Zavrieť

Porady

Egypt

Nebol náhodou niekto v Hurghade v hotelovom komplexe Albatros Resort???
Celkom sa mi páči v katalógu, len si neviem predstaviť, že je od mora 700m.
Rada by som nejaké praktické skúsenosti.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    michelle84 Pozri príspevok
    Ahojte, a co vravite na komples Golden 5 v Hurghade v Egypte?
    Pred 2 rokmi som bol v Hurghade. Priamo v ňom som nebol, ale viem asi kde je. Je to pár km mimo mesta, jeden veľký komplex.

    Tento rok som uvažoval aj o tejto destinácii, ale nakoniec som sa rozhodol pre inú (ale nie preto, že by sa mi tento hotel nepozdával). Treba si však uvedomiť, že je to ubytovanie klubového typu, teda väčšinu času stráviš za plotom komplexu. Môžeš ísť aj do mesta, ale na to budeš potrebovať dopravu. Pešo do mesta to vyzerá byť dosť ďaleko.

    Tento komplex majú v ponuke viaceré cestovky, mne sa zdalo, že najvýhodnejšiu cenu má Orostours (najmä preto, že deti do 15 r. platia len cenu letenky).

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    michelle84 Pozri príspevok
    Ahojte, a co vravite na komples Golden 5 v Hurghade v Egypte?
    V golden 5 sme boli pred rokom. Podľa nás výborné. Izby sú síce není nové, ale sú čisté a priestrané. My sme traja takže v pohode aj sprístelkou. Klíma funguje a to je hlavné z celej izby.
    Jedlo bolo dobré, hlavne pretože bol veľký výber, aj ich jedlá ale aj európske. Kopec zeleniny, ovocia ..... Cez deň bola stále strava, či pri bazéne na terase, alebo pri mory. Ak máš dieťa je to super, tobogány sú s plavčíkkom hore aj dole, takže žiaden strach. Proste kľud a pohoda. Nám sa veľmi páčilo.
    Až tak, že sme zvažovali aj tento rok ten istý hotel.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Dakujem Vam za reakcie na Golden. Co som citala recenzie kadetade po internete, su same chvaly, takze sa velmi tesim. S tymi lehatkami, citala som, ze ked je all inclusive, ze nie je problem s lehatkami, ze su rezervovane pre all inclusive, tak uvidime. Tesim sa na slnko, more, vylety, jedlo, dufam, ze bude chutne. Verim, ze to bude pre mna zazitok na cely zivot Naozaj som velmi rada, ze som necitala negativne nazory na tento hotel, len jeden, ze tam mali svaby, ale neviem, ci to nebolo umyselne tak napisane. Nikto sa nestazoval ani na hotel, personal, jedlo, prostredie, a ani na cestovku. Takze sa uz teraz tesim

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Ja idem zajtra a ešte som sa nebalil. Začnem asi okolo obeda. Uvidím ako to dopadne idem sám

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Kecal som nepodarilo sa ísť


    Viac v zážitkoch z dovolenky nevtipkujem
    Naposledy upravil Orim : 15.04.07 at 15:28

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A možno nie....možno čakal na letisku na tie avizované dovolenky na poslednú chvíľu...a neušla sa mu...

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    Skúste poyrieť aj hotel SEAGULL v Hurgade. Boli sme minulý rok, je to v centre mesta, krásny komplex, nádherné bazeny (www.kartago.sk) aj strava super all inclusive. Mohli sme piť a jesť do nemoty.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    V Egypte konkretne v Hurghade sme boli v roku 2002 v hoteli Quality Royal Palace, boli sme veľmi spokojní, s ubytovaním, s plážou, stravou. Hotel je priamo pri pláži, vstup do mora pozvoľný.

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    My sme boli v roku 2003 v Hurgade - hotel Sunrise El Palacio, a ak sa niekedy vrátim do Egypta (v čo stále tajne dúfam ), tak určite do tohoto hotela. Boli sme tiež cez Kartago.

    Zuzana

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Strávila som dva týždne v Hurghade v hoteli Club Golden 5. Bolo úžasne. Hneď teraz by som sa tam vrátila. Ani neviem, čo napísať, bolo krásne, také nádherné more, piesok som nikdy nevidela. Bola som prvýkrát pri mori a som šťastná, že práve v Červenom mori. Nedá sa vôbec porovnať s kamenitým pieskom. Dovolenku by som určite odporúčala v Egypte. Aj keď okolie, príroda tam nie sú také krásne ako u nás, ale more to vynahradí.

    janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

    janka.janka
    ahojte, my sa do egypta velmi radi vraciame a preto ak chcete vidiet najma krasny podmorsky zivot by som odporucala ist trosku na juh od hurghady - do safagy napriklad.. len sme snorchlovali a to bolo neuveritelne, nadhera!

    dalej pre romantikov je krasna oblast El Gouna - nedaleko od Hurghady (severne) kde je tiez vynimocny podmorsky zivot hned na hotelovej plazi - El Gouna je vynikajuca - toto turisticke mesto je nedavno vybudovane a nazyva sa "benatkami egypta".. medzi hotelmi a k jednotlivym plazam sa zdarma presuvate na lodkach.. je to tam uzasne aj co sa obchodov a kulturneho vyzitia tyka - mysleli vazne na vsetko..

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    My sme boli HILTONE v Hurgade a bolo veľmi super. Myslím , že niektorí naši hoteloví pracovníci by sa tam čo príučiť. Ten poriadok na izbách, v hotely a príjemná a milá obsluha, ktorá mi nedovolila pri bazene alebo na pláži sa dotknúť slnenčníka., Vy ste tu hosť my Vás musíme obslužiť. Boli sme maximalne spokojní.

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    Takže sme sa konečne rozhodli a objednali Albatros. Škoda, že tam nikdo nebol. Nevadí potom vám napíšem ako bolo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.