Zavrieť

Porady

HUMOROLA - veselé príhody

ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Musím Vám "povedať", čo sa mi prihodilo síce veľmi dávno, ale stále to mám v živej pamäti. Bolo to v čase, keď sme sa presťahovali do nového bytu. Ten môj mi volal, že keď prídem z roboty, že doma nebude, ale že ma čaká doma nejaké prekvapenie. Už sa neviem dočkať. Že by k nám presťahoval ten čarokrásny ostrovček, ktorý tak túžim navštíviť v tej exotickej krajine? Alebo že by ma čakala doma svokra? Bŕŕŕŕ ! Ale to, čo som „doma“ našla predčilo všetky moje tušenia a netušenia, želania a neželania v mojej širokouhlej fantázii. Zvedavá som sa náhlila domov, príjemne naladená nesmiernym očakávaním toho sľubovaného. Vystúpim z výťahu, vyberiem kľúč reku odomknem, no nestihla som strčiť ani kľúč do zámky a odrazu počujem za dverami nejaké mne neznáme zvuky. Škrabotanie, šuchotanie, voľajaké vŕzganie, klopkanie a praskanie, až som sa tak zľakla, že som prudko odskočila rovno do kvetináča s fikusom, ktorý sa márne snažím prebrať k životu už nejaký ten rôčik čítaním rozprávok, Pravdy, prípadne najnovšej Zbierky zákonov o účtovníctve. Stále nič. Drieme, ani lístkom nekývne že žije. Zdal sa mi síce akýsi iný, väčší, zelenší, veselší a tuším aj o voľačo krivší, ale v tom zmätku som nejako nad tým neuvažovala. Veď čo ma po nejakom nevzdelanom a urazenom fikuse (vyšmarila som ho z bytu na chodbu, lebo chudáčisko jeden mi tam zavadzal a odvtedy vykopal vojnovú sekeru a zazerá na mňa vždy keď idem okolo), keď sa šíria spoza našich dverí také neuveriteľné zvuky, ktoré mi pripomínajú všetko možné, len nie moju domácnosť??? Tuho rozmýšľam. Odomknem, neodomknem? Skúsim zazvoniť, neskúsim? Do čerta! Kde je ten môj? Samozrejme, nikdy nie je po ruke, keď ho potrebujem. Zasa išiel vybavovať to a ešte to a ešte tamto... Veď čo keď sú u nás zlodeji?! Takí sú schopní čohokoľvek! Už to mám! Ty milý fikus už si aj tak na nič, vyrobím si z teba zbraň a hotovo. Bude z teba dobrá kopia! No hádam sa nenechám zachloštiť pre tých pár starých zažltnutých dečiek, ktoré mi blahosklonne darovala svokra do výbavy a tuším boli aj sem tam roztrhané. No moje odhodlanie razom stroskotalo. Čo keď sú viacerí, čo ja úbohá stvora proti nim zmôžem? Tie zvuky neprestávali, ba čo viac naberali na intenzite.No nič, už to mám! Zavolám ja pekne krásne na to milé, krátke čísielko, schovám sa ja zatiaľ za výťah a vyčkám, kým tá ozbrojená zložka príde a konečne bude slúžiť aj mne a nie len širokej verejnosti. Tak sa aj stalo, zavolala som políciu (vtedy ešte VB, rozumej verejná bezpečnosť), vysvetlila im aké mám podozrenie a že mám strach ísť do vlastného bytu. Oni na to, že hneď idú a nech sama radšej nič nepodniknem. Behom chvíľky ich bola odrazu celá chodba. Chlapi ako jedle, odhodlaní na všetko. Hneď mi bolo ľahšie. Schovaná za výťahom som len tak zľahka nakúkala, čo sa bude diať. Zazvonili. Vtom sa rozleteli dvere a v nich nejakí cudzí chlapi, že čo sa deje. V predsieni krížom krážom dosky, vŕtačky, hobľovačky a čo ja viem čo ešte. Zaostrím lepšie, no skoro som omdlela. Panenka skákavá čo to je???? No pomaly mi začínalo svitať... svit, svit, svit...
Prepánajána, čo teraz? Čo urobím? Už to mám! Hodím sa na zem, vystriem sa ako Jánošík na dereši, zavriem oči a prestanem dýchať (beztak som si už dávno chcela vyskúšať, koľko vydržím bez dychu). Všetci tí ľudia ma budú ratovať, zavolajú záchranku, tí bieli anjeli ma naložia do sanitky a odvezú rýchlo preč. Možno pustia aj sirénu. Budem sa stále tváriť ako omdletá a sestričky z Kramárov....svet všetkých klamárov... tra la, la, la, la – hit od Elánu. No dobre, dobre prestanem si spievať a dokončím to tu. Tak pokračujeme. No a takto tváriac sa, že som stále omdletá si ma tam nechajú zopár dní na pozorovanie a bude. Alebo.... No z týchto nezmyselných úvah ma odrazu prebral zvedavý hlas jedného príslušníka tej ozbrojenej zložky: „Pani, môžete nám to vysvetliť?“
Och bože! A je to tu. Ja tuším naozaj omdliem? No hrôza zasnúbená s hanbou prevelikou! Ako to mám vysvetliť tej udatnej ozbrojenej, zelenej jednotke a tým úbohým zrobeným chlapom, ktorých ten rýchly zásah tak vystrašil, že v momente mali všetci v rukách doklady totožnosti a triasli sa ako ten môj urazený fikus (ktorý vlastne ani nebol môj)? Ako im mám povedať, že som mala oči zahalené nedočkavosťou a namiesto osmičky vo výťahu som zrejme stlačila deviatku a vyviezla som sa o poschodie vyššie k susedom, ktorí v tom čase prerábali byt a robili drevený obklad? Nikdy som nemala logopedické vady, ani som nebola zbavená svojprávnosti, a ani anémiou netrpím, ale vtedy som mala tvár farby čerstvo napadnutého snehu a začala som tak strašne koktať, že ma ozaj chceli všetci ratovať.

