Zavrieť

Porady

90 dnova dieta

Caute poradaci,marne zhanam 90 dnovu dietu, neviete kde by som ju zohnala?Dakujem,chcem byt stihla ako lan.
Usporiadat
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

vdaka za recept, ja tu mam zeleninovy bujon ten zalejem do salky po salate
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

syrik Pozri príspevok
Ľudkovia,pokiaľ nemáte zdravotné obmedzenia,treba jesť všetko a s mierou...a hlavne cereálne pečivo,zeleninu a ovocie....skôr sa treba zamerať na pohyb,nie na drastické diéty...

dik za radu ale toto rozhodne nie je drasticke... a je sa vsetko a hlavne treba davat pozor na kombinacie a spravne poradie
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

pazll Pozri príspevok
dik za radu ale toto rozhodne nie je drasticke... a je sa vsetko a hlavne treba davat pozor na kombinacie a spravne poradie
Ja som to nemyslela na žiaden konkrétny príspevok,ani recept,ale všeobecne...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
syrik Pozri príspevok
Ja som to nemyslela na žiaden konkrétny príspevok,ani recept,ale všeobecne...
Ale sme v téme 90- dňová diéta.....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A práve som dojedla štipľavé špagety...a teším sa na večeru..mňam..bude koláčik a čokoláda...
No v ktorej inej diéte sa môže takto hodovať?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zdenka ...pazll...čo je s vami? Ako sa držíte? Ja som dnes mala brokolicu v pare s misou ľadového šalátu.... Manželovi som ju urobila zapečenú a k tomu americké zemiaky..to bola vôňa..a to bolo premáhania neochutnať...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Tak to sme mali podobné...brokolicu milujem na všetky spôsoby...dnes maškrtím aj sušené marhule....ide to fajn, ešte som začala užívať aj psyllium, a vôbec sa mi nezdá nechutné...rozmýšľam, čo zajtra...chodím na tú rhb, tak keď prídem domov, budem hladná, niečo rýchle... kontrola na ortopédii dopadla vynikajúco, teraz to je na mne, ako poctivo budem cvičiť
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zdenka zajtra by sme mali mať mäsko... už sa teším..a najmä na krajec chlebíka...dnes som upiekla čerstvý, ešte sa chladí na kuchynskej linke... Ja idem zajtra na kontrolu k ortopédovi.....a tiež cvičím všetko čo mi kážu...ale nie je to dobré s mojim kolenom....
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

zajtra sú bielkoviny, mám aj šampiňóny, tak to bude mäsko...mňam...plus šalátik z čerstvej zeleniny...mohli by sme si písať recepty, ktoré máme osvedčené a ktoré nám chutia...stále hľadám na nete niečo nové, teraz som našla www. marianna.sk recepty na pohánku, špaldu, vločky atď, veľmi zaujímavé a je ich tam dosť...keď budú škrobové a uhlohydrátové dni...
...koleno potvorské, čo sa mu nepáči?...myslím, že si bola tiež v novembri operovaná, už by sa malo "pozviechať"...držím palce
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja zajtra budem v Poprade, tak si chutím na chrumkavú kačku v čínskej reštaurácii ...akurát budem musieť oželieť ryžu... škoda, lebo je to celé fajn. Koleno bolo operované a nejako nechce poslúchať, ale celý problém je v tom, že mám hypermobilné kľby a moje koleno sa nechce dostať do tej polohy ako je to zdravé.... Keď budeš variť niečo dobré , jednoduché a rýchlopripraviteľné...tak daj vedieť....Možno inšpirujeme aj druhých. Teraz pojedám tekvicové semiačka..
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ahojte, dievčatá ! Spomenula som si, že už bola niekedy založená táto téma. Tak som si ju pohľadala..a vidím, že nie zbytočne ! Ja som sa takisto od 1. febr. dala na 90 dňovku. A je dobré, že sme tu viaceré.
Práve som "naďabila" na túto stránku, sú tam rozpísané recepty na jednotlivé dni. Treba sa tam zaregistrovať a je to. Možno nám to pomôže.

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Tak vitaj medzi chudnúcimi aj tu, na porade.
Fajn stránka to vyzerá byť, pozrela som len v rýchlosti, lebo sa ponáhľam. Ale určite ju budem navštevovať, už som sa zaregistrovala. Díky za tip.
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll

DanielaSĽ Pozri príspevok
Zdenka ...pazll...čo je s vami? Ako sa držíte? Ja som dnes mala brokolicu v pare s misou ľadového šalátu....
no ja som sa moc nedrzala... ako snazila som sa ako tak dodrziavat zasady ze na ranajky ovocie a postupnost dni... ale mam za sebou pomerne narocne obdobie ale uz viem ze aktulane nie som na zozname postihnutych hospodarskou krizou tak sa mi aj lahsie dietuje

dnes mam druhy den "na tvrdo " cize na obed zemiaciky a tekvicovy privarok (bez mlieka ci smotany ) pol kocky zeleninoveho bujonu miesto vyvaru a na veceru si nechavam chlieb bude hrianka a koooooopec zeleninoveho salatu alebo len biela redkovka (uvidim co este budu v obchode mat ked pojdem z prace domov)
0 0
pazll pazll

pazll je offline (nepripojený) pazll


super stranka uz som registrovana
0 0
evicicenka evicicenka

evicicenka je offline (nepripojený) evicicenka

Prejdi na stránku, kde je martinus.sk. Tam ju majú, resp.mali. Je vypredaná.
Chcela som len poradiť.
0 0
evicicenka evicicenka

evicicenka je offline (nepripojený) evicicenka

sAhoj Marči!
Teraz som dostala facku na inej stránke, že nie je o diéte, ale o počítaní kJ a vážení. Lenže ja som sa dala na 90-dňovú a som spokojná. Od6.4. som schudla do teraz 9,2kg. Teším sa a radujem. Aj to mi vyvrátili, že nejak rýchlo som stratila kopu kg :-((, ale ja sa nevzdám, len kvôli nejakým závistlivcom. Držím palce každému chudnutiachtivému, či rieši nejaké kJ, či nie. Hlavná vec, že ubúdajú kg...a samozrejme si ich treba vedieť aj udržať.
0 0
evicicenka evicicenka

evicicenka je offline (nepripojený) evicicenka

pazll Pozri príspevok
super stranka uz som registrovana
ja som už tiež registrovaná a vyzerá celkom dobrá táto stránka. Budem ju previdelne navštevovať.
0 0
pipula pipula

pipula je offline (nepripojený) pipula

Vie mi niekto poradiť, čo robiť v tom prípade, keď nemôžem na lačný žalúdok ovocie, ani šťavy, lebo dostanem veľké kŕče do žalúdka? Veľmi by som chcela držať túto dietu. Ďakujem!
0 0
cincinela cincinela

cincinela je offline (nepripojený) cincinela

Ahojte ! Chcela by som sa opýtať, či ste zvládi piť kávu bez curu a mlieka . Môžem používať umeé sladidlo ?
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Ano je to vynikajuca chut ale ak môzem odporucit tak na zaciatok si daj tej kavy trosku menej ako zvycajne pri cukre a mlieku. Zatvor oci a skus vychutnat. Mnam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať