Zavrieť

Porady

ZI a s.r.o./ nekompetentnosť zamestnancov státnej správy

Dobrý deň prajem. Zo záujmom si čítam vase príspevky pretože mam tiež zakladanie s.r.o. pred sebou.Ak mi niekto môže poradit ako je to presne s voženim ZI do pokladne a ostatné záležitosti budem hrozne stastný.Chápem že vsetci máme práce až až a tak sa velmi potesím aj odkazu na literatúru alebo web. links. Mohol by som íst za komercným pávnikom ale chcem si to prestudovat sám a mať v tom jasno.
Este jedna prosba, ako je to z dokazovanim praxe v obore? Mám skúsenosti že pracovníčky ŽU maju každá in prístup ,ako koniec koncov vo vsetkom.Ak niekto zacne diskusiu na tému "nekompetentnosť zamestnancov štátnej správy" tak mám stovky príspevkov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekin je offline (nepripojený) ekin

    ekin
    iba narýchlo: príjmový pokladničný doklad, prijaté od....... 200 000 Sk a hotovo. Nikto sa nestará, či tam sú. Samozrejme, potom účtovanie. Vznik s.r.o. a listiny su na porade uz zverejnene, troška sa potráp a cez Hľadať to určite nájdeš. Skutočne máme práce viac než dosť. A zároveň určite prečítaš koooopec zaujímavých a užitočných stránok

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    veru, o zakladaní s.r.o. tu už bolo veľa príspevkov v mnohých témach

    čo sa týka dokazovania praxe - mne (alebo skôr úradníčke na ŽO) stačil papier od bývalého zamestnávateľa, kde uviedol aký čas a na akej pozícii som tam bola zamestnaná, iba si to odpísali a papier mi vrátili...

    a čo sa týka diskusie - veď ju môžeš začať aj Ty...

    ZI a s.r.o./ nekompetentnosť zamestnancov státnej správy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.