Zavrieť

Porady

Prehľad o zraz.preddavkoch

Ak mal zamestnanec
-preddavky na daň 0
-daňový bonus 400
čo píšem do r.6
r.7
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iva je offline (nepripojený) iva

    iva
    V prípade, je tento zamestnanec jediný vo firme - teda v 1/4 ročném výkaze je len on sám, tak potom riadky 1-11 sú nulové, iba v spodnej časti výkazu je suma bonusu (A: 400, C: 400, ak žiadaš bonus späť tak aj D: 400)
    ja mam tiez jednu otazku: mam jedneho zamestnanca....preddavok na dan je 365 Sk, danovy bonus je 400 Sk...sptávne vyplnujem riadky???:

    r.1. 365
    r.5 365
    r.6 -400
    r.7 -165
    r.10 -165
    Á 400
    B 365
    C 165
    C 165

    je to správne? hlavne riadky 6, 7, 10 ???

    Indiana je offline (nepripojený) Indiana

    Indiana
    Danka Kosibová
    ja mam tiez jednu otazku: mam jedneho zamestnanca....preddavok na dan je 365 Sk, danovy bonus je 400 Sk...sptávne vyplnujem riadky???:

    r.1. 365
    r.5 365
    r.6 -400
    r.7 -165
    r.10 -165
    Á 400
    B 365
    C 165
    C 165

    je to správne? hlavne riadky 6, 7, 10 ???
    Nie nesprávne.
    Do riadku 6 môžte uviesť iba sumu do výšky riadku 5. Tých 165,- vyplatíte zo svojich prostriedkov a o túto sumu si požiadate daňový úrad. Táto suma sa tiež dostane do riadku D.
    dakujem indiana, uz som si nad to sadla a nasla som to....no mozem to prerobit, ja neviem, ci som necitala poucenie...do kelu...pozeram, ze mam vlastne vsetky 3 uz podane prehlady zle...mam to asi opravit a zaslat ich znovu...co vy na to? snad tam nie je ziadny postih....

    Indiana je offline (nepripojený) Indiana

    Indiana
    Danka Kosibová
    dakujem indiana, uz som si nad to sadla a nasla som to....no mozem to prerobit, ja neviem, ci som necitala poucenie...do kelu...pozeram, ze mam vlastne vsetky 3 uz podane prehlady zle...mam to asi opravit a zaslat ich znovu...co vy na to? snad tam nie je ziadny postih....
    Nemusíte sa báť. Ak si chybu nájdete, a sama to opravíte tak postihy by nemali hroziť

    Prehľad o zraz.preddavkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.