Zavrieť

Porady

Lacné ubytovanie v Londýne

Nevie mi dať niekto tip na konkrétne a odskúšané lacné ubytovanie na ca 3noci v Londýne?
Budem mu veľmi povďačná.
Vďaka.
Prajem pekný deň.
jmlyna Najlepsie a lacne ubytovanie som nasiel v Londyne www.innlondon.co.uk, byval som tam , doporucil som ho niekolkym znamym , ktori boli tak isto spokojni . Anglicko Slovensky majitelia ponukaju atraktivny penzion , ktory je zariadeny starozitnostami a umeleckymi predmetmi ( malicke muzeum )...Vyhoda , nachadza sa v druhej dopravnej zone , blizko Notting hill...vrele doporucujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    patr je offline (nepripojený) patr

    patr
    Ak hladáťe lacné ubytovanie v Londýne , skuste českoslovnský penzion ponúka ubytovanie v Londýne v druhej dopravnej zone Kensal Green blízko známej štvrte NOTTING HILL čo vám umožní lacnejšiu dopravu do centra
    cena je progresívna , pohybuje sa od 9.5 lib. na noc a postel. Zabespecía odvoz s letísk 6 osob
    tc. 00447714918736 Patrik

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Aj mňa by zaujímalo lacné ubytovanie v Londýne - na 2 noci.
    Nevie niekto ešte poradiť ?

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Aj mňa by zaujímalo lacné ubytovanie v Londýne - na 2 noci.
    Nevie niekto ešte poradiť ?

    ...však pozri ten link vyššie, je to ozaj lacné ubytko, len si treba zvoliť dátum a pozrieť si dostupnosť kapacít.

    Petra66 je offline (nepripojený) Petra66

    Petra66
    Ahoj
    my sme boli tiez na 3 dni v Londyne a najprv sme si zabookovali na nete ubytko, ale nespominam si presne aky to bol hostel. Ale na nete ich mas pestu ponuku, da sa z coho vybrat a naozaj lacne ubytko. pa

    bonita je offline (nepripojený) bonita

    na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac bonita
    www.hotel.com, daj si londyn

    Lacné ubytovanie v Londýne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.