Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    takze sa tlacivo na dph na r. 2006 nebude menit?
    dnes som bola na DU a pytala si ciste tlacivo dala mi s poznamkou ale preverte si ci plati pre r. 2006.
    hm?

    chudaska je offline (nepripojený) chudaska

    chudaska
    stále plati tlacivo dph. Je dobre sledovat stranku www.drsr.sk , tam su vzdy aktualizovane vsetky danové tlaciva.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    Pre rok 2006 je vydaná informácia o platnosti vzoru daňového priznania pre rok 2006: "Ministerstvo financií SR / DPH 01 - 2005", teda tlačiva platného od 1.1.2005.

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    chudaska
    stále plati tlacivo dph. Je dobre sledovat stranku www.drsr.sk , tam su vzdy aktualizovane vsetky danové tlaciva.


    Určite je dobré sledovať tú stránku, žiaľ, keď ju človek najviac potrebuje, je daná stránka na 99% nefunkčná (viď aj posledné dva dni minimálne...)

    alex2 je offline (nepripojený) alex2

    alex2
    ahoj
    Prosim poradte, rucne som spracovala dan.priz. dph za 1 stvrtrok a potrebujem vediet ci k nemu treba nieco prilozit, pretoze program som si este nekupila...ak ano tak to staci dodatocne?dik

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    ...na malom hárku stručný text, na ktorom Ti DÚ potvrdí prevzatie DP. Nooo a v prípade daňovej povinnosti, aj daň včas zaplatiť.

    Nove tlacivo DPH od 1.1.2005

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.