Zavrieť

Porady

Jednoduchý a prehľadny učtovny program

Milí ludkovia,
vedeli by ste mi poradiť nejaký vhodný jednoduchý a prehĺadný program pre SZČO , jednoduché účtovníctvo a aj mzdy( 2 zamestnanci) +mot.vozidlo, prijmy do 1,5 mil...? A este ak by ste vedeli aj cenu, na co sa mam pripravit. Ste zlatí a dakujem za kazdu radu!
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tetajaja
Milí ludkovia,
vedeli by ste mi poradiť nejaký vhodný jednoduchý a prehĺadný program pre SZČO , jednoduché účtovníctvo a aj mzdy( 2 zamestnanci) +mot.vozidlo, prijmy do 1,5 mil...? A este ak by ste vedeli aj cenu, na co sa mam pripravit. Ste zlatí a dakujem za kazdu radu!
Pozri sa do sekcie Účtovný software. Sú tam aj porovnania jednotlivých programov, a skúsenosti dlhoročných používateľov. Len treba hladať v poradách.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tetajaja Tetajaja

Tetajaja je offline (nepripojený) Tetajaja

Dakujem krasne,
ale ked ja neviem ktory s nich je lahky a prehladny.Kazdy clovek ma na to individualny nazor ked s nim pracuje. Pre uplneho zaciatocnika a skoro laika by ste mi odporucali ktrory s nich?
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Tetajaja
Dakujem krasne,
ale ked ja neviem ktory s nich je lahky a prehladny.Kazdy clovek ma na to individualny nazor ked s nim pracuje. Pre uplneho zaciatocnika a skoro laika by ste mi odporucali ktrory s nich?
Keď vieš kde čo zaučtovať tak si myslím, že žiadny program nie je veľký problém.
0 0
kolett kolett

kolett je offline (nepripojený) kolett

žena
Ja mám podobný prípad..poradili mi ALFU stiahla som demoverziu a ešte stále sa trápím ako mám začať...ľudkovia pomožte
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Stiahni si zo stránky Krosu aj príručku na Alfu. Ja som tiež maturovala pri Alfe 2 mesiace, teraz by som nemenila.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Prípadne si pozri niečo aj tu na porade. Ku Alfe je tu dosť vypracovaných otázok v "účtovných softwéroch". Stačí hľadať.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

kolett
Ja mám podobný prípad..poradili mi ALFU stiahla som demoverziu a ešte stále sa trápím ako mám začať...ľudkovia pomožte
Tam ale sa nemáš v čom trápiť, ona to robí skoro sama. Ak chceš ozvi sa podvečer
Pekný deň...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Manual
Tam ale sa nemáš v čom trápiť, ona to robí skoro sama. Ak chceš ozvi sa podvečer
Pekný deň...
súhlasím, ALFA je fajn, aj ja rada pomôžem , vrelo odporúčam a potom k nej na mzdy je OLYMP a krásne to všetko spolu funguje a nie je to ani moc finančne náročné
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Manual
Tam ale sa nemáš v čom trápiť, ona to robí skoro sama. Ak chceš ozvi sa podvečer
Pekný deň...
Myslím, že je to dosť zavádzajúca veta. Najskôr musí mať užívateľ aspoň nejaký prehľad o účtovníctve. Stretol som sa viac krát s názorom "veď program to urobí všetko sám" a pritom "účtovník/čka" nevedel/a že existuje PD. Dokonca nevie čo je to pohľadávka. Viem o čom hovorím.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ekopo
Myslím, že je to dosť zavádzajúca veta. Najskôr musí mať užívateľ aspoň nejaký prehľad o účtovníctve. Stretol som sa viac krát s názorom "veď program to urobí všetko sám" a pritom "účtovník/čka" nevedel/a že existuje PD. Dokonca nevie čo je to pohľadávka. Viem o čom hovorím.
Plne súhlasím s tebou, samozrejme za predpokladu že už niečo dotyčný účtoval a má základné znalosti o účtovníctve. /tak to bolo myslené/. Alebo presedláva z jedného SW na iný. Tiež som myslel na prehľadnosť a intuitívnosť práce na tomto SW.
Veď aj auto jazdí skoro samo, ale ak je v ňom ... XX .... tak je hneď havária, dúfam že si rozumieme.
Pekný deň...
0 0
kathy_smal kathy_smal

kathy_smal je offline (nepripojený) kathy_smal

Ja by som ti odporucala OBERON, tiez je v sekcii Uctovne programy. Vyhodne je ze ked si stiahnes demo verziu a vyskusas)

a tiez je zaujimava cena: len 1000sk a mas ucto, sklad, evidenciu vozidiel...
0 0
Tetajaja Tetajaja

Tetajaja je offline (nepripojený) Tetajaja

No uffff, vyzera to, ze je tazke vybrat vhodny program tomu, co o uctovnictve nic nevie.To som si teda dala ze, som studovala chemiu! Teraz mi je to na nic!
Inak Vam velmi pekne dakujem za rady! Pokusim sa preluskat aspon tie prirucky a potrapit sa s demo verziami a uvidim s ktorym sa mi bude lepsie spolupracovat.
0 0
Vladkahz Vladkahz

Vladkahz je offline (nepripojený) Vladkahz

Ahojte Alfa je fajn ale demo vam nebude stačit na vaše príjmy v jednej tretine sa to zablokuje a vyskočí vam tam že si máte kúpiť vyššiu verziu ja som tiež tak dopadla a potom som si kúpila Alfa+start za 1200 Sk ale to je len na jeden rok o rok treba zase kúpiť dalšiu ale je aj na stálo tá sa viac oplatí stojí okolo 3000 máte to na stránke Crosu majte sa dovi...
0 0
lipe lipe

lipe je offline (nepripojený) lipe

Ahujte poraďáci každý tu chváli nejaký účtovný program.Ja tiež pridám svoj názor.Ja používam MRP program už 10 rokov ja by som ten zase ne-menil za iný lebo proste som si už naň zvykol.ALFU som neskúšal len som
videl u švagra ale som nevidel žiadne prednosti oproti tomu čo používam.
Neberte to ako antireklamu.
0 0
janasim janasim

janasim je offline (nepripojený) janasim

Pozri si www.simsoft.sk. Dá sa dohodnúť dobrá cena.
0 0
kalinka22 kalinka22

kalinka22 je offline (nepripojený) kalinka22

lektor účtovníctva na odbornej škole ...viac
Niekoľko rokov využívam MRP softwary na JU, PU aj Mzdy a personalistiku a som s nimi veľmi spokojná. Dajú sa objednať na www.mrp.sk. Skúšala som aj Kros, Datalok, C3, Pohodu, ale vždy som sa vrátila k MRP-čku. Skúste si pozrieť webovú stránku, sú tam aj ceny, zostavy, napr. či so skladom, a pod. Prajem veselé účtovanie. J.
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

Ja už druhý rok používam ekonomický systém Pohoda, predtým mi učtovníctvo robila učt.firma vrelo odporúčam i ja som SZČO ale asi 10 rokov som si viedla učtovníctvo sama takže niečo o ňom viem nakoľko mám už 55 rokov a počítača a internetu som sa ani nedotkla, vieš si predstaviť? Pohodu som si sama nainštalovala, a začala som učtovať podotýkam,že pri kúpe Pohody dostanes certifikát , ktorý Ťa oprávňuje využívať služby zákazníckej podpory 1 rok t.j. ak si nebuš dať rady a to buď telefonická, fax., Email. podpora. posielam adresu kde sa môžeš pozrieť na produkty a cenu. pohody.
www.stormware.sk
0 0
wictor576 wictor576

wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

Ahoj, skús DEMO programu TRIUMF.NEXT zo stránky www.triumf.sk

S pozdravom
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja vždy a všade doporučujem program SUPERUCTO od firmy JoNaS.

Skúste www.jonas.sk
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Mám si aj ja prihriať polievočku?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať