Zavrieť

Porady

"Choď na posledný príspevok"

Richard, mne prestalo fungovať tlačítko "Choď na posledný príspevok". Keď naň kliknem, otvorí mi síce danú tému, ale ostane stáť pri prvom príspevku.
Možno to ostatným funguje správne, neviem, ale isto sa to dozviem a budem vedieť vyriešiť túto malú, kozmetickú chybičku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Tieto problémy mám stále. Ak si zadám Pozrieť prvý nečítaný, nasmeruje ma správne. Ak si zadám poslednú stranu, ak je ich napríklad 30, hodí ma to najprv na tretiu stranu a znovu musím zadať poslednu.

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Eulalia Pozri príspevok
    Tieto problémy mám stále. Ak si zadám Pozrieť prvý nečítaný, nasmeruje ma správne. Ak si zadám poslednú stranu, ak je ich napríklad 30, hodí ma to najprv na tretiu stranu a znovu musím zadať poslednu.
    Eulalia, ale ja nehovorím o tom, že ak je viac strán v niektorej téme a kliknem na poslednú, tak ma hodí nie na poslednú, ale inde.
    Ja som písala o tom, že na hlavnej stránke, kde sú písané posledné príspevky k posledným 15 témam (zo všetkých porád), pri každej téme, úplne vľavo, sú tie šípočky, na ktoré keď nájdeš myšou, zobrazí sa Ti text "Choď na posledný príspevok". Ak klikneš na tú šípočku, presmeruje Ťa do danej témy na posledný príspevok. No a toto mi doposiaľ fungovalo, avšak posledne mi to nefunguje. Hodí ma proste na prvý príspevok a finito la comedia.

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    evina Pozri príspevok
    Bei to asi za to, aby si si to lepšie naštudovala...
    Evi, Tebe to funguje správne?

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Keď otváram niektorý z posledných 15 príspevkov, kliknem priamo na posledného zadávateľa a tam ma to nasmeruje správne. Priznávam, že doteraz som nevedela (po takmer roku!), že môžem kliknúť aj na šipku.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Ja sa tiež nemôžem dostať z hlavnej stránky šípkou vľavo na posledný príspevok....

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    liba2 Pozri príspevok
    Ja sa tiež nemôžem dostať z hlavnej stránky šípkou vľavo na posledný príspevok....
    Už to funguje! Vďaka Richard

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.