Zavrieť

Porady

Mam plan - ako,kde ziadat o dotaciu a dalsie kroky

Zdravim...chcem sa spytat proste na veci, ktore treba urobit pre ziskanie dotacie...moj plan berte ako dobre vypracovany a zaujimavy... tzv.

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?
Za akcyh podmienok je dotacia nenavratna ?
a vsetky ostatne veci ktore vas napadnu a su dolezite...
Vopred dakujem za reakcie
Usporiadat
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

A čo takto zadať do vyhľadávača slovo - dotácia a "vysype" sa ti toľko odpovedí na otázky, ktoré nenapadli ani teba.
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

Zdeni Pozri príspevok
A čo takto zadať do vyhľadávača slovo - dotácia a "vysype" sa ti toľko odpovedí na otázky, ktoré nenapadli ani teba.
No tak mi ich vysyp sem ked si taky mudry..takuto odpoved davas vsetkym ? asi hej
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Všetkým, ktorí sa takto pýtajú............a múdra som .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

turbot Pozri príspevok
No tak mi ich vysyp sem ked si taky mudry..takuto odpoved davas vsetkym ? asi hej
Takto odpovedajú hulváti.
Bojkotujem túto tému.
Pridajte sa.
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

Zdeni Pozri príspevok
Všetkým, ktorí sa takto pýtajú............a múdra som .
dobre dobre...ked mas zaujem tak pomoz ale taketo odpovede nepovazujem za pomoc...pretoze odpoved typu...zadaj si to do vyhladavaca a vyhladavac ti to vyhlada sa da aplikovat na vsetko...
bud mi napis co vies alebo mi daj konkretne odkazy alebo ma konkretne nasmeruj, od toho je forum.. inak vobec ale vobec nereaguj, prosim....dakujem
ps. opytaj sa nieco ohladom informatiky a ja ti ukazam odpoved vhodnu mudreho cloveka...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ŠTRAJK
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

Raz znela otazka od Zdeni takto....Ahojte Poraďáci. Chcem sa spýtať: Bolo v roku 2005 nejaké obdobie, keď zamestnávateľ nemusel prihlasovať do ZP zamestnanca, ale on sa musel prihlásiť sám. Jedna firma, tvrdí, že zamestnanec nastúpil 2.9.2005 do zamest. a zamestnávateľ ho nemusel prihlásiť do ZP..
.
.
Preco ste jej neodpovedali, ze zadaj si to do vyhladavaca a ono ti to najde ?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ermon Pozri príspevok
ŠTRAJK
lebo to tu o tej ZP nebolo 100x!!!

dotácie sú na porade rozoberané denne. Už nám to každý deň jednoducho nechutí .... Je to jednoduché, opýtaj sa na svoj problém v téme dotácia. Divím sa, že toto Zdeni otvorila. Ja keď vidím dotácia, tak mám neviem čo zvrkočené

ŠTRAJK TRVÁ

menovala som sa za vyjednávača.
Naposledy upravil Monika Kováčová : 14.02.07 at 19:39 Dôvod: ŠTRAJK TRVÁ
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

Tak sorry ale odpovede v tomto forum na moje otazky su tu jednoducho neni..preto som sem asi prispevok dal
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

turbot Pozri príspevok
dobre dobre...ked mas zaujem tak pomoz ale taketo odpovede nepovazujem za pomoc...pretoze odpoved typu...zadaj si to do vyhladavaca a vyhladavac ti to vyhlada sa da aplikovat na vsetko...
bud mi napis co vies alebo mi daj konkretne odkazy alebo ma konkretne nasmeruj, od toho je forum.. inak vobec ale vobec nereaguj, prosim....dakujem
ps. opytaj sa nieco ohladom informatiky a ja ti ukazam odpoved vhodnu mudreho cloveka...
Opatrene Turbot, dnes si sa registroval, presitaj si prispevky od tychto poradakov, krorych kritizujes. Denne napisu 100-ky prispevkov a pomozu tiez 100-ludom, nemozu sa dookola opakovat. Ved sa to da najst vo vyhladavaci jednoducho, zadas, co potrebujes.
Ked das novu temu a niekto uvidi, ze je to od Turbot, mozno sa jej automaticky vyhne.
K teme, ktora je tu nie v znacnom rozsahu rozpracovana Vam velmi radi pomozu.
Poradila by som ospravdlnenie ces spravy.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

turbot Pozri príspevok
Tak sorry ale odpovede v tomto forum na moje otazky su tu jednoducho neni..preto som sem asi prispevok dal
nemáš pravdu, napr. 9.2. http://www.porada.sk/t42925-prispevo...ght=dot%E1c%2A
12.2. http://www.porada.sk/t43236-prispevo...ght=dot%E1c%2A
http://www.porada.sk/t30909-zaciatok...ght=dot%E1c%2A

a už skús sám...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Zlatý joe black .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Monika dostal ťa. Veď ty si mu odpovedala napriek štrajku.
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

betka Pozri príspevok
Opatrene Turbot, dnes si sa registroval, presitaj si prispevky od tychto poradakov, krorych kritizujes. Denne napisu 100-ky prispevkov a pomozu tiez 100-ludom, nemozu sa dookola opakovat. Ved sa to da najst vo vyhladavaci jednoducho, zadas, co potrebujes.
Ked das novu temu a niekto uvidi, ze je to od Turbot, mozno sa jej automaticky vyhne.
K teme, ktora je tu nie v znacnom rozsahu rozpracovana Vam velmi radi pomozu.
Poradila by som ospravdlnenie ces spravy.
No, 1 otazka sa mi zodpovedala..
.
.
to, ze tema dotacie sa tu rozoberala dost to viem a aj som videl...ale mam sa rozkrajat ked tam toto neni?

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?

Vyhladavac ti to vysype - som neodpovedal na nijakom fore, povazujem to za nehorazne provokativne..radsej nenapisem nic..alebo dam link kde sa to riesilo
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Turbot, odkaz pre teba: http://www.porada.sk/showpost.php?p=390406&postcount=14
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

turbot Pozri príspevok
No, 1 otazka sa mi zodpovedala..
.
.
to, ze tema dotacie sa tu rozoberala dost to viem a aj som videl...ale mam sa rozkrajat ked tam toto neni?

Kde a ako podat podnikatelsky plan ?
Kto rozhoduje o dotacii ?
Ako dlho trva vybavenie a poskytnutie dotacie - ak bola odsuhlasena ?

Vyhladavac ti to vysype - som neodpovedal na nijakom fore, povazujem to za nehorazne provokativne..radsej nenapisem nic..alebo dam link kde sa to riesilo
Pozri tu http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=670
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

No nic..tusim to tu vzdam lebo uz ste si ma zadelili...3 zo 4 otazok ktore som sa pytal som tu nenasiel a ani nikde na tomto fore..
Tak mi aspon napiste na aky urad a na ake oddelenie mam ist kde mi poskytnu vsetky informacie...daufam, ze aj student moze ziadat o dotaciu...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Turbot, ako dlho si hľadal na Porade.sk túto tému, lebo mám taký dojem, že ani 10 sekúnd. Keď som ja zadal do vyhľadávania na Porade.sk kľúčové slová "dotácia na podnikanie", vyhľadalo mi to 38 tém, z ktorých cca 20 je určite aktuálnych. Takže druhýkrát treba viac hľadať, a menej osočovať.
Tu je výsledok vyhľadávania http://www.porada.sk/search.php?searchid=1994960
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

turbot Pozri príspevok
No nic..tusim to tu vzdam lebo uz ste si ma zadelili...3 zo 4 otazok ktore som sa pytal som tu nenasiel a ani nikde na tomto fore..
Tak mi aspon napiste na aky urad a na ake oddelenie mam ist kde mi poskytnu vsetky informacie...daufam, ze aj student moze ziadat o dotaciu...
Predpokladám že to odo mňa nezoberieš, ale zadelil si sa len a len sám.
turbot Pozri príspevok
Zdravim...chcem sa spytat proste na veci, ktore treba urobit pre ziskanie dotacie...moj plan berte ako dobre vypracovany a zaujimavy... tzv.
........................
Úprimná, dobre mienená rada. Skús pri vybavovaní dotácie zvoliť iný tón, bola by škoda, aby si kvôli tomu nedosiahol to, čo si si zaumienil.
0 0
turbot turbot

turbot je offline (nepripojený) turbot

ajobs Pozri príspevok
Turbot, ako dlho si hľadal na Porade.sk túto tému, lebo mám taký dojem, že ani 10 sekúnd. Keď som ja zadal do vyhľadávania na Porade.sk kľúčové slová "dotácia na podnikanie", vyhľadalo mi to 38 tém, z ktorých cca 20 je určite aktuálnych. Takže druhýkrát treba viac hľadať, a menej osočovať.
Tu je výsledok vyhľadávania http://www.porada.sk/search.php?searchid=1994960
No tento prispevok ma najviac "zdrbal" ale bol tusim najuzitocnejsi aky tu padol...diky moc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať