Zavrieť

Porady

neuveriteľné možnosti

Dobrý deň,

počuli ste niekto o firme *******? Je to legálna činnosť, alebo podvod resp. pyramída?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
prechlapslar prechlapslar

prechlapslar je offline (nepripojený) prechlapslar

je to podľa mna podvod. Podvod, na ktorý však doplatia skôr obchodníci ako bežní uživatelia "šekov". Všetky platby za tovar totiž prechádzajú cez firmu *******, a ******* sa tak stáva akousi "bankou" pričom nenesie žiadnu zodpovednosť, berie si za to vysokú províziu a neprimerane dlho "drží" peniaze u seba. Myslim že je len otázkou času, keď sa firma zbalí, a obchodníkom ostanú namiesto penazí za ich služby len bezcenné šeky, ničím nekryté.

Druhou stránkou veci je, že predsa nieje možné, aby sa vám vratili peniaze za nákup vo výške povedzme 80%, tak aby tie peniaze nikomu nechýbali. ani prvovýrobe, ani distribútorom, ani predajcovi...


Dufam že sa k tejto téme čoskoro vyjadrí aj niekto fundovanejší, a potvrdí môj názor ne-ekonóma
0 0
mochacek mochacek

mochacek je offline (nepripojený) mochacek

Vážený "človek" najprv Vám poradím, aby ste sa zúčastnili informačného semináru. Vždy sa rozprávajte na určitú tému, ktorú si chcete objasniť, ozrejmiť, pochopiť len s ľuďmi, ktorí sú v danej tématike doma a sú v nej experti. ******* je nákupné spoločenstvo=nakupujúci a predávajúci. Predstavte si: kde nakupujete potraviny? Pokiaľ by ste zabezpečili, že 100 ludí bude vďaka Vám nakupovať v tých istých potravinách dostanete lepšie obchodné podmienky, keď Vás bude spolu 101 alebo, keď budete sám? A o tom je nákupné spoločenstvo, spoločne dosiahneme lepšie podmienky ako jednotlivec. Odmena pre ******* je len 1% zo všetkých zliav, ktoré obchodníci poskytujú pre nakupujúcich v systéme, ktorý zabezpečuje *******. Všetko ostatné sa rozdeľuje pre nakupujúcich. Kto má záujem veľmi rád mu to vysvetlím. Kontakt: p. Mocko 0907 752 706
Veľmi sa teším na Vaše otázky.
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Nielen že som počula, ale jeden môj klient s nimi už aj spolupracuje. Platby od nich idú v pohode. nákup a predaj funguje. Trošku to komplikuje účtovníctvo nám účtovníkom, ale dá sa to. Ak sú spokojní ich zákazníci a ak to bude aj naďalej fungovať.....ak, ak, ak. Uvidíme.
0 0
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

To mochacek:

Osobne nepoznám túto spoločnosť, ale takýchto "legálnych" obchodných spoločností tu už bolo ... (Drukos, BMG ...)
Ja osobne týmto "pochybným" a zvláštnym spoločnostiam, čo vymysleli úplne nový systém, neverím ani slovo. Jedného dňa na ich adrese zo záhadných dôvodov nebude nikto otvárať. To tu už bolo.
0 0
mochacek mochacek

mochacek je offline (nepripojený) mochacek

Vážený pán Galovič, to čo ste napísali boli nebankové inštitúcie, ktoré vôbec neboli odobrené úradom pre finančný trh. Určite máte pravdu v tom, že sme ľudia, a že vždy sa nájdu aj takí, ktorí chcú zbohatnúť na naivite a neinformovanosti ľudí. Pokiaľ Vám niekto správne vysvetlí ako to funguje, tak zistíte, že nikto nemôže nikoho oklamať, že nakupujúci majú fyzicky tovar doma, využívajú ho. Zamyslite sa nad tým, čo je vôbec trhová ekonomika?
Všetci chcú vyrábať a vyrábať, ale komu to chcú predať? Práve nastáva tvrdý boj o zákazníkov, aby sa naučili byť loajálny a míňali svoje peniaze len tam, kde je to výhodné. ******* je jediný, ktorý má systém, kde sú všetci spokojní. Predávajúci, lebo sa nemusia báť o zákazníkov, zákazníci, lebo sa im značná časť vráti z ich výdavkov naspäť v podobe obchodných zliav a *******, preto lebo to všetko zastrešuje a má svoje 1% z obchodných zliav.
Zamyslite sa, ak by to bol podvod, dovolili by to vo Švajčiarsku, v Nemecku Rakúsku, Maďarsku, Čechách, na Slovensku, Bulharsku? A tento rok sa otvárajú trhu v Poľsku, Taliansku a Rumunsku. A keď neveríte, aj to je dobré!!!
0 0
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

Ja som samozrejme nechcel spochybniť činnosť spoločnosti *******, ani sa nikoho dotknúť a vnucovať svoj názor. Ak to tak vyznelo, tak sa ospravedlňujem. Len som vyjadril svoj názor. Existuje mnoho špekulatívnych firiem, hlavne na internete a ja im jednoducho nedôverujem.
0 0
Jano1961 Jano1961

Jano1961 je offline (nepripojený) Jano1961

Vážený pán Mochacek, aj v Drukose, BMG atď,e.t.c. boli ľudia za tieto firmy,
ktorý "správne" vysvetľovali ako to funguje.Boli o tom hlboko presvedčený
ako ste zrejme Vy.Neviem pán Mochacek či ste zamestnanec,sprostredkovateľ,
konateľ atď tejto firmy,ale jedno viem isto . Ak Vaša firma krachne,tak sa za
Vami zaľahne zem a viac sa neozvete.
Naposledy upravil Jano1961 : 23.02.05 at 13:47
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Jano1961
Vážený pán Mochacek, aj v Drukose, BMG atď,e.t.c. boli ľudia za tieto firmy,
ktorý "správne" vysvetľovali ako to funguje.Boli o tom hlboko presvedčený
ako ste zrejme Vy.Neviem pán Mochacek či ste zamestnanec,sprostredkovateľ,
konateľ atď tejto firmy,ale jedno viem isto . Ak Vaša firma krachne,tak sa za
Vami zaľahne zem a viac sa neozvete.
A ludom ostanu oci len na plac a slzy.
olga
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

mochacek
******* je jediný, ktorý má systém, kde sú všetci spokojní.
No, a práve to smrdí...
0 1
mochacek mochacek

mochacek je offline (nepripojený) mochacek

Najprv si uvedomte, že na všetko čo sa vyrobí je potrebný systém predaja. Len na základe systémov predaja sú rôzne firmy veľmi úspešné a niektoré ledvaj prežívajú. Porozmýšlajte s akými systémami ste sa už stretli? Komu z Vás chutí u Mc Donalda?
Koľkí z Vás vedia urobiť chutnejší hamburger? A ak ho viete aj urobiť lepší, tak prečo už nie ste bohatí? Lebo na to potrebujete lepší systém než je ten Mc Donaldov. A sme u toho, že v trhovej ekonomike prežijú len Tí, ktorí majú najlepšie systémi predaja. Vždy budú ľudia, ktorí veria a ktorí neveria. Samozrejme, že všetko je možné, aj najlepšia firma na svete môže skrachovať. Vôbec nemusíte so mnou súhlasiť, na to máte plné právo. Dajte si otázku, koľkí ľudia s Vášho okolia sú úspešní, darí sa im a pri tom sa boja? Na takéto témy sa dá diskutovať celé hodiny, peniaze sú všade okolo všetkých Vás, stačí ich len zdvihnúť zo zeme, ale najprv ich musíte uvidieť.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Vážený pán Mochacek, tá zem o ktorej píšete je veľmi precízne vymetená, ak sa tak dobre rozumiete obchodu, tak nám poraďte ako sa obchoduje. V predchádzajúcom príspevku ste písal, že každý chce vyrábať a predať sa nevie. Ja mám opačný dojem, že každý by sa najradšej živil obchodom a tých výrobcov je stále menej. a myslím si, že výrobcov nutia stále znižovať ceny, aby ostali marže obchodníkom a chudák výrobca neprežije, lebo kto by dnes vyrábal bez zisku.
0 0
mochacek mochacek

mochacek je offline (nepripojený) mochacek

Vážený pán/pani Rosemary momentálne vôbec nič neviem o konkrétnej situácii vo Vašej firme, takže vôbec neviem ako Vám mám pomôcť. A ak mi skutočne dôverujete, veľmi rád sa s Vami osobne stretnem a uvidíme čo z toho vznikne.
0 0
alf alf

alf je offline (nepripojený) alf

Pekny den vsetkym zucastnenym !
S firmou ******* som sa zoznamil len nedavno (asi pred tromi mesiacmi) a nazory ludi, ktori s nou zacali spolupracovat su dost odisne. Ti, co cakali zazraky, su sklamani. Ti, ktori sa na jej fungovanie pozreli realne, ziskali primerane vyhody, ktorych vysku si vraj dokazu sami regulovat. Ja sa postupom casu naklanam na stranu tych druhych, nakolko profity z nakupovania cez ******* pomaly stupaju a ked mi nedavno firma skutocne vyplatila prve peniaze za nakup, ktory som zaplatil jej poukazkami, potesilo to. Neslo sice o velku sumu, no zlava cca 6000 SKK pri nakupe v hodnote 22 490 SKK je celkom prijemna, kedze tu kameru, co som kupoval, by som si kupil aj bez *******u. Od tohto momentu zacinam uvazovat aj nad inymi nakupmi, ktore by bolo vyhodnejsie a efektivnejsie realizovat platbou cez poukazky a nie v hotovosti, ako som bol doteraz zvyknuty. Ked sa mi dostanu nejake dalsie peniaze, iste sa svojim pribuznym pochvalim. Mozno aj Vam
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
mochacek
Vážený pán/pani Rosemary momentálne vôbec nič neviem o konkrétnej situácii vo Vašej firme, takže vôbec neviem ako Vám mám pomôcť. A ak mi skutočne dôverujete, veľmi rád sa s Vami osobne stretnem a uvidíme čo z toho vznikne.
Vážený pán Mocháček, prečítala som si názory všetkých pozorovateľov tejto témy, mám z toho zmiešané pocity. Treba si trošku viac uvedomiť, že sme národ, ktorý sa dal už toľkokrát podviesť! A podvodníkov sa na Slovensku vystriedalo až prespríliš! Na tejto stránke sme väčšinou ekonómi a účtovníci a veľa z nás už má chrbát ohnutý a pripravený pre drevené pyžamo. Mám z Vás pocit, že ste sa prilepili na túto stránku, aby ste získali nových ľudí, ktorí dnes žiaria spokojnosťou, lebo uzatvorili očakávaný výhodný obchod, ale zajtra budú preklínať nielen vás, ale aj tých, čo vás chválili. Robila som dlhé roky vo firme, ktorá bola zapojená do barterového obchodu, mala mať z toho provízie(tak bola postavená zmluva) a dnes má na barterovom účte(nebankový dom) mínusom státisíce. Ako to v účtovníctve spasí zo sveta je na veľkú diskusiu. Myslím si, a určite nie som sama, že by ste si mali otvoriť vlastnú webovú stránku a hľadať klientov tam. Len prosím vás, nehľadajte ich medzi obyčajnými ľuďmi, čo každú korunku ťažko zarobia, ani medzi ekonómmi, ktorí ešte po polnoci sedia nad výkazmi ale niekde východnejšie - medzi Mojsejovcami alebo Rezešovcami. Nech vás hreje pocit z toho, že ste nikoho nepoškodili.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ak som dobre pochopil,je to systém ktorí predáva bežný tovar pre svojich členov a za nákup majú členovia a spoločnosť určitú zľavu.Z Alfovho príspevku 6000 z 22500.To je dosť.Ak tá kamera stála aj v Nay to isté,tak je to dobré.Len mám pocit že položiek s rovnakými cenami bude pomerne málo a predražených viac.Kto by si stále porovnával ceny keď je to tak výhodné?

Mimochodom-Carrefourove"výpredaje storočia"boli v CR aj SR označené za podvod storočia.
0 0
alf alf

alf je offline (nepripojený) alf

(bepo) Este k tej kamere. Ta zlava sa bohuzial neobjavila okamzite, pri kupe tovaru som zaplatil cenu, ktora na nom bola uvedena, len som ju nezaplatil v hotovosti, ale ******* poukazkou, ktora mi bola vydana za tu istu financnu protihodnotu. Asi po dvoch mesiacoch ma kontaktovali z firmy, ze potrebuju moje cislo uctu, aby mi mohli poukazat tu zlavu. Vcera mi prisla SMS, ze vraj sa da takto nakupovat uz aj benzin v celej sieti cerpacich stanic Slovnaft, co ma opat dost milo prekvapilo.
0 0
Tamarka Tamarka

Tamarka je offline (nepripojený) Tamarka

živnostník
(alf) len aby si na tú svoju naivitu nedoplatil.
veľa úspechov v nakupovaní...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Alf-ak tá kamera stála toľko aj v Nay a zľava ti prišla na účet tak je to OK.A benzín tiež budeš nakupovať na poukážky?
0 0
suhela suhela

suhela je offline (nepripojený) suhela

Aj ja som bola oslovená touto spoločnosťou pred pol rokom ,lenže pre mńa je problem ten ,že kto chce o do mňa peniaze na začiatok tak má smolu.Pokial by to fungovalo na princípe že budem nakupovať v potravinách alebo inde a keď môj nákup dosiahne hodnotu 500 EUR automatický dostanem zľavu,alebo na základe dákej nákupnej karty
sa mi časť peňazi pripíše , beriem to.Ďalší problém vidim v sieti obchodov v čase kedˇsom bola oslovená bolo na východe pár obchodov ktorý spolupracovali s *******l.
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Firma ******* zinkasuje proviziu od predavajuceho a z tejto provizie posle peniaze kupujucemu. Myslim si, ze to nie je vsetko uplne koser.
Kedze som dost konzervativna, tak sa radsej obchodovaniu prostrednictvom tejto firmy vyhnem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať