Zavrieť

Porady

ako vyuzit nehnutelnost???

Vlastnim starsi dom na na orave, dom s hospodarskymi budovami a zahradou. Dom je podpivniceny ma jedno poschodie so siestimy izbamy a podkrovie. za domom su velke hospodarske budovi v minulosti vyuzivane na chov dobitka a skladovanie vacsieho mnozstva roznych surovin.
DALO BY SA TO VYUZIT NA PODNIKANIE?
AKO?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.s je offline (nepripojený) j.s

    j.s
    Daj to ako ponuku do realit. Nemusis pri tom ani podnikat. AK chces podnikat - daj to ako ponuku do realit

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    A čo tak penzión?
    Aj hospodárske budovy sa dajú prebudovať na obytné. Koniec koncov - bude to stále na bývanie, len obsah sa zmení .
    Je to ale otázka finančná, prevádzková ... a najmä : mám k tomu vzťah. Chcem?, môžem? to robiť?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    aj ja mám nehnuteľnosť...zrúcaninku, ponúkam ju na prenájom za korunu, ale aj tak sa každý zlakne, lebo tam treba investovať a až potom bývať....
    so starinami je problém, ale nevzdávaj to.
    Penzión by bol fajn, je tam čisté a pekné prostredie.

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    ja by som si to vedela predstaviť ako krásny ranč s reštauráciou, kúpila by som si koníky a urobila by som tam jazdeckú školu

    opraviť by sa to dalo aj cez eurofondy ak máš dobrý projekt, treba pozrieť výzvy

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Možností je iste ešte ďaleko viac. Záleží na mnohom - napr. na lokalite. Čo takto penzión pre dôchodcov? Od super (pre horných x-tisíc) po bežný (ľudový)?

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    Keby sa to nachádzalo v blízkosti Oravskej priehrady tak to by bolo super miesto na rekreáciu aj v lete...
    Na Orave dobre na Orave zdravo.....máte tám krásne prostredie a je to vyhľadávaná lokalita

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    V súvislosti s penziónom dôchodcov (alebo ako to nazveme) by bola lokalita zaujímavá napr. z pohľadu dostupnosti zdravotného zariadenia a to nielen z pohľadu riešenia krízových zdravotných problémov, ale aj v súvislosti so zabezpečovaním bežnej lekárskej starostlivosti.

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    STRELEC
    V súvislosti s penziónom dôchodcov (alebo ako to nazveme) by bola lokalita zaujímavá napr. z pohľadu dostupnosti zdravotného zariadenia a to nielen z pohľadu riešenia krízových zdravotných problémov, ale aj v súvislosti so zabezpečovaním bežnej lekárskej starostlivosti.
    keby tam boli kúpele alebo nejaké termálne pramene, to by bolo uplne super pre tých dôchodcov

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    A čo využiť to na agroturistiku? Dali by sa dokonca využiť aj nejaké dotácie z EU.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Skúste rozmýšľať nad reštauráciou s nejakou zaujímavosťou ( spomínaný ranč), penzión, apartmány bez stálej obsluhy, prenájom chaty ako celku a podobne. POdľa toho, koľko aktivity do toho chcete dať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.