Zavrieť

Porady

Rocne zuctovanie dane r.06 a dovolenka alebo z každého rožku trošku

pekne ranko, chcela by som sa opytat. Mame zamestnankynu na materskej dovolenke, ked jej budem robit rocne zuctovanie dane, musi mi priniest doklad o vyske materskeho, ktory poberala prvych 6 mesiacov, alebo staci iba cestne prehlasenie s uvedenou vyskou materskeho, ktoru poberala?
Ohladom dovolenky sa chcem opytat, kedze v roku 2006 odpracovala iba 2 mesiace, ma narok na alikvotnu cast dovolenky iba za odpracovane mesiace roka 2006? ... alebo sa dovolenka nekrati? Kedze ma zostatok dovolenky este aj za predchadzajuci rok a nestihla si ju vycerpat, prenasa sa tato dovolenka automaticky az dovtedy, kym sa zamestnankyna vrati z rodicovskej dovolenky?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

endrju je offline (nepripojený) endrju

endrju
JanaF
pekne ranko, chcela by som sa opytat. Mame zamestnankynu na materskej dovolenke, ked jej budem robit rocne zuctovanie dane, musi mi priniest doklad o vyske materskeho, ktory poberala prvych 6 mesiacov, alebo staci iba cestne prehlasenie s uvedenou vyskou materskeho, ktoru poberala?
Ohladom dovolenky sa chcem opytat, kedze v roku 2006 odpracovala iba 2 mesiace, ma narok na alikvotnu cast dovolenky iba za odpracovane mesiace roka 2006? ... alebo sa dovolenka nekrati? Kedze ma zostatok dovolenky este aj za predchadzajuci rok a nestihla si ju vycerpat, prenasa sa tato dovolenka automaticky az dovtedy, kym sa zamestnankyna vrati z rodicovskej dovolenky?
Materské nie je príjmom podliehajúcim dani z príjmu. Nie je ani predmetom ročného zúčtovania dane.

Na otázky ohľadom nároku na dovolenku sa podľa uvedených údajov nedá odpovedať. Odporúčam chvíľu hľadať odpoveď - táto otázka sa tu rieši veľmi často.

Napríklad tu:

http://www.porada.sk/t33912-na-kolko...mam-narok.html

Prosím nezadávať v jednom príspevku takúto zmes otázok. Ďakujem za porozumenie.

Z dôvodu tematického "gulášu" túto tému uzamykám.
Naposledy upravil endrju : 31.01.07 at 04:40

Rocne zuctovanie dane r.06 a dovolenka alebo z každého rožku trošku

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.