Zavrieť

Porady

žiadosť o príspevok

Poprosím Vás, nemáte niekto tlačiva z UP, žiadosť o príspevok a ich tlačivo na podpnikateľský zámer, alebo poprosím o radu, kde by som ich našla. Nedarí sa mi ich nájsť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Tlačivo na podnikateľský zámer nie je,ale hľadaj na porade cez rozšírené vyhľadávanie a určite sa dozvieš viac o tom čo to obsahuje a dokonca aj vzor som tu videla.Žiadosť o príspevok skús cez net hľadať,alebo priamo na inštitúcii kde chceš požiadať o príspevok,je ich viac a nevyjadrila si sa o aký príspevok chceš žiadať.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    yva100
    Poprosím Vás, nemáte niekto tlačiva z UP, žiadosť o príspevok a ich tlačivo na podpnikateľský zámer, alebo poprosím o radu, kde by som ich našla. Nedarí sa mi ich nájsť. Ďakujem
    podľa akého §? aký príspevok konkrétne?

    MILKA58 je offline (nepripojený) MILKA58

    MILKA58
    Tlačivo na žiadosť o príspevok z ÚP mi dali priamo na ÚP, kde som ho vypísala priamo u nich, pretože oni ho hneď potvrdzujú. Podnikateľský zámer musí byť napísaný presne podľa osnovy, ktorú tiež dávajú na ÚP.

    lure je offline (nepripojený) lure

    lure
    Podnikateľský zámer-nesmie byť sloh,musia to byť body,presne podľa osnovy!
    1 str.meno,priezv,bydlisko.V strede-názov-podnikateľský zámer.Naspodu dátum-napr.február 2007.,2,3,4,5,strana presne podľa osnovy-konkretne údaje.
    Napr:Vzdelanie: Gymnázium.....
    VŠ.......
    Prax: Tam a tam
    Schopnosti: Take a take......
    Opis produktu:Hlavnym predmetom mojej cinnosti bude to a to
    Neviem to inak napísať
    neviem to inak napisat,ale nesmie to byt sloh

    monikad je offline (nepripojený) monikad

    monikad
    Žiadosť ti daju na Urade prace, nie je v nej nic zlozite.

    Podnikatelsky zamer - mas ho naskenovany v prilohe

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Tu som niečo našla, ale je toho málo: http://www.employment.gov.sk/new/index.php?SMC=1&id=228

    Nakoľko som nedávno robila podnikateľský plán pre jedného pána, pripájam Ti letáčik, v ktorom je napísané čo všetko treba predložiť a všetky podmienky...
    Tiež prikladám vypracovaný podnikateľský plán, presne podľa toho, ako to vyžadujú na ÚP.
    Len podotýkam, dnes je ten pán podnikateľ a príspevok mu bol priznaný.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    podnikateľský zámer .

    žiadosť o príspevok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.