A čo to bolo za prekvapenie, ktoré ma doma čakalo?
No koho by to po tom všetkom zaujímalo?
Naposledy upravil ola : 26.03.05 at 05:45
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
tomu by som chcela namietať, keďže táto dáma upratovala tak, že jednou rukou si zakrývala svoje prednosti, po veľkých počtoch jej na prácu zostala iba jedna ruka a z toho prosím pekne prepytujem, žiadna dobrá robota nemohla byť

... zhrnutie: čistý exhibicionizmus!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
vladan
tomu by som chcela namietať, keďže táto dáma upratovala tak, že jednou rukou si zakrývala svoje prednosti, po veľkých počtoch jej na prácu zostala iba jedna ruka a z toho prosím pekne prepytujem, žiadna dobrá robota nemohla byť

... zhrnutie: čistý exhibicionizmus!
no dobre, tak povedzme že krytý, alebo maskovaný exhibicionizmus, alebo akože nie exhibicionizmus... aspoň ten pohľad pre tých pánov stál za to?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... podľa mňa tú susedu priam zbožňovali (muži myslím) ... niet nad dobré susedské vzťahy
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
Takémuto priznávaniu hovorím prepracovanosť. /teda tomu svojmu/
A ten sviniar plynár nedal ani jedno ani druhé. Tak mu treba. Mohla som mať korunu.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Rozviedli ste to perfektne. Exhibicionistická suseda bola spokojná iba vtedy, ak celý byt bol práve vyoblievaný vodou. A pri umývaní okien sa strašne rada vykláňala z okien, okoloidúci muž mal pocit, že zaraz mu spadne do náručia. Samozrejme, že si takto našla svojich známych, s ktorými potom týmto spôsobom komunikovala. No a manžel? Ten pre ňu znamenal len kus lenivého chlapa, ktorý nemá nič iné na rozume iba plný hrniec, a keďže bol bývalým kuchárom, tak keď prišiel z práce, navaril si dačo dobré, zjedol to a vyvalil sa do postele a spal. Musíte uznať, že susede nič iné nezostávalo, iba vykonávať tieto upratovacie práce takýmto spôsobom. Ona mladá a sebavedomá na svoju krásu a muž starší skoro o generáciu, ktorého zaujíma ako hovorievala, iba žranica. Splnil si svoju manželskú povinnosť splodením dcéry a pre neho to skončilo.
No uznajte, čo mala robiť? ... a okolobývajúcim mužom sa samozrejme páčila, zvodné telo, síce prázdna hlava, ale je kde oči nechať. A to naozaj stálo zato!
Naposledy upravil Zuzka : 16.02.05 at 13:24
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
"upratovaním k plneniu biologických potrieb"
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

Hneď je vidieť, že do 31.3. je ešte času a času, len nech nás sranda neopustí. Budem zvedavá, koľko takýchto príjemných úletov bude na tejto téme koncom marca. Ale aj ten príde, ako každý rok ...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pridám ešte jeden príbeh, na ktorom sa vždy schuti zasmejem. Porozprával mi ho bývalý kolega a odohral sa na jednom majeri. Väčšina obyvateľov tohoto majera pracovala v miestnom JRD a čo sa týka oblečenia miestnych, na módne výstrelky si tu nepotrpeli. Ženy chodili v teplákoch a muži v modrých montérkach. No ale, aby som vás nenapínala.
Ako v každej rozprávke, boli, žili. V jednom rodinnom dome žili manželia. Muž bola traktorista a žena pracovala ako krmička. Každé ráno o tretej odišla nakŕmiť družstevný dobytok a vracala sa z práce okolo siedmej. Ako to už býva v každej rodine, sem tam sa niečo pokazí a im sa veru pokazila chladnička. Keďže bol čas zabíjačiek a manžel sa nemal do opravy, žena už bola naňho nahnevaná a tak mu to od srdca vysvetlila po svojom. Zdá sa, že manžel si tie slová vzal k srdcu a hotoval sa činiť.
Jedno ráno sa žena vrátila domov a vidí, ako sa muž skláňa nad chladničkou a konečne ju opravuje. Muž zaujatý prácou si ani nevšimol, kedy prišla z roboty. Ona natešená, že bude kde mäso dať, potichúčky sa k nemu priblížila a keďže bol zohnutý, tak ho chytila za .... to čo sa jej ponúkalo. Ten chudák zohnutý sa tak naplašil, že okamžite sa chcel postaviť, ale keďže telo bolo väčšie ako sila, ktorú vyvinul, tak pokus dopadol zle, spadol a zlomil si nohu. Až vtedy žena zhrozene zistila, že to nebol manžel ale sused Jano a skoro zamdlela, že kade ho to chytala. Rýchlo sa spamätala a utekala hľadať dajakú posilu a auto, aby toho chudáka mohli zaniesť k lekárovi. Všetci zdatní boli samozrejme v práci, tak zohnala dákych dedkov. Keď ho vynášali z domu do auta, tak im opravár so zlomenou nohou spadol. A aby mali lekári čo robiť, a nešli tam zbytočne, zlomili mu ruku.
Takže mi z toho vyplýva, že je životu nebezpečné chodiť v uniformách. A opravár chladničiek je vysoko rizikové povolanie.
Ozaj, a je to remeselná činnosť? :p
Pekný deň.
Naposledy upravil Zuzka : 17.02.05 at 20:45
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Zuzka, tak toto bolo fakt super ... skoro som sa pototo
0 0
la-dy la-dy

la-dy je offline (nepripojený) la-dy

oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac
Tak toto si pozrite, len neviem či to patrí sem alebo k receptom.
http://www.bobika.mysteria.cz/recepty.html
0 0
la-dy la-dy

la-dy je offline (nepripojený) la-dy

oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac
Toto mám od známeho.
Minulý týždeň sme išli s manželkou do postele. Začali sme sa pod dekou navzájom dotýkať a hladiť... Už som bol pekne nadržaný a myslel som si, že je to obojstranne nasmerované na sex. Ale presne v tom momente mi manželka vraví:
- Počuj, ja teraz nemám žiadnu chuť na sex. Mám chuť iba na to aby si ma poriadne objal. Jasné?
- Čóóó.. - odpovedal som.
- Ty jednoducho nevieš zaobchádzať s emocionálnymi požiadavkami ženy. - vysvetlila mi manželka.
... a tak som musel zaspať bez sexu .

Nasledujúci deň sme išli s manželkou na prechádzku po obchodoch do Auparku. Pozeral som sa na ňu ako si skúša troje nádherných, ale veľmi drahých šiat. Nevedela sa rozhodnúť a tak jej vravím:
- Miláčik, vezmi si ich všetky.
- Miláčik, - kula horúce železo - k takýmto šatám potrebujem nové topánky a kabelku. No to by, ako sa pozerám, stálo ďalších niekoľko tisíc korún
- Samozrejme! - odvetil som - Kúp si aj topánky a kabelku.
Bola nadšená a myslím, že možno i sexuálne vzrušená... na vrchole blaha. Predpokladám, že si myslela, že som sa zbláznil, ale v tom momente jej to asi bolo jedno .
- Miláčik, už som spokojná. Môžeme ísť k pokladni...
- Nie, nie... miláčik. - musel som sa veľmi ovládať, aby som sa nezačal smiať - Ja teraz nemám žiadnu chuť na to, aby som všetky tieto veci kupoval... Mám chuť iba na to aby si ma poriadne objala. Jasné?
... a keď už začala pukať od zlosti, ešte som dodal:
- Ty jednoducho nevieš zaobchádzať s finančnými požiadavkami muža.

Myslím, že tak do roku 2025 nebudem mať žiadny sex...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
niečo s kratšou bradou nemáš? Vyhlasujem pátranie po Ole!
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
luebchenko
Vyhlasujem pátranie po Ole!
ALE FAKT KDE JE OLA????
0 0
ata ata

ata je offline (nepripojený) ata

Aj ,keď to teraz neni aktuálna téma,ja by som pridala jeden Vianočný.Chceli sme deťom na Vianoce spraviť radosť ,tak sme im kúpili živú rybu.Keďže mladší syn mal toho času dva roky,spravilo mu to ohromnú radosť a samozrejme ju chcel stále chytať do rúk.Ja som mu však húževnato vysvetľovala,že rybka je špinavá a že sa chytať nemôže.V teň deň ma prišla pozrieť kamarátka s rovnako starou dcérou,keďže deti nedali pokoj pripreli sme ich ku rybičke do kúpelne a my sme si išli o pokoji vypiť kávu.Ako nám v takej pokojnej chvíli chutila...Čudné však bolo ,že deti sú podozrivo dlho ticho.Potichu sme vyrazili za nimi.Myslela som ,že to ani neprežijem....
Vo vani vyliate všetky šampony ,ktoré sme mali na poličke,ba dokonca aj telové mlieka a povyprázdňované krémy.A keďže rybu bolo po výdatnom kúpeli potrebné aj vysušiť,takže nechýbali ani uteráky.No hrúza,já v snahe zachrániť jej život ,schmatla som chúdiatko do rúk,vložila do umývadla a pustila na ňu prúd vody a začala upratovať vo vani.Keď sa po chvíli otočím ,na rybku tečie horúca voda ....čo k tomu dodať .Tomu sa rozpráva dvojitá vražda .Odvtedy keď sa povie vianočná ryba ,hneď sa mi vynorí príbeh tej našej.Ahojte!!!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
tak to by človek nevymyslel čo by sa ako snažil
0 0
Bibika22 Bibika22

Bibika22 je offline (nepripojený) Bibika22

ata
Aj ,keď to teraz neni aktuálna téma,ja by som pridala jeden Vianočný.Chceli sme deťom na Vianoce spraviť radosť ,tak sme im kúpili živú rybu.Keďže mladší syn mal toho času dva roky,spravilo mu to ohromnú radosť a samozrejme ju chcel stále chytať do rúk.Ja som mu však húževnato vysvetľovala,že rybka je špinavá a že sa chytať nemôže.V teň deň ma prišla pozrieť kamarátka s rovnako starou dcérou,keďže deti nedali pokoj pripreli sme ich ku rybičke do kúpelne a my sme si išli o pokoji vypiť kávu.Ako nám v takej pokojnej chvíli chutila...Čudné však bolo ,že deti sú podozrivo dlho ticho.Potichu sme vyrazili za nimi.Myslela som ,že to ani neprežijem....
Vo vani vyliate všetky šampony ,ktoré sme mali na poličke,ba dokonca aj telové mlieka a povyprázdňované krémy.A keďže rybu bolo po výdatnom kúpeli potrebné aj vysušiť,takže nechýbali ani uteráky.No hrúza,já v snahe zachrániť jej život ,schmatla som chúdiatko do rúk,vložila do umývadla a pustila na ňu prúd vody a začala upratovať vo vani.Keď sa po chvíli otočím ,na rybku tečie horúca voda ....čo k tomu dodať .Tomu sa rozpráva dvojitá vražda .Odvtedy keď sa povie vianočná ryba ,hneď sa mi vynorí príbeh tej našej.Ahojte!!!
Ata tak toto je fakt pekné.
Aj ola je dobrá. Ktovie kam sa podela?
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Milí zlatí poraďáci, sú tri hodiny ráno a ja miesto toho, aby som spokojne oddychovala po vykonanej práci, sa rehocem, rehocem a rehocem. Lebo inak sa moje reakcie ani nedajú nazvať. Ste jedničky.
0 0
ata ata

ata je offline (nepripojený) ata

Mne teraz napadol,ešte jeden zo života.Bolo to dávno ,my sme vtedy ako každý jazdili na škodovke,ktorá si vyslúžila pomenovanie ,,pekáč".Ráno som nasadla do spomínaného pekáča a poď ho na nákupy.Zobrala som so sebou ešte aj môjho malého syna.Zaparkovala som na parkovisku pred nákupným centrom .Keď bol nákup zrealizovaný poď ho k autu.Nech však čarujem s kľúčikom ako chcem odomknúť to nejde,ani z jednej strany.Keďže na nákupnom stredisku v tom čase hrstka chlapov vymieňala krytinu,no a zrejme si všimli ,že tam kolo toho auta dáko čudne pobehujem,prišli sa ma spýtať ,či mám dáky problém.Keďže sme nenašli riešenie ,ako sa dostať dnu ,vybrali sme okno,já som rýchlo otvorila dvere a chcela som posadiť syna do autosedačky.V tom som ale zistila ,že tam žiadna nie je.Skoro ma zamrazilo ,keď som prišla na skutočnosť ,že sme sa práve vlámali do cudzieho auta,ktoré bolo zaparkované pri tom mojom.Malo presne takú istú farbu ,ba dokonca aj autopoťahy .Rozdiel bol len jediný :moje vlastnilo detskú sedačku.Pred majiteľom som nabrala sfarbenie ako chameleon,kým som mu to všetko vysvetlila.Jediné šťastie ,že to bol človek ,ktorý mal zmysel pre humor a zobral to športovo.My ako rodina sme sa ešte dlho na tom zabávali.Poviem si ,že takéto dačo sa môže stať ,iba mne .Môj príbeh mi tak trošku pripomína ten OLIN. Čavte!!!
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Krásna situácia
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Jeden čerstvý, pravdivý a aktuálny:

mamina (účtovníčka) sa hnevá na svojho syna (majiteľa sro) ktorému robí DP:
- Tak kedy mi už donesieš tie posledné doklady?!? Alebo sa mám fakt nahnevať?!?!? Čo by si robil, keby som ti povedala, že si máš DP urobiť sám???
- Čo by som robil? Kľudne by som poopisoval tie tlačivá z minulého roka !!!

:-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať