Zavrieť

Porady

Ako uložiť nový formulár?

Prosím Vás o radu!

Upravovala som formulár faktúry a uložila som ho pod novým názvom, aby mi to pri upgrade neprepísalo. V nastaveniach tlačových formulárov som ho potom priradila k faktúram. Keď som si chcela túto faktúru vytlačiť, vypísalo mi chybové hlásenie, že uvedený formulár neexistuje v danej lokalite. Súbor tam však uložený mám. Neviete čo som mohla urobiť zle?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Ahoj,

    problém bude pravdepodobne v názve toho formulára. Pravdepodobne máš názov dlhší ako 8 znakov. Pozor si daj aj na pomlčky, bodky alebo podčiarkovníky v názve, aj to si počíta za znak.
    Takže ak je to viac ako 8 znakov, kľudne si ho prepíš a potom sa ti bude ponúkať bez problémov.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Prosím Vás, poradíte mi, rozčlenila som si v číselných radoch faktúry vystavené tuzemsko a zahraničie, každé zvlášť, vždy sa ma opýtalo akú chcem vystaviť, ked som zadala pridať, ale teraz keď som si zadala typy faktúr -materiálu,orange a pod., tak sa ma to neopýta? čím je to, alebo čo musím zadať, dík.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    stalo sa ti to prechode na novy rok?
    1 - dala si pri tvorbe noveho roka nacucnut zoznamy tvojej agendy?
    2 - skus v nastaveni uctovnictva, cesta je nastroje-nastavenie-pouzivatelska konfiguracia, zalozka fakturacia a pozri co mas zaskrtnute (je tam volba pouzit poslednu fakturu, vzdy sa pytat pri tvorbe faktury atd...)
    3 - este si skontroluj v typoch vystavenych faktur, ci tam su fakturaxcia-typy faktur

    Ako uložiť nový formulár?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.