Zavrieť

Porady

Chcem pridať bod a nedarí sa.

Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Prosím o pomoc a radu, rada by som pridala bod pre : andrej rv
a nedá sa mi, vypisuje mi, že najskôr musím prideliť bod niekomu inému.
Už sa mi to stalo viackrát. Dá sa stým niečo urobiť? Poradíte mi, prosím ako nato ?
Vopred ďakujem
Usporiadat
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Lila
Prosím o pomoc a radu, rada by som pridala bod pre : andrej rv
a nedá sa mi, vypisuje mi, že najskôr musím prideliť bod niekomu inému.
Už sa mi to stalo viackrát. Dá sa stým niečo urobiť? Poradíte mi, prosím ako nato ?
Vopred ďakujem
ja si pamätám že sa nedalo za sebou pridať bod jednej osobe, musela si medzitým obodovať aj niekoho iného. Ale či to stále funguje týmto štýlom neviem. Ale asi áno
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tiež sa mi to nepáči, lebo chcem pridať bod....zatiaľ nemôžem....a potom na to zabudnem. Nemôžem teraz pridávať body hocikomu len preto, že chcem dať niekomu dvakrát za sebou. Čo ak mi pomohol v dvoch rôznych témach?
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Hm, dnes som bod už pridelila jednej poraďáčke a chcem prideliť aj adrejovi a nejde to. Takže v tomto to asi nebude.
Skôr si myslím, že za deň môžme oceniť len jedného poraďáka.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Lila
Hm, dnes som bod už pridelila jednej poraďáčke a chcem prideliť aj adrejovi a nejde to. Takže v tomto to asi nebude.
2 x musíš prideliť inému poraďákovi bod, až potom ho môžeš uštedriť andrejovi_rv.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lila
Hm, dnes som bod už pridelila jednej poraďáčke a chcem prideliť aj adrejovi a nejde to. Takže v tomto to asi nebude.

V jednej téme ?

Mne sa už osobne viac krát stalo , že ak som chcela prideliť bodík niekomu , tak najskôr som musela ohodnotiť a aj iného poraďáka , hoci ani to nemalo byť za čo ohodnotenie .Ja som už aj niekde o tom písala a aj Richard opovedal ...len nemám čas hľadať tú tému .

No vypadá to tak , že to stále tak isto funguje , neviem ale prečo .
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Dievčatá, ďakujem. Teraz idem bodovať!
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

vyskušaj si to na mne kludne, sa nebudem hnevat :-)))))))))))))))
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zita5
V jednej téme ?

Mne sa už osobne viac krát stalo , že ak som chcela prideliť bodík niekomu , tak najskôr som musela ohodnotiť a aj iného poraďáka , hoci ani to nemalo byť za čo ohodnotenie .Ja som už aj niekde o tom písala a aj Richard opovedal ...len nemám čas hľadať tú tému .

No vypadá to tak , že to stále tak isto funguje , neviem ale prečo .
http://www.porada.sk/t18188-oceoujem.html tu je tá téma, skutočne je to tak treba udeliť dva súhlasy aby si mohla znovu oceniť daného človeka
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Pribudol mi jeden malý bodík, ja zatiaľ nie som taká šikovná, že by to bola samozrejmosť. Ako zistím, kto mi ho pridelil a za čo?
Dúfam, že časom ich bude viac a nebudú pre mňa také vzácne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Laura1
Pribudol mi jeden malý bodík, ja zatiaľ nie som taká šikovná, že by to bola samozrejmosť. Ako zistím, kto mi ho pridelil a za čo?
Dúfam, že časom ich bude viac a nebudú pre mňa také vzácne.

V ľavo hore na lište máš" nastavenia" ...klikni a tam uvidíš kto a za čo Ti pridelil bodík .
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Laura1
Pribudol mi jeden malý bodík, ja zatiaľ nie som taká šikovná, že by to bola samozrejmosť. Ako zistím, kto mi ho pridelil a za čo?
Dúfam, že časom ich bude viac a nebudú pre mňa také vzácne.
Klikni hore na lište na "Nastavenia" a tam si pozrieš od koho máš bodík a aj začo
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Ďakujeeeem!
0 0
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Ahoj Richard. 1.3. som pridelila bod a zhodou okolnosti mi dnes poradil ten istý človek. Ale ja mu nemôžem dať bod. Nedá sa s tým niečo spraviť? Veď už prešlo veľa dní. Musím dať bod 2 rôznym ľuďom, aby som ocenila toho, kto mi pomohol?
Dana
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dana99 Pozri príspevok
Ahoj Richard. 1.3. som pridelila bod a zhodou okolnosti mi dnes poradil ten istý človek. Ale ja mu nemôžem dať bod. Nedá sa s tým niečo spraviť? Veď už prešlo veľa dní. Musím dať bod 2 rôznym ľuďom, aby som ocenila toho, kto mi pomohol?
Dana
Nie, musíš pridať niekomu inému, je to tak.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
dana99 Pozri príspevok
Ahoj Richard. 1.3. som pridelila bod a zhodou okolnosti mi dnes poradil ten istý človek. Ale ja mu nemôžem dať bod. Nedá sa s tým niečo spraviť? Veď už prešlo veľa dní. Musím dať bod 2 rôznym ľuďom, aby som ocenila toho, kto mi pomohol?
Dana
KeĎ chceš tomu istému poraďákovi udeliť bod, tak najprv musíš bodom oceniť dvoch iných, až potom môžeš tomu istému dať bodík.
0 0
dana99 dana99

dana99 je offline (nepripojený) dana99

Ďakujem, keď sa ináč nedá, idem si Vás nájsť niekde inde, tu sa nedá. Ahojte
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
žiaľ takto to funguje, keby sa veci používali ako sa majú nemuseli by sme tu mať opatrenia ako tieto...
rovnako mám sťažnosti na to že niektorí nemôžu posielať príspevky kým nemajú 5 príspevkov... atď
takisto sa chystám zrušiť v hlasovaní "kto hlasoval" lebo sa to vôbec nevyužíva ako má...
0 0
fileva fileva

fileva je offline (nepripojený) fileva

dana99 Pozri príspevok
Ahoj Richard. 1.3. som pridelila bod a zhodou okolnosti mi dnes poradil ten istý človek. Ale ja mu nemôžem dať bod. Nedá sa s tým niečo spraviť? Veď už prešlo veľa dní. Musím dať bod 2 rôznym ľuďom, aby som ocenila toho, kto mi pomohol?
Dana
Plne súhlasím s "dana99". Nezdá sa mi to správne, keď ma niekto obmedzuje takýmto spôsobom v pridelovaní bodov za radu, ktorá mi pomohla. Hádam sa môžem slobodne rozhodnúť, komu pridať bod ako moje poďakovanie. Prečo by som mala dať bod, a 2 razy niekomu inému, keď napríklad mi niektorý Poraďák viac raz poradí v tej istej téme. K čomu potom majú slúžiť tie body? Nezdá sa mi to najšťastnejšie riešenie.
Prosím, berte to ako čisto môj názor, nechcem nikocho nahnevať alebo niečo podobné a ani podnietiť nejakú diskusiu o názoroch toho ktorého člena Porady.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
fileva, keby sme tu nemali osoby, ktoré si navzájom "dohadzujú" body tak by sme to tu nemuseli mať ...

Vraveli sme že body budú len za odborné témy, zriadil som novú Poradu v mimo-odbornej Porade Záhrada - fotoinšpirácie a čo sa stalo? Keďže som tam zabudol vypnúť bodovanie, jedna osôbka tam začala bodovať ostošesť. Konkrétne tá čo s tebou súhlasí.
Darmo sa tu snažíme pomocou bodov odlíšiť tých, ktorí vedia poradiť hlavne v odbornej problematike, keď sa nám tu nájdu takí čo to celé zdevalvujú ...

Potom tu musím zavádzať opatrenia, ktoré sa nepáčia ani mne ani Vám.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Osobne som si ani nevšimla, že to je v hobby. Veď ja som pozerala len obrázky a už tam bodíky niekto dal. Ja mám úprimne prírodu a všetko pekné rada. Mrzí ma, že to vadí. Asi nebudem mať odvahu body dávať. Týmto sa ospravedlňujem. Nepozerám kto konkrétny príspevok dal, ale to čo ma príspevok zaujal. Vadí to snáď? Veď aj v zázrakoch prírody by som ich rada pridala. Takže sa ospravedlňujem,ale som si to vôbec neuvedomila. Veď to bolo v záhradke, nie? Takže prvensto mi teraz nepripisuj, nepatrí mi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať