Zavrieť

Porady

Ako zacat podnikat ako uctovnik?

Mozno mnohych pobavim,ale dnes ja Silvester a tak je to OK:Chcela by som zacat podnikat ako uctovnicka.Pol roka som navstevovala kurz PU,lebo JU som si myslela,ze viem robit.Aj na kurze to bolo OK.Ale teoria je jedna vec a prax je nieco uplne ina.Tolko veci treba sledovat!Som z KE a rada by som nasla firmu v ktorej by som pracovala len za cenu ziskania vedomosti.POradi mi niekto ako zacat?Klientov na vedenie JU by som aj mala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    valeriam je offline (nepripojený) valeriam

    valeriam
    Mila Emma, nie som síce z KE a ani ti neviem poradiť žiadnu firmu, len nejakou menšou radou prispejem: školenia, školenia, školenia... zúčastňuj sa všetkých možných školení, z oblasti DPH, dani z príjmov, miezd... Viem, je to nákladné na začiatok, ale dozvieš sa tam veľa vecí, na ktoré treba dávať pozor a ktoré by si sama ani nepostrehla. No a v kombinácii s Poradou....
    Veľa šťastia v podnikaní a aj v celom roku 2005!

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Veru, veru, treba veľmi veľa študovať. Ale keď máš odvahu a chuť, všetko určite zvládneš. A nehambi sa pýtať, ak Ti nastane nejaký problém. Na to je Porada. Veľa šťastia a úspechov.

    Ako zacat podnikat ako uctovnik?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.