Zavrieť

Porady

Varná platňa

Viete mi poradiť pri rozhodovaní: kúpiť sklokeramickú varnú platňu alebo indukčnú??-výhody, nevýhody. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobo1 je offline (nepripojený) bobo1

    bobo1
    V "starom" byte som mala sklokeramickú platňu - za sedem rokov vyzerala stále ako nová, ale vyžadovala si príliš veľkú pozornosť - údržba vôbec nie je jednoduchá, musíš dávať pozor na kryštalické látky aby nevypálili dierky atď... a hlavne mi používaním odišli časom 2 platničky a ich výmena bola neúmerne drahá a dlhá. V "novom" dome mám plynové varnú patňu, ktorá nie ja až tak pekná - to uznávam - ale je bez starostí!

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    tá indukčná je strašidelne drahá...oplatí sa ti ak máš aspoň tucet detí ...inak škoda investície...ja mám obyčajnú sklovarnú dosku, na bežný život a varenie pre štandartnú domácnosť postačí...

    Ivetta je offline (nepripojený) Ivetta

    Ivetta
    Ďakujem za info. Upustila som od indukčnej-cenovo je hoch a k tomu ešte špeciálne hrnce,nie všetky majú vodivé dno.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.