Zavrieť

Porady

90 dnova dieta

Caute poradaci,marne zhanam 90 dnovu dietu, neviete kde by som ju zohnala?Dakujem,chcem byt stihla ako lan.
Usporiadat
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

bendži Pozri príspevok
samozrejme že by som mohla

večer sa to tu pokúsim nejako prilepiť, alebo ak to nepôjde tak sa potom dohodneme, že by som ju poslala mailom...
To je super, dík už sa teším.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

antonia111 Pozri príspevok
Ja sa snažim držať, aj to ide celkom fajn, aj keď nie tak striktne.Mohol by si tú druhú knihu ak pekne poprosím poslať, prolepiť, alebo ako?
Pre radosť a potešenie....
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ninna, velmi pekne dakujem. Ako na zavolanie som to tu nasla. Si poklad.
0 0
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

Ninna Pozri príspevok
Pre radosť a potešenie....
Aj ja Ti veľmi pekne ďakujem a všetkym, ktorí chceli pomôcť.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Mám na Vás dietujúcich dotaz ten škrobový deň mi akosi nesedí. Hoďte sem nejaký lahodný recept....ĎĎĎ.
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Ninna Pozri príspevok
Pre radosť a potešenie....
Si poklad......Ďakujeme. Škoda, že sa nedá pridať bodík
0 0
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

Ninna Pozri príspevok
Mám na Vás dietujúcich dotaz ten škrobový deň mi akosi nesedí. Hoďte sem nejaký lahodný recept....ĎĎĎ.
Tak neviem či je to lahodný recept, ale mne chutí.Uvarím krupy a zvlásť hrach. Potom opražím cibuľku a všetko spolu zmiešam. Ak variš krupy pridaj kocku bujónu, alebo čo máš rada, vegetu a tak. Jem to z chlebom alebo celozrným rožkom.Kľudne to može byť aj fazuľa z konzervy, šošovica. Podľa chuti.Alebo som jedla zemiaky s kyslou kapustou trocha opraženou na cibulke. Zmiešané spolu.To mu teda chutilo.A ked mám hlad tak ten je fakt najlepší kuchár.Dobrú chuť.
0 0
ghenev-x ghenev-x

ghenev-x je offline (nepripojený) ghenev-x

Ahojte... Prave som si nasla tuto dietu, a musim uznat ze ma naozaj zaujala... ale tiez som pocula o mliecnej diete, ale ta je hrozne drasticka! A este k tomu mam problem s "pevnou volou"... teda lepsie povedane, nemam ziadnu pevnu volu... ale chcem, ci nechcem potrebujem schudnut, a ani mojej rodine by to neublizilo! Tak nema niekto recept, ako ziskat pevnu volu??
0 0
Romana Romana

Romana je offline (nepripojený) Romana

ghenev-x Pozri príspevok
Ahojte... Prave som si nasla tuto dietu, a musim uznat ze ma naozaj zaujala... ale tiez som pocula o mliecnej diete, ale ta je hrozne drasticka! A este k tomu mam problem s "pevnou volou"... teda lepsie povedane, nemam ziadnu pevnu volu... ale chcem, ci nechcem potrebujem schudnut, a ani mojej rodine by to neublizilo! Tak nema niekto recept, ako ziskat pevnu volu??
Ja som tiež nikdy nemala pevnú vôľu, keď som však behom leta natrafila na 90 dňovú diétu a čítala som tie výsledky koľko ostat. schudli tak mi to vážne nedalo, ale hlavne mi pomohlo to, že som ju nedržala sama, ale mamina sa ku mne pripojila. Podporovali sme sa navzájom, bez nej by som to asi nevydržala, teda hlavne prvý mesiac, ten bol najťažší ale výsledok sa dostavil, takže potom už nebolo treba ani pevnú vôlu, nahradila ju radosť zo zhodených pár kilečiek a ďalšie dva mesiace už išli akosi same.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ešte aj takto budem s Romanou súhlasiť...ku mne sa pridal v prvom týždni manžel a išlo to vážne tak, ako píše Romana. Predtým som tiež pevnú vôľu na žiadne diéty nemala. Dnes mám po troch mesiacoch , naučila som sa stravovať s mierou a zbavila som sa návyku na sladké.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Chcem sa len opýtať ako ste riešili prestávky medzi ranajkami a obedom, a obedom a večerou. Príde mi to dost brutálne len ovocie ráno a potom dlhhho nič až kým nepríde čas obeda. Nedá sa to nejako napr. ešte ovocím vyplniť tá pauza?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nika spočiatku sa aj mne zdali dlhé, tak som jedla ovocie alebo zeleninu, potom som si postupne na to zvykla, ale keď som pociťovala hlad, tak vždy som jedla....ale vitamíny.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

