Zavrieť

Porady

POVINNOST VOCI DANOVEMU URADU

OD 1.1.2007 SOM SZCO.BOLA SOM SA REGISTROVAT NA DANOVOM URADE.AKA JE MOJA POVINNOST VOCI DANOVEMU URADU V TOMTO ROKU?AKO JE TO S PEDDAVKAMI?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Nijaká povinnosť, nijaké preddavky... Hor sa do podnikania!!! O rok polož túto istú otázku, vtedy bude aktuálna...

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Naša firma začala od 01.01.2007 zamestnávať ľudí. Má nejaké povinnosti voči DÚ - ako napr. nejaké prihlásenie kvôli preddavkom?

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Zaregistrovať sa ako platiteľ dane zo záv. činnosti, prihlásiť sa do prísl. poisťovní.

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    ZuzanaP
    Zaregistrovať sa ako platiteľ dane zo záv. činnosti, prihlásiť sa do prísl. poisťovní.
    platiteľ dane zo záv. činnosti - nájdem to tlačivo na ich stránke? - Ako sa presne volá!

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    ZuzanaP
    Zaregistrovať sa ako platiteľ dane zo záv. činnosti, prihlásiť sa do prísl. poisťovní.
    Ak sa mám zaregistrovať ako platiteľ, tak aké tlačivo mám použiť- ako sa asi tak volá?

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    tlačivo na to nie je oznámiš to listom na registračné oddelenie daňového úradu že odo dňa 1.1.2007 sa prihlasuješ aj na daň zo závislej činnosti.
    potom kvartálne podávaš na dú Prehľad, ročne Hlásenie a mesačne Oznámenie o zrážkovej dani - ak ju budeš zrážať.

    tlačivá Prehľad, Hlásenie a Oznámenie na stránke www.drsr.sk

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    daniek
    tlačivo na to nie je oznámiš to listom na registračné oddelenie daňového úradu že odo dňa 1.1.2007 sa prihlasuješ aj na daň zo závislej činnosti.
    potom kvartálne podávaš na dú Prehľad, ročne Hlásenie a mesačne Oznámenie o zrážkovej dani - ak ju budeš zrážať.

    tlačivá Prehľad, Hlásenie a Oznámenie na stránke www.drsr.sk
    Ďakujem!!! Ten list na registráciu by mal asi ako vyzerať? Ak ho má niekto, mohol by mi ho nejako poslať?Budem veľmi vďačná:-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.