Zavrieť

Porady

skončenie PP na určitu dobu pred jej uplynutim

Dobry den, potrebujem poradit, dufam, ze sa tu niekto taký najde:mali sme zames-ca,kt. u mal uzavrety prac. pomer na dobu urcitu do 31.12.2006, ale v decembri (11, a 12 ) si vybral 2 dni dovolenky a potom uz do prace nenastupil.... (priniesol vypoved, ale sef ju neprijal...takze to ostalo nejak tak otvorene) takze som sa vas chcela opytat co so zvysnou dovolenkou (8 dni)-musim mu vsetku preplatit?? a ako mam v dochadzke uviest tie dni, ktore uz nenastupil? co musim este urobit.....?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    sara-ke
    Prosiiiim velmi, nikto mi neporadi? prosiiim
    Možete mu dat neplatené volno od toho 13.12 do 31.12., nahlásit na SP prerušenie a skrátit mu dovolenku podla zákonníka práce/za každú takto zmeškanú pracovnú zmenu možete krátit o jeden až dva dni/.Potom postupujete klasicky ako pri skončení pracovného pomeru.Alebo prijat výpoved a ukončit PP k 12.12 a preplatit zvyšnú dovolenku.
    Naposledy upravil Nutricia : 05.01.07 at 10:10

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Ja by som mu dala na tie dni dovolenku,ktoré nebol v práci.Aj tak mu hu musíš preplatiť po ukončení PP.

    IL342 je offline (nepripojený) IL342

    IL342
    Súhlasím s Nutriciou, len "Môžete mu dať neplatené voľno" by som upresnila na Môžete mu dať absenciu.

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    IL342
    Súhlasím s Nutriciou, len "Môžete mu dať neplatené voľno" by som upresnila na Môžete mu dať absenciu.
    Dakujem,IL342

    sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

    sara-ke
    dakujem Vam, takze ak mu dam asenciu, ako spravne sa pokrati ta dovolenka? ked mal nastupit 13.12.2006 /nenastupil/ a mal este 9 dni dovolenky, a PP mu koncil 31.12.06....tam vychadza este asi 11 prac. dni ak pocitam bez sviatkov, ale ked ma mesacnu mzdu? (tak aj sviatky nie?) takze je to viac ako ma dovolenky .... tak mu ju nemusim preplatit?

    dik

    este sa vas chcem opytat, ak preplacam za-covi nevycerpanu dovolenku, tak to ide tiez normalne do VZ pre SP aj ZP?
    Naposledy upravil sara-ke : 05.01.07 at 10:38

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Môžeš to urobiť tak, že za každý deň neospravedlnenej absencie skrátiš dovolenku o 2 dni (maj na to písomné rozhodnutie zamestnávateľa). Tým pádom minieš celú dovolenku (nevadí, že ju "prečerpá"), ktorú potom nemusíš preplácať. A keďže mal absenciu pred sviatkom aj po sviatku, za sviatky mu nepatrí ani mzda ani náhrada mzdy.

    sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

    sara-ke
    dakujem azuz,

    este sa vas chcem opytat, a ak preplacam za-covi nevycerpanu dovolenku, tak to ide tiez normalne do VZ pre SP aj ZP?

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Ak preplácaš dovolenku v mesiaci kedy trval pracovný pomer (trvalo poistenie) , tak to ide do VZ pre SP aj pre ZP.

    sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

    sara-ke
    [QUOTE=azuz]Môžeš to urobiť tak, že za každý deň neospravedlnenej absencie skrátiš dovolenku o 2 dni (maj na to písomné rozhodnutie zamestnávateľa).

    ---- a nemate nejaky vzor ako ma vyzerat to rozhodnutie, keby ste mali nemohli by ste mi to poslat, prosiim a dik

    sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

    sara-ke
    prosim ak mate niekto aspon /myslim ten dokument-rozhodnutie o krateni dovolenky) nieco podobne, pomozete mi velmi ked to tu date

    dakujem

    d3 !Ur3 je offline (nepripojený) d3 !Ur3

    d3 !Ur3
    Tak to je zaujímavé. Píšeš, že zamestnanec dal výpoveď, z čoho vyvodzujem potom, že v pracovnej zmluve bola dohodnutá výpovedná lehota, ktorej uplynutím sa mal pracovný pomer skončiť. Podľa Zákonníka práce minimálna dĺžka výpovednej lehoty je dva mesiace a plynie odo dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola výpoveď zamestnávateľovi doručená.Čiže v tomto prípade posledným dňom feburára/2007. Týmto dňom sa má pracovný pomer skončiť, paradoxné však je, že posledným dňom dohodnutej doby platnosti trvania pracovného vzťahu mal byť 31. december 2006.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    d3 !Ur3
    Tak to je zaujímavé. Píšeš, že zamestnanec dal výpoveď, z čoho vyvodzujem potom, že v pracovnej zmluve bola dohodnutá výpovedná lehota, ktorej uplynutím sa mal pracovný pomer skončiť. Podľa Zákonníka práce minimálna dĺžka výpovednej lehoty je dva mesiace a plynie odo dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola výpoveď zamestnávateľovi doručená.Čiže v tomto prípade posledným dňom feburára/2007. Týmto dňom sa má pracovný pomer skončiť, paradoxné však je, že posledným dňom dohodnutej doby platnosti trvania pracovného vzťahu mal byť 31. december 2006.
    Nie je to žiadna záhada. V prvom príspevku sara-ke uviedla, že PP bol na dobu určitú do 31.12.2006, čiže v tento deň by sa PP skončil tak či tak.

    Ten zamestnanec nedal výpoveď, ale asi návrh na ukončenie PP dohodou k skoršiemu termínu, než 31.12.2006. (Sara-ke to asi omylom nazvala výpoveďou, hoci to malo byť nazvané dohoda). Keďže s tým zamestnávateľ nesúhlasil, PP mal trvať riadne až do 31.12.2006.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.