Zavrieť

Porady

" kachličkári "

Potrebujem vykachličkovať priestor medzi kuchynskou linkou, čiže žiadna veľká plocha, a dohodnutý kachličkári mi "vybuchli". Máte niekto v svojom zozname šikovných a zodpovedných kachličkárov ?
Ďakujem vopred za každú radu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak aspon vidis, aky je problem u nas s remeslami. Kazdy robi uctovnictvo...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
misomiso
Tak aspon vidis, aky je problem u nas s remeslami. Kazdy robi uctovnictvo...
Ja robím aj účtovníctvo, aj mám super klientov - kachličkárov. Akurát že sú na tom finančne zaujímavejšie a nezávidím.. Pravda je už taká. Remeslo má zlaté dno.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No vidis - a pritom o tych najbohatsich kachlickaroch uctovnici ani nevadia. Robia totiz nacierno. Ja som mal doma raz instalatera, ktory mi menil ventily na kureni. Zobral za asi 3 hod. prace nejakych 4 tis, motal sa tam s nim taky "akoze pomocnik", al eten nerobil nic. Potom ventily tiekli tak som mu volal - akoze reklamacia. V podstate mi povedal, ze mam smolu, ze nema cas, lebo stavia synom 2 domy.

No tak som mu iba pre uplnost vypocital, ze pri tej hodinovej sadzbe mu to vychadza na nejakych 150.000 Sk, co nema ani predseda vlady, navyse to nezdanuje. Aj tak som si nepomohol. Musel som do monterok a spravil som si to sam...

A to bol "vychyreny majster" s ktorym som bol kedysi spokojny, a na ktoreho som cakal pol roka, pretoze bol velmi zaneprazdneny.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

my sme robili v podkroví samostatnú bytovú jednotku, potrebovali sme dať obkladačky do kuchyne, kúpelne, záchodu, dole do haly, jednoducho dosť veľa. Obstáli sme tak: Mali sme "veľmi dobrého" - doporučovaného majstra. Pracoval systémom- manžel bol pri ňom, a ... namiešaj lepidlo, podaj "kelňu", tu poklep, tu začisti... no liezlo to pekne na nervy.... samozrejme robil to cez víkendy, sľubovačky - dnes mu do toho dačo prišlo.... jednoducho nie a nie dorobiť... výsledok - zašli sme do obchodu - kúpili rezačku obkladačiek a pri tomto majstrovi sa manžel naučil obkladať obkladačky. Majster obložil kúpelňu, časť kuchyne... manžel dorobil všetko a keď treba rodine tak už pôjde manžel.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Podarilo sami zohnať medzičasom šikovného a ochotného "kachličkára" takže môj problém je vyriešený
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Katka, ulož dobre do adresára, nikdy nevieš kedy ho bude potrebovať kamoška
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

accad
Katka, ulož dobre do adresára, nikdy nevieš kedy ho bude potrebovať kamoška
Ukladám ukladám
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

katkaj
Podarilo sami zohnať medzičasom šikovného a ochotného "kachličkára" takže môj problém je vyriešený
jéééééééééj škoda Katka, lebo aj Bepo sa núkal , len zvláštnou technikou to chcel lepiť
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška
jéééééééééj škoda Katka, lebo aj Bepo sa núkal , len zvláštnou technikou to chcel lepiť
Ale komu sa núkal ? Mne určite nie, to je teraz po funuse aktívny
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Robil som to sprostredkovane cez Mušku a tá ma stopla,inak by si to asi ťažko predýchala
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

bepo
Robil som to sprostredkovane cez Mušku a tá ma stopla,inak by si to asi ťažko predýchala
Tak sa Muške poďakuj že ti zachránila život lebo po zlej práci neviem kto by čo predýchával
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja ti dám že zlá práca
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Veru, Katka, to Ty ešte nevieš, čo Bepo dokáže To by si kukala
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

judita1971
my sme robili v podkroví samostatnú bytovú jednotku, potrebovali sme dať obkladačky do kuchyne, kúpelne, záchodu, dole do haly, jednoducho dosť veľa. Obstáli sme tak: Mali sme "veľmi dobrého" - doporučovaného majstra. Pracoval systémom- manžel bol pri ňom, a ... namiešaj lepidlo, podaj "kelňu", tu poklep, tu začisti... no liezlo to pekne na nervy.... samozrejme robil to cez víkendy, sľubovačky - dnes mu do toho dačo prišlo.... jednoducho nie a nie dorobiť... výsledok - zašli sme do obchodu - kúpili rezačku obkladačiek a pri tomto majstrovi sa manžel naučil obkladať obkladačky. Majster obložil kúpelňu, časť kuchyne... manžel dorobil všetko a keď treba rodine tak už pôjde manžel.
len mu ty "nepošuškaj, koľko ma pýtať," bo skrachujete
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška
Veru, Katka, to Ty ešte nevieš, čo Bepo dokáže To by si kukala
Šak sa obávam že by som kukala
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To by si sa tešila a nie obávala, kukaňa
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

bepo
To by si sa tešila a nie obávala, kukaňa
Ale však ja viem že si určite strašne šikovný ale už tu z tej témy robíme súkromný mrník
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

katkaj
Ale však ja viem že si určite strašne šikovný ale už tu z tej témy robíme súkromný mrník
ako tak pozerám, ten mrník je už skoro v každej téme, no neviete sa držať jadra veci?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Muška
Veru, Katka, to Ty ešte nevieš, čo Bepo dokáže To by si kukala
Ja sa tak tichúčko pýtam:
mne od včera tečie splachovač, aj to dokáže opraviť (výmena tesnenia)?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

liba2
Ja sa tak tichúčko pýtam:
mne od včera tečie splachovač, aj to dokáže opraviť (výmena tesnenia)?
Muška teraz musela vymeniť monitor a odpadnúť od smiechu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať