Zavrieť

Porady

Free MP3

Caute poradaci!!! Prepacte ze vas otravujem s takou hlupostou, ale uz doma nemam co pocuvat a tak zhanam nejake Free servery na Mp3 ak by mi niekto z vas vedel poradit tak prosim!!! A ZA RADU VAM UZ VOPRED DAKUJEM!!!!

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mephysto je offline (nepripojený) Mephysto

    Zivot není zvyk, život je nepřetržité hledání, kladení otázek. Život je otevřená cesta, a dokud nenalezneš konečnou pravdu svého bytí, nezastavuj se. ...viac Mephysto
    DON
    Caute poradaci!!! Prepacte ze vas otravujem s takou hlupostou, ale uz doma nemam co pocuvat a tak zhanam nejake Free servery na Mp3 ak by mi niekto z vas vedel poradit tak prosim!!! A ZA RADU VAM UZ VOPRED DAKUJEM!!!!

    cafko napis mi co asi chces a ja ti poslem linky na mp3

    brejo je offline (nepripojený) brejo

    www.candoo.eu you CAN .. we DOO .. CANDOO ...viac brejo
    skus torrenty .. tam najdes vsetko ..

    clienta na stahovanie najdes na www.utorrent.cz

    vyhladavanie torrentov na www.mininova.org

    prave som z tadial dotahal 490 megovy vyber Stinga :-)

    ------------
    z p2p sieti najcistejsia a najobsiahlejsia sa mi zda limewire .. stiahnes na www.limewire.com ..

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    ja taham cez utorrent a neviem si to vynachvalit pre mamu som tam nasla komplet madonnu, pre seba hity 90tych rokov, ktoré aj momentalne pocuvam nehovoriac o videoklipoch, filmoch, ci serialoch a titulkov

    Mephysto je offline (nepripojený) Mephysto

    Zivot není zvyk, život je nepřetržité hledání, kladení otázek. Život je otevřená cesta, a dokud nenalezneš konečnou pravdu svého bytí, nezastavuj se. ...viac Mephysto
    vyskusaj www.war-forum.net zaregistruj sa a možes stahovat vsetko od vymyslu sveta. Tam mam nick Moloch.sk ak by si potreboval nieco najst ja hlavne uplouduje /tam davam/ to co sa neda zohnat skoro nikde, aspon nie na slov., ces., ang serveroch.

    DON je offline (nepripojený) DON

    DON
    Dakujem vam vsetkm za radu uz mam co pocuvat hadam tak na dva roky!!! Sice mam doma 15 GB hudby ale som nemal co pocuvat!!! Takze este raz vam velmi dakujem!!!

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    DON
    Dakujem vam vsetkm za radu uz mam co pocuvat hadam tak na dva roky!!! Sice mam doma 15 GB hudby ale som nemal co pocuvat!!! Takze este raz vam velmi dakujem!!!
    Tým by som sa veľmi nechválil, nevieš kto sem chodí.

    Inak hudba sa dá vyhľadať aj v google, zadaním napr. rapidshare názov hudby

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    SPAM??????

    DON
    Caute poradaci!!! Prepacte ze vas otravujem s takou hlupostou, ale uz doma nemam co pocuvat a tak zhanam nejake Free servery na Mp3 ak by mi niekto z vas vedel poradit tak prosim!!! A ZA RADU VAM UZ VOPRED DAKUJEM!!!!

    pk-mirec je offline (nepripojený) pk-mirec

    Rozvijajuca sa ludska osobnost :) ...viac pk-mirec
    ahoj napis mi na email ICQ alebo skype alebo MSN a poslem ti hocico cez net , mam plno mp3 ) na nete ak stahujes free hrozia velke rizika, alebo potrom si nainstaluj DC++, pripadne Emule, alebo iny program na stahovanie veciciek z netu ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.