Zavrieť

Porady

FOTOGALÉRIA obnovy domov v SVBčkach

Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Prosím uvádzajte sem iba foto s krátkymi príspevkami- info o fotkách, názory,prípadne uznania za riešenie obnovy panelákov...ostatné otázky sa budu riešiť v priebežných témach, alebo cestou "SS".Ďakujem.
Naposledy upravil Halli : 27.12.07 at 17:31
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

takže toto je náš panelák, ktorý bolo treba najskor vyšparovať, urobiť strechu a vyregulovať a vymeniť výťahové káble a rozvádzače ..
Naposledy upravil Halli : 23.08.07 at 19:13 Dôvod: oprava popisu obrázku č.5 ...:)
šparovanie.jpg  
šparovanie2.jpg  
ventily2.jpg  
strecha2.jpg  
lano-vytah.jpg  

1/1
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ja sem pridám kolektory a vchodové dvere - zadné pred a po výmene
Naposledy upravil Orim : 13.02.07 at 00:01
2.jpg  
17.jpg  
DSC00097.jpg  
DSC00093.jpg  
DSC00094.jpg  

1/1
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Takto vyzerala kopa ventilov na rozvodoch kúrenia ... a po montáži nových a priložím aj foto výmeny podlahovej krytiny..
Naposledy upravil Halli : 23.02.07 at 08:47
stare ventily.jpg  
nove ventily.jpg  
guma1.jpg  
1/1
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

A toto je moja najaktuálnejšia estetická zmena a radosť...no nie su pekné - porovnajte pred a po... dúfam ospravedníte kvalitu, ale zatiaľ som to fotila len mobilom ...inak je to hliník, nie plast...
Naposledy upravil Halli : 24.04.07 at 13:42 Dôvod: pridanie obrazku
dvere predtým.jpg  
dvere pred.jpg  
dvere po 1.jpg  
dvere detail.jpg  
dvere 1.jpg  

1/1
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Pripájam sa aj k tejto téme a prikladám fotky z opravy balkónov, detail opraveného balkóna pošlem dodatočne, ďalej rekonštrukcia a maľovanie fasády a takisto výmenu okien a dverí v dome ešte doložím dodatočne.

Ospravedlňujem sa, robila som úpravy a niektoré obrázky sa mi vymazali. Všetko musím robiť odznova.
Naposledy upravil GabiZ : 19.02.07 at 08:28
balkón.jpg  
dom pred.jpg  
nový balkón.jpg  
Bytovka po.jpg  
1/1
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ešte tu dám detail dverí zvnútra aj s "vianočnou výzdobou" to na schránkach je kalendár s rozpisom služieb /to len pre info / a ako vyzerali predtým ???...
Naposledy upravil Halli : 23.02.07 at 08:42
zvnutra detail.jpg  
zvnutra nove.jpg  
Dvere vnutro pred.jpg  
1/1
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Vkladám fotky z opravených balkónov (keď sa pozriete na ten predtým, mráz mi stále chodí po chrbte) a výmeny okien a dverí. Ešte je tam vidieť stena, ktorá je len zapucovaná a nie omaľovaná, ale to tiež časom doriešime, lebo ešte sa vo vnútri bude pracovať. Za kvalitu sa ospravedlňujem, tie červené fľaky sú môj blesk na foťaku, hold v tomto nie som odborník.
Naposledy upravil GabiZ : 17.02.07 at 20:37
okno.jpg  
nový balkón.jpg  
dvere.jpg  
1/1
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

No výborne, dvere tuším padajú na ústa, no to sa mi teda podarilo pekne prilepiť, skúsim to znovu.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

To nič Gabi, skus to upraviť ak máš ACDsee , ale dobre sa na to aj tak zboku díva, ďakujem za príspevok.je to fakt dobrý pocit vidieť tie zmeny... jéééj a ten balkónik je aj s perinkami, že?
0 0
svojar svojar

svojar je offline (nepripojený) svojar

Posilam niekoľko fotiek z nášho domu - postupne - dom z predu, vynovené zvončeky , senzor pre osvetlenie, dom zo zadu, utesnenie škár, dlaždice na chodbe v prízemí, prístavok pri schodoch, pomerový rozdelovač tepla a regulačný ventil. Na strechu sme neliezli. Aj tú máme opravenú a taktiež celú hromozvodovú sústavu.
P1010438.jpg  
P1010440.jpg  
P1010441.jpg  
P1010442.jpg  
P1010446.jpg  

P1010456.jpg  
P1010458.jpg  
P1010466.jpg  
P1010470.jpg  
P1010472.jpg  

1/1
0 0
Pavel NR Pavel NR

Pavel NR je offline (nepripojený) Pavel NR

Gabi Tvoje okno je super, ja som uvažoval prene takto, krajné sa neotváraju, ale ako sa umývajú? , zvlašť na vyšších poschodiach je to nebezpečné ..., ja ich potrebujem štrnásť tak by ma zaujímalo, čo vás to stálo, hoci sukr.správu. ďakujem. Balkóny ma čakajú tento rok,
IMG_1563.jpg  
Rotation of IMG_1562.jpg  
1/1
0 0
RomanNR RomanNR

RomanNR je offline (nepripojený) RomanNR

slavica Pozri príspevok
Ešte tu dám detail dverí zvnútra aj s "vianočnou výzdobou" to na schránkach je kalendár s rozpisom služieb /to len pre info / a ako vyzerali predtým ???...
Prosim Ta ak to nie je tajomstvo kolko ste dali za tie dvere, planujem to tiez vymenit.
Dik
0 0
RomanNR RomanNR

RomanNR je offline (nepripojený) RomanNR

Pripajam foto s rekonstrukcie stupaciek.
stupacky pred rekonstr.jpg  
stupacka po rekonstr.jpg  
stupacka suteren .jpg  
stupacka suteren2.jpg  
1/1
0 0
zivan zivan

zivan je offline (nepripojený) zivan

ženatý, otec 3 detí, pracujem v energetike ...viac
Pripájam aj ja zopár fotiek z archívu - akcia zateplenie obvodového plášťa a strechy (rok 2005) :
IMG_01.jpg  
IMG_02.jpg  
IMG_03.jpg  
IMG_04.jpg  
IMG_05.jpg  

1/1
0 0
MiroES MiroES

MiroES je offline (nepripojený) MiroES

Oceňujem založenie tejto inšpiratívnej témy a pripájam zopár fotiek "Pred" a "Po" zateplení a výmene okien.
Vchod_Pred.jpg  
Vchod_Po.jpg  
Spredu_Pred.jpg  
Spredu_Po.jpg  
Zozadu_Pred.jpg  

Zozadu_Po.jpg  
1/1
0 0
jozefsk jozefsk

jozefsk je offline (nepripojený) jozefsk

Dobrý deň,neodolal som a tiež sa chcem pochváliť,že to ide aj v chudobnom regione.(V.Krtíš) Všetko dobré!
povodne.jpg  
100_0757.jpg  
100_0758.jpg  
1/1
0 0
hanni hanni

hanni je offline (nepripojený) hanni

jozefsk: jeeeej,moje rodne mesto ten panelak dobre poznam,ale kedze uz byvam mnoho rokov v Novom Meste nad Vahom,ani neviem,ze ste ho uz dali zateplit...uz do Krtisa chodim velmi malo..velmi dobre poznam,ake tazke je to s financiami v krtisskom regione,mas moj obdiv...
0 0
Polis Polis

Polis je offline (nepripojený) Polis

Sme bytovka v Pezinku a naše SVB to urobilo nasledovne: mali sme plochú strechu a tú sme predali v roku 2003 za 477.000,sk.(1000,-sk/m2) Firma vybudovala 6 bytov so sedlovou strechou. Takže strecha bola vybavená. Požiadal som Min. výstavby o dotáciu na systémové poruchy ktorú sme dostali aj vďaka pracovníčkam ministarstva, ktoré nám odborne pomáhali. Z dotácie sme zateplili celú bytovku. Už asi 5 rokov platíme 13 sk/m2 do FÚ a máme hotové nasledovné prace : kompletná výmena rozvodov SV a TÚV, celkovú rekonštrukciu vlastnej kotolne, výmena vchodových dverí, výmena okien na schodiskách, rekonštrukcia domáceho telefónu. No super ...
0 0
Polis Polis

Polis je offline (nepripojený) Polis

Tak toto je naša bytovka v Pezinku.
P8020008.jpg  
0 0
Polis Polis

Polis je offline (nepripojený) Polis

Skúšam doplniť viac foto , Pezinok
P8020009.jpg  
P8020010.jpg  
P8020011.jpg  
P8020012.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať