Zavrieť

Porady

Skype - problém, padá

Ahojte, mám problém so skypom. Stále mi padá (aj po preinštalovaní, aj po nainštalovaní najnovšej verzie, nainštalovala som ho bez problémov, "len" padá). Vyzerá to takto:
Vyskytol sa problém s aplikáciou skype...a preto je ju nutné ukončiť. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Ak ste mali niečo rozpracované, príslušné údaje sa mohli stratiť. Ohláste tento problém aplikácii Microsoft. Vytvorili sme formulár ......odoslať neodoslať.

Padá mi to každú chvíľu, používam MW XP Home edition 2002 SP2, Mozillu prehliadač, NOD32.2.7, neviem, čo by som ešte mala napísať.

Viete mi niekto poradiť?

Ďakujem
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Skontrolovala si vo firewaly otvorený port 25,80,5190?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
frigo frigo

frigo je offline (nepripojený) frigo

Priznám sa, že neviem, skúšala som teraz aspoň zistiť, aký firewall mám a našla som NVIDIA Firewall, ak je to teda to, na čo sa pýtaš. A tam som skúšala nájsť niečo o portoch, čo sa mi nepodarilo, jediné, čo som našla bolo v logoch o skype toto:
33708 InformationApplicationAllowed Application23. 2. 20078:45:41c:\program files\skype\phone\skype.exe is attempting to access the network. Process ID: 444, Socket Type: client, Protocol: UDP, Destination IP: 127.0.0.1, Destination Port: 1032, Source IP: 127.0.0.1, Source Port: 1032.Ale tam je napísaný port 1032.
Ale asi sa budem musieť najskôr teda naučiť robiť s firewallom. Skúsim, overím tie porty a ak nepomôže, ozvem sa, ďakujem
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

tak otvor ten port
0 0
josy josy

josy je offline (nepripojený) josy

kandidat na podpredsedu SVB
NVIDIA Firewall. No to je pekny previt. Tam treba otvorit port, ale musim sa priznat ze mne sa nepodarilo ten FIREWALL nastavit do takeho stavu, ze mi vsetko chodilo ako som chcel, preto som ho vypal. Som si vedomy ze budem zatrateny, ale musel som to urobit. Firewall sa nastavuje cez nejaky link niekde v nastrojoch od NVidie, tym ze ten link ukazuje na WEB rozhranie toho firewalu. Bohuzial, nemam ten firewall poruke, tak len tak priblizne
Naposledy upravil josy : 18.03.07 at 21:36
0 0
Miruo Miruo

Miruo je offline (nepripojený) Miruo

mne robilo to iste, nevedel som si uz rady, tak som preinstaloval windows a uz to ide v pohode
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Mám otázku pre počítačovo zdatnejších odo mňa...

Chcem sa opýtať, či mi niekto vie poradiť ako vymazať históriu chatu. Keď si ťuknem na nejaký kontakt pravím "myšítkom" je tam možnosť zobraziť históriu chatu. Je tam úúúúplne všetko, pozliepané chaty od prvého po posledný príspevok... Keďže doma mi zobrazuje len chaty uskutočnené z domáceho PC a v práci len tie z kancelárskeho PC, predpokladám, že je to niekde v PC uložené, len to neviem nájsť. Uvažovala som nad odinštalovaním a následnou inštaláciou skype, ale bola by som rada, keby to išlo aj menej bolestivým spôsobom...

0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ak sa dáš do záložky História, klikneš pravým tlačítkom, úplne posledná možnosť - zmazať túto udalosť. Predpokladám, po označení všetkého, môžeš všetko zmazať.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Gabi, ďakujem za snahu, ale ak máš skype, skús si to. Históriu mám prázdnu, ale keď idem cez tie kontakty a zobraziť históriu tak tam vidím celý priebeh od prvého po posledné písmenko...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

To vieš, ja blondína, nemôcť vedieť všetko .
Ale teda si nedávaj zobraziť celú históriu, keď ideš cez kontakty niekomu písať...
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...ja som tiež takmer blondýna... ide mi ale o jednu vec...raz som si takto z domu písala pod manželovym nickom s jednou spoločnou známou...a nejak sa to otočilo a ocitlo sa tam čosi, čo by si môj manžel mohol prečítať a asi by sa mu to moc nelúbilo... (sťažovala som sa na svokru). Chcem to odtiaľ dostať, lebo nechcem tichú domácnosť. Vyžalovala som sa a zostalo mi lepšie, lenže to by on nepochopil...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Máš v hornej lište hodiny... história... otvor... nájdi konkrétny chat a na myške pravým klikni... rozbalí Ti menu... dolu máš možnosť... vymazať túto udalosť... plus odpadový kontajner. Môžeš si aj v nastaveniach priamo nastaviť že nechceš históriu ukladať. Ak treba, napíšem. Budeš mať vždy čisú históriu, nebude ukladať vôbec. Len sa ozvi ak chceš.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

georeo Pozri príspevok
...ja som tiež takmer blondýna... ide mi ale o jednu vec...raz som si takto z domu písala pod manželovym nickom s jednou spoločnou známou...a nejak sa to otočilo a ocitlo sa tam čosi, čo by si môj manžel mohol prečítať a asi by sa mu to moc nelúbilo... (sťažovala som sa na svokru). Chcem to odtiaľ dostať, lebo nechcem tichú domácnosť. Vyžalovala som sa a zostalo mi lepšie, lenže to by on nepochopil...
A sem sa mangel nedostane???
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Orim Citát:
Pôvodca textu príspevku: georeo
...ja som tiež takmer blondýna... ide mi ale o jednu vec...raz som si takto z domu písala pod manželovym nickom s jednou spoločnou známou...a nejak sa to otočilo a ocitlo sa tam čosi, čo by si môj manžel mohol prečítať a asi by sa mu to moc nelúbilo... (sťažovala som sa na svokru). Chcem to odtiaľ dostať, lebo nechcem tichú domácnosť. Vyžalovala som sa a zostalo mi lepšie, lenže to by on nepochopil...

A sem sa mangel nedostane???



...s Elenkou sme už "problém" vyriešili, (keby mal niekto podobný, v nastavení súkromia sa dajú všetky chaty vymazať, dá sa tam nastaviť aj aby sa neukladali)...

...no a sem už "mangel" zopárkrát nakukol ako guest, môj nick tu nevie (teda aspoň myslím)... V práci ho za PC nepustím a nakoľko z domu idem cez mozillu a nie explorera tak sa mi automaticky premažú cookies a prístupové mená, heslá...
0 0
sexygirl987 sexygirl987

sexygirl987 je offline (nepripojený) sexygirl987

Ahojte...kto by mi vedel poradit, ze ked som uz zmazala istu cast historie na skype, ako zmazat zvysok, pretoze uz teraz mi to nechce ist...uz mi len vybaluje ponuku " oznacit vse" al. "kopirovat text" a uz fakt neviem, ako to urobit, mi pomozte prosim
Naposledy upravil sexygirl987 : 13.11.07 at 13:34
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ahojte, mam problem. Blokuje mi zobrazovanie videa v skype u druhej strany. Neviete, ako sa to odblokuje?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nástroje > Nastavení > Obecné > Video > Na pravej strane zaškrtnúť Povolit Skype video, zašktrnúť Odesílat video automaticky (spustí sa video pri nadviazaní spojenia automaticky)
Je potrebné tiež nastaviť Vybrat webcameru: konkrétnu, ktorá je nainštalovaná, prípadne nechať ako default Výchozí video zařízení.

Ale aj druhá strana musí mať povolené prijímanie videa od teba v tom istom, kde je Automaticky přijímat video od.... Ak bude mať nastavené nikoho, tak video nebude.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

misoft Pozri príspevok
Nástroje > Nastavení > Obecné > Video > Na pravej strane zaškrtnúť Povolit Skype video, zašktrnúť Odesílat video automaticky (spustí sa video pri nadviazaní spojenia automaticky)
Je potrebné tiež nastaviť Vybrat webcameru: konkrétnu, ktorá je nainštalovaná, prípadne nechať ako default Výchozí video zařízení.

Ale aj druhá strana musí mať povolené prijímanie videa od teba v tom istom, kde je Automaticky přijímat video od.... Ak bude mať nastavené nikoho, tak video nebude.

Ďakujem
0 0
jm55 jm55

jm55 je offline (nepripojený) jm55

maličká
Neviete mi niekto povedat, kde moze byt problem, pokiaľ ma druha strana nevidi a ja ich ano. S ostatnymi ludmi to je ok, co by to mohlo byt? Mam preinstalovany skype i webcameru. Dik
0 0
jm55 jm55

jm55 je offline (nepripojený) jm55

maličká
Este som zabudla dodat, druha strana ma vidi, len ako foto. Dakujem
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Máš v hornej lište hodiny... história... otvor... nájdi konkrétny chat a na myške pravým klikni... rozbalí Ti menu... dolu máš možnosť... vymazať túto udalosť... plus odpadový kontajner. Môžeš si aj v nastaveniach priamo nastaviť že nechceš históriu ukladať. Ak treba, napíšem. Budeš mať vždy čisú históriu, nebude ukladať vôbec. Len sa ozvi ak chceš.
Elenka, kde je prosím ťa odpadový kontajner? Celkom dole je vymazať túto možnosť, ale neviem kde je odpadový kontajner. Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať