Zavrieť

Porady

OMEGA - hlásenie FO

Prosím Vás, kde sa v Omege nastavuje platba FO /aby mi to zahrnulo do hlásenia/ ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    ahoj musis mat na partnerovi zadane, ze je FO a musis mat vypisane jeho cislo DU. A potom ti tych partnerov zoberie do zostavy. Alebo potom na kazdom doklade v zalozke ostatne udaje zadaj x hlasenie FO

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Nefunguje mi to ani po 1/, ani po2/. Ano, da sa to tam nastavit, ale program to neberie. Neviem prečo.Ani v Helpe to nie je popísané.
    Naposledy upravil jess : 05.01.05 at 20:39 Dôvod: zmena

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    Asi tam nemáte platby nad 10 000Sk na partnera a máte zaškrtnuté x Kontrolovať hranicu 10 000 SKK... Skúste si toto vypnúť vo formulári tlač a skúste znova, či Vám niečo vytlačí.

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Pozor na zmenu zakona 511 /hranica sa posuva na 100. tis. Sk/ uz aj za rok 2004. Pozri prechodne ustanovenia novely - zakon c. 679/2004 Z.z.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Nemám nad 10 000,-/100 OOO,-/. Program mám nový a tak som to chcela vyskúšať, ale keď nezaškrtnem kontrolovať hranicu, ani tak mi nič nevytlačí a pritom v Učt.denníku mám FO, ktorým som vyplácala nejaké korunky a tam mám zašrtnuté políčko hlásenie FO.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Chybička se vloudila v KROSe. Vyhodili z číselníka existujúci DÚ a nechali tam ten, ktorý už nie je. Takže, po mojej oprave už mi to funguje !

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    jess
    Chybička se vloudila v KROSe. Vyhodili z číselníka existujúci DÚ a nechali tam ten, ktorý už nie je. Takže, po mojej oprave už mi to funguje !
    Mohli by ste popísať tento problém podrobnejšie ? Dosť ma to zaujíma a zatiaľ som sa ešte k tohtoročným hláseniam nedostal... Skúste prosím detailnejšie popísať s akou chybou sa môžme aj my ostatní stretnúť. Ďakujem.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Ide o to, že v číselníku daňových úradov nebol DÚ Veľký Krtíš. Bol tam len DÚ Vinica, ktorý už neexistuje. Keď som pridala DÚ VK a DÚ Vinica vymazala, program mi už našiel všetky FO, ktorým som poukazovala platby, či už do alebo nad 10 000, podľa toho, čo zaškrtneš. Predpokladám teda,že si program kontroluje číslo DÚ zapísané v údajoch FO a keďže nenašiel zhodný s DÚ v číselníku, tak nevypísal nič. Teraz mi to už funguje.

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    jess
    Ide o to, že v číselníku daňových úradov nebol DÚ Veľký Krtíš. Bol tam len DÚ Vinica, ktorý už neexistuje. Keď som pridala DÚ VK a DÚ Vinica vymazala, program mi už našiel všetky FO, ktorým som poukazovala platby, či už do alebo nad 10 000, podľa toho, čo zaškrtneš. Predpokladám teda,že si program kontroluje číslo DÚ zapísané v údajoch FO a keďže nenašiel zhodný s DÚ v číselníku, tak nevypísal nič. Teraz mi to už funguje.
    Ďakujem pekne za pomoc aj v mene ostatních Omegáčov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.