Zavrieť

Porady

Ostatné záväzky-typ ostatné

Stala sa mi taká vec, neviem si s tým rady. Mám Win JÚ. Do ostatných záväzkov som si nahodila záväzok, v okienku TYP som zadala " O ", ako ostatné, lebo sa nejedná o úver. Keď si vo výstupoch zadám ročný výkaz, suma v záväzkoch vôbec nesúhlasí . Už som všetko prešla. Môže byť príčina toho, že tento ostatný zaväzok si uhrádzam len v týchto zaväzkoch, nejde to do PD. V PD si záväzok uhrádzam zvlášť. / ide o leasing/. prosím o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    do výkazu Ti dáva údaje z faktúr, aj z ostatatných záväzkov.
    Keď si dáš vo výstupoch zoznam obratov, malo by Ti zapísať aj tieto záväzky. Teraz nemám možnosť nazrieť do mrp a presne Ti napísať, večer sa ozvem.
    Pripomínam si túto tému.

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    lenkak
    do výkazu Ti dáva údaje z faktúr, aj z ostatatných záväzkov.
    Keď si dáš vo výstupoch zoznam obratov, malo by Ti zapísať aj tieto záväzky. Teraz nemám možnosť nazrieť do mrp a presne Ti napísať, večer sa ozvem.
    Pripomínam si túto tému.
    Áno, keď si dám zoznam obratov, je to v poriadku, ako píšeš. Ale keď si dam ročný výkaz, tak je tam suma, úplne od veci. Ak by si na niečo prišla, budem rada. Ďakujem za ochotu a čas.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pokiaľ sa Ti v obratoch zobrazí správne číslo, tak si ho v ročnom výkaze jednoducho prepíš. Prepočet súčtu sa Ti spraví automaticky.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Teraz som to skúšala a mne, ak som zadala pri ukážke tlače/výber podľa dátumu/všetko, nezadalo nič. Ak zadám výber podľa dátumu/výber a zadám dátum 01.01.2006-31.12.2006 , tak je to O.K. Skús zadať aj Ty dátum od-do.

    Ostatné záväzky-typ ostatné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.