Zavrieť

Porady

ALFA - Tlač DP

Skúšam v Alfe vyplniť a tlačiť DP. Všetko mám zadané, pri zadaní "tlač" to prebere Adobe reader. Mám naisštalovaný 6.OCE Na obrazovke je komplet DP s deviatimi stranami. Pri zadaní TLAČ je tlačiareň h l u c h á !!! Aj po opätovnom zapnutí a vypnutí aj PC aj tlačiarne nič netlačí.
Pritom vo všetkých nainštalovaných programoch tlač prebieha bez problémov. Len keď Alfa tlačí DP prostredníctvom Adobe reader tak mám problém. Ostatné výstupy z Alfy sú v poriadku, okrem DP. Vie prosím niekto čo stým ???
Pekný nedelný deň...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Skús si tlačiť každú stranu zvlášť, aj mne to takto blblo. Potom sa mi tlačiareň umúdrila a tlačila v poriadku.

    paul je offline (nepripojený) paul

    paul
    Manual
    Nejde ani po jednej strane, písal som do Krosu, uvidím čo napíšu
    Ďakujem...
    Ci to nahodou nieje tym prehliadacom PDF suborov.(adobe reader) Ja pouzivam pre tlac na monitor ´´excell wiever´´ na komplet sadu OFFICE zatial nemam. Slape mi to o.k. az na to ze kym vycentrujem tlac na original tlaciva v kosi sa ocitne pár pokazených.

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    Tento problém sa vyskytol aj V Omege, znie to trochu blbo, ale skúste si nainštalovať staršiu verziu Acrobat-a, napr. 5, v českej verzii. Mne to chodí
    so staršou verziou dobre. Inak, problém je niekde s komunikáciou ALFA(OMEGA)-systémové dll-tlačiareň. Keď Vám odpovedia z Krosu, napíšte sem prosím odpoveď...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Ďakujem, už to mám, pri zadaní tlače sa mi "záhadným" spôsobom zakliklo aj "pozastaviť tlač". Takže to funguje na 1*
    Pekný večer želám všetkým...

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    Manual
    Ďakujem, už to mám, pri zadaní tlače sa mi "záhadným" spôsobom zakliklo aj "pozastaviť tlač". Takže to funguje na 1*
    Pekný večer želám všetkým...
    Super, takže to funguje...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    S funkciou "pozastaviť tlač" má bohaté skúsenosti môj manžel. Dosť často sa mu to stáva /síce neviem ako sa k tomu dopracuje/. Minule ma doma prepadával telefonátmi, že čo má robiť, že to je už na porazenie, už vyskúšal všetko /pár krát reštart - mäkký aj tvrdý, odpojenie kábla, preinštalovanie celej tlačiarne .....až ma napadlo, že iste zase má "pozastavenú tlač" ... A FAKT ! A odteraz mu radím "Najprv sa pozri, či nemáš POZASTAVENÚ TLAČ!" .. a ušetríš svoje nervy, minimálne 1 hodinu zo života, počítač a tlačiareň.
    Manual
    Ďakujem, už to mám, pri zadaní tlače sa mi "záhadným" spôsobom zakliklo aj "pozastaviť tlač". Takže to funguje na 1*
    Pekný večer želám všetkým...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    babenko1
    Kto to tam tak mohol zakliknúť? :-)))
    To je jasné veď vždy musí byť niekto vinný :-))))
    Ale bola aspon nejaká sranda, len aby sa nán iné veci nezasekli že ???....
    Pekný večer všetkým

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Manual
    ...len aby sa nán iné veci nezasekli že ???....
    Pekný večer všetkým
    Nuž čo, bolo by nás o jedného viac, xixi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.