Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie poistné na verejné zdrav.

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, keď účtovníčka vyhotovila Oznámenie zamestnávateľa o preplatkoch a nedoplatkoch za jednotlivých zamestnancov za rok 2005 /zdrav. poist./. Zamestnancovi vyšiel nedoplatok vo výške 1590,- Sk a nebol mu stiahnutý z výplaty. Môžme mu túto čiastku stiahnuť teraz z výplaty za december 2006?
Ďakujeme za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Pukana
    Dobrý deň,
    chcem sa spýtať, keď účtovníčka vyhotovila Oznámenie zamestnávateľa o preplatkoch a nedoplatkoch za jednotlivých zamestnancov za rok 2005 /zdrav. poist./. Zamestnancovi vyšiel nedoplatok vo výške 1590,- Sk a nebol mu stiahnutý z výplaty. Môžme mu túto čiastku stiahnuť teraz z výplaty za december 2006?
    Ďakujeme za rady.
    Lepšie odviesť neskôr ako vôbec, hoci to už bude rok 2007.
    Naposledy upravil Tweety : 09.01.07 at 06:45

    Pukana je offline (nepripojený) Pukana

    Pukana
    Ďakujem za rýchlu odpoveď.
    Dáme to ako zrážku zo mzdy? Alebo sa položka špecificky volá. Mzdová účtovníčka, čo robila mzdy je už dlhodobo PN a ja som začala robiť mzdy, ale ešte sa len učím. Nechcem to pobabrať. Vedeli by ste mi poradiť ako sa daná položka (prípadne kód) volá v programe Datalock?
    Ďakujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Pukana
    Ďakujem za rýchlu odpoveď.
    Dáme to ako zrážku zo mzdy? Alebo sa položka špecificky volá. Mzdová účtovníčka, čo robila mzdy je už dlhodobo PN a ja som začala robiť mzdy, ale ešte sa len učím. Nechcem to pobabrať. Vedeli by ste mi poradiť ako sa daná položka (prípadne kód) volá v programe Datalock?
    Ďakujem.
    V Datalocku už nerobím dlhšiu dobu, tak neviem, ale nám upravili na zrážku z RZ odchýlku.

    Ročné zúčtovanie poistné na verejné zdrav.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.