Zavrieť

Porady

Svalová bolesť.

Môžete mi poradiť?Už 3 týždne mám v niektorých momentoch šialenú bolesť vonkajšieho svalu /alebo je to šľacha?/ v ohybe kolena. Najviac to boli, keď idem dole po schodoch a čo je zaujímavé, keď v kľude ležím.
To mi trhá celou nohou. Žiadne mastičky ani lieky mi nepomáhajú.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Betka, najlepšie je ísť s tým k lekárovi. Ak Ťa chytá svalový kŕč, nasaď si magnézium.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ešte ma napadlo, že pred časom som pod kolenom mala trhavú bolesť a zistilo sa, že ide o cievnu záležitosť. Natierala som si to Hirudoidom a brala voľajaké lieky.

    Betka123 je offline (nepripojený) Betka123

    Betka123
    Meniskus mám už obojstranne operovaný.O kŕče sa ani tak nejedná. To je bolesť, akoby mi niekto tú šľachu trhal alebo rezal žiletkou.
    Ako mi radíte, asi budem musieť ísť k lekárovi, len ma odradzuje chrípka,ktorá u nás bujnie jedna radosť. Prídem tam s boľavým kolenom a odídem s vírusom chrípky. To by ma už celkom položilo.
    Naposledy upravil Betka123 : 10.02.07 at 20:14

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Betka123 Pozri príspevok
    Meniskus mám už obojstranne operovaný.O kŕče sa ani tak nejedná. To je bolesť, akoby mi niekto tú šľachu trhal alebo rezal žiletkou.
    Ako mi radíte, asi budem musieť ísť k lekárovi, len ma odradzuje chrípka,ktorá u nás bujnie jedna radosť. Prídem tam s boľavým kolenom a odídem s vírusom chrípky. To by ma už celkom položilo.
    Odporúčam ísť čo najskôr na ortopédiu. Mala som a aj mám tieto problémy, po rontgene a vyšetreniach ti lekár pravdepodobne nasadí Condrosulf, užíva sa nepretržite 3 mesiace, potom pauza a opäť...Už to užívam 6 rokov, vraj je to osteoporóza, spávať už môžem, noci sú menej boľavé, ale lieky sú už asi nastálo. Veľmi mi pomohli aj obstreky do kolena, príde po nich veľká úľava. Odporúčali mi jesť gumové medvedíky, lenže - obsahujú cukor. Aspoň raz za mesiac uvariť huspeninu a jesť len to "trasľavé", omastok dať dole. Odporúčal mi to lekár a to zabralo najviac.

    Betka123 je offline (nepripojený) Betka123

    Betka123
    Vydržala som to dlho a vzdala som sa. Na ortopédii mi nasadili injekcie a už tri dni chodím v pohode,hoci to ešte nie je ono.Ale hlavná bolesť je fuč.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.