Zavrieť

Porady

hlásenie 2006

dobrý večer,
vedel by mi niekto poradiť, prečo mi neťahá do hlásenia 2006 III. časť /v mrp mzdy a personalistika - multiverzia/ všetkých zamestnancov