsať !
-čo tridsať ?
-a čo koľko ?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať