Zavrieť

Porady

Windows Media PLayer

Mam taky problemik......neviem preco ale ked pustim nejaky fiml nikdy mi nejde obraz len zvuk.....nechnapem preco.....ak by vedel niekto poradit dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

    VTerezka
    1. zlé CD,
    2. zle nahratý Win Media Player
    3. zlý CD ROM

    skúsila by som novú inštaláciu...hm?

    VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

    VTerezka
    a ak je to DVD- treba Cyber link,
    alebo ďalší pokus Win Media Player 7 - viac neviem poradiť..

    shallowy je offline (nepripojený) shallowy

    shallowy
    praveze to neni film z Cd ani z DVD......mam ho na disku a nejde......ale ked som ho pustila z DVD tak normalne isiel...aj zvuk aj obraz......nechapem to.....

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    shallowy Pozri príspevok
    praveze to neni film z Cd ani z DVD......mam ho na disku a nejde......ale ked som ho pustila z DVD tak normalne isiel...aj zvuk aj obraz......nechapem to.....
    Taká malá ale dosť podstatná otázka:

    Akým spôsobom sa ten film z DVD-čka dostal na váš hard disk ?

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    shallowy Pozri príspevok
    kebyze si pamatam....ale tusim som ho stiahla cez bearshare.....
    hmmm, takže ak to správne chápem: --- ten film ste neskopírovala z DVD na hard disk ale ten film ste stiahla z internetu.

    ... a keď ste ho stiahla z internetu, tak ste ho napálila na DVD. A keď ho pustíte z toho napálaného DVD, tak ide aj zvuk aj obraz. A keď ho spustíte z toho hard disku, tak ide iba zvuk a obraz nie.

    Je to správne ?

    shallowy je offline (nepripojený) shallowy

    shallowy
    ee......stiahla som film z internetu......a pokym som mala este windows predtym ako som mala virusy isiel......potom som musela preinstalovat windows......ale film som si zachovala na karte.....dala som do kompu ten film aj ostatne co mi vtedy isli......a uz mi nejde ani jeden......ale ten jeden film mam aj od kamosky ale na DVD a ten mi ide....... uz som skusala vela veci pozret a tak....ale nic mi nepomohlo....

    LubosP je offline (nepripojený) LubosP

    LubosP
    problem je jasny, film stiahnuty z internetu nie je vo formate DVD ale pravdepodobne v Divx (ma koncovku avi predpokladam), na prehratie takehoto filmi potrebuje mat nainstalovany kodek Divx, film vsak moze byt aj v inom kodeku a preto odporucam stiahnut cely balik kodekov napr. Codec All in One
    http://www.slunecnice.cz/product/Allin1/

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    shallowy Pozri príspevok
    ee......stiahla som film z internetu......a pokym som mala este windows predtym ako som mala virusy isiel......potom som musela preinstalovat windows......ale film som si zachovala na karte.....dala som do kompu ten film aj ostatne co mi vtedy isli......a uz mi nejde ani jeden......ale ten jeden film mam aj od kamosky ale na DVD a ten mi ide....... uz som skusala vela veci pozret a tak....ale nic mi nepomohlo....
    No takto má vyzerať popis problému - to čo si napísala v úvode, bolo totiž nedostatočné na rozpoznanie, kde je "pes zakopaný"

    Tento popis problému ihneď odborníkom (akým je napr. LubosP) odhalí, že pri reinštalácii Windows si zabudla na opätovnú inštaláciu kódekov pre sledovanie videa. Takže urob to, čo vyššie navrhol môj menovec a všetko by malo byť OK.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    alextv Pozri príspevok
    pravdepodobne nemáš nanstalované kodeky, staihni si ich na www.tahaj.sk "CODEcPACK"
    s krizom po funuse

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.