Zavrieť

Porady

SIKANA-BOSING

Ak dovolite rada by som sa Vas opytala na Vase pripadne skusenosti, nazory, riesenia a pocity na sikanu zo strany sefa.
Ako takuto situaciu riesit? kolegovia vacsinou drzia stranu sefa, lebo sa boja, priama komunikacia neexistuje, lebo je to samozrejme skryta jendostranna nenavist, zavist a pod.
Dakujem za Vase reakcie.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
sylkra Pozri príspevok
Ak dovolite rada by som sa Vas opytala na Vase pripadne skusenosti, nazory, riesenia a pocity na sikanu zo strany sefa.
Ako takuto situaciu riesit? kolegovia vacsinou drzia stranu sefa, lebo sa boja, priama komunikacia neexistuje, lebo je to samozrejme skryta jendostranna nenavist, zavist a pod.
Dakujem za Vase reakcie.
Fúúha! Tak to je sila, ak tu nie je možný dohovor! V tom prípade odporúčam, buď prehodnotiť svoju prácu a svoje správanie, nepoznám ťa, tak nemôžem hodnotiť, a ak to nie je len tvoj subjektívny názor, potom vidím len jedno riešenie - rýchlo preč! Určite sú aj firmy, kde pri tvojom správnom prístupe k práci a ku kolektívu nájdeš svoje miesto na slnku. Držím ti palce!
Zažívam podobnú skúsenosť. Môj odchod z práce je to čo by vedúceho potešilo najviac. Už vyśe roka sa ma snaží odtial vyštvať, pretože asi som lepší ako on a tým ohrozujem jeho pozíciu, o ktorú osobne záujem nemám. V predošlej práci chceli po nás aby sme aspoň raz za mesiac priniesli nápad na zlepšenie. A bolo to dobré. Tuto to síce nikto nežiada, ale je to považované za podrívanie autority vedúceho a zvyčajne vám za to vynadá vedúci. Tak ako sa posledne stalo mne, ešte mi aj jeho nadriadený pohrozil , že som obyčajný zamestnanec a nech niesom iniciatívny.. Mam to brat ako varovanie.. Takže mam vlastne držať hubu a krok, a nechať si skakať po hlave? Tiež by ma zaujimalo ako to celé vyriešim, odchod z práce nie, to oni chcú...
marjankaj takže musíš vymeniť šéfa.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.