Zavrieť

Porady

Sociálny fond

Dobrý deň Vám prajem prosím o radu ohľadom sociálneho fondu, už som z toho dopletená každý mi radí inak a ja teraz neviem ako to mám urobiť. Dúfam, že sa mi to podarí správne vysvetliť, ide vlastne o zaučtovanie povinného prídelu do SF, ale keďže predminulé roky to mám stále ináč zaúčtované tak už neviem ako to urobiť za rok 2006.Takže:

Ide len o povinný prídel do SF nič nebolo vyberané, ide len o zápis do peňažného denníka s ktorým si neviem poradiť, účet nieje máme to len zaznamenané v knihe SF:

rok 2001 bol povinný prídel do SF 235,-
do peň.denníka to je zaučtované kodom 14 - suma 235,-

rok 2002 bol povinný prídel do SF 1391,-
ale do peň.denníka bolo zaučtované aj stými 235,- čiže v peň.denníku je zaučtované kodom 14 - suma 1.626,-

rok 2003 bol povinný prídel do SF 601,-
ale do peň.denníka bolo zaučtované aj s tými 1626,- čiže v peň.denníku je zaučtované kodom 26 - suma 2.227,-

rok 2004 bol povinný prídel do SF 1010,-
ale do peň.denníka bolo zaučtované aj s tými 2227,- čiže v peň.denníku je zaučtované kodom 26 - suma 3.237,-

rok 2005 bol povinný prídel do SF 681,-
aj do peň, denníka bolo zaučtované kodom 26 - suma 681,-

rok 2006 bol povinný prídel do SF 767,-
čiže ostatok z minulých rokov je suma 3918,-, spolu je v SF suma 4.685,-.
Prosím poraďte mi ako to mám správne urobiť za rok 2006, keďže viem že minulé roky to bolo dokafrané, stále ináč účtované a teraz neviem ako to mám dať za rok 2006 do peňažného denníka, aby som už pokračovala správne. A ďakujem za Vašu trpezlivosť.
Prajem pekný deň poraďákom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.