takže môžem papať ovocíčko kým nepríde obed, samozrejme aj tekutiny.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Chcem sa aj ja pripokit k tejto teme. drzala som 90 ku , zacala som v aprili 2007, schudla som 10 kg , moc som ku koncu nedodrziavala dietu ale predsa citila som sa bajecne, teraz je december a ja mam 6 ky nazad, nie ze by som sa prezierala ale ich proste mam. okrem toho mi po diete zacali vypadavat vlasy. Vravelo to viac zien a je to pravda, vypadavaju mi dodnes, ale nie az tolko. To znamena ze ja by som z vlastnej skusenosti odporucila jest celu dietu nejaky zinok. Chystam sa zacat opat ale s urcitymi upravami. Zazila som to na vlastnej kozi takze uz asi viem co by bolo dobre. Okrem toho od rana do obeda je dlha doba a ja som pila caje, bola som hladna ako vlk ale to ky si clovek zvykne. A napriklad ma vobec nebavilo jest na veceru to co som jedla na obed. A teraz tam zaradim urcite viec jogurtov alebo vapnika. Aj napriek mojim skusenostiem zelam vela uspechov ostatnym chudnucim paaaaaaa
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No ja som mesiac po diéte, vlasy mi nepadajú a ani môjmu mužovi , schudla som ešte jedno kilo, manžel si váhu drží a ten už vôbec neje v duchu diéty..my sme mali tú stravu pestrú, snažila som sa , aby nám nič nechýbalo a tiež sme nikdy nejedli na večeru to isté, čo na obed. Robila som veľa rôznych šalátov a tak keď sme boli medzi jedlami hladní, tak sme jedli šaláty a tiež ovocie sme jedli všelijaké, nie len dva-tri druhy.
0 0
jankovka jankovka

jankovka je offline (nepripojený) jankovka

Doporučujem počas diety si dať niečo na zníženie kyselín, ja som brala tabletky na cmúľanie. Zaženie to aj hlad aj nepoškodia žalúdočné steny hlavne doobeda keď sa dlho neje.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
jankovka Pozri príspevok
Doporučujem počas diety si dať niečo na zníženie kyselín, ja som brala tabletky na cmúľanie. Zaženie to aj hlad aj nepoškodia žalúdočné steny hlavne doobeda keď sa dlho neje.

ako napr. tums, acix?

a Daniela, ako sa ti darí?
0 0
martaneveri martaneveri

martaneveri je offline (nepripojený) martaneveri

Na škrobový deň som mala rada napr. kašu zo strukovín. Uvarila som cícer, rozmixovala na kašu spolu s trochou vývaru, majoránkou, na to som opražila cibuľku. To isté zo zemiakov. Prípadne som z rozmixovaných strukovín piekla pľacky, mňam, sú rôzne možnosti...
0 0
sl.ivka sl.ivka

sl.ivka je offline (nepripojený) sl.ivka

Ahojte vsetci na dietke! Ja som s nou zacala len vcera, tak uvidim ako to dopadne. Myslite, ze to pomoze aj mne? Ja som na dietach od svojich 17. narodenin a teraz uz mam takmer 25. Pomocou prvej diety som suchdla 15 kil, ale uz to mam vsetko naspat aj s pridavkom. Na dietach som stale, ale uz nic nezabera. Metabolizmus mam strasne spomaleny...mam pocit, ze cely cas len spi. Chcela by som sa este spytat, ze ak mam veceru okolo piatej a potom do osmej som este hladna, mozem si dat paradajku alebo nieco male, alebo sa to uz pocita ako prehresok? A s tou cokoladou, to myslia len jednu kocku, nie? Nemyslim, ze by bola povolena cela tablicka cokolady. Nemam knihu, iba text stiahnuty z netu, tak sa potrebujem vo vela veciach uistit. Vopred vam velmi pekne dakuje za rady a drzim vam palce. Pa
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ahoj Lubka. Ak este stale zhanas 90 dnovu, ja mam dve knihy. Jednu by som kludne predala. Jednu som si kupila a druhu som takmer subezne dostala. Maj sa pekne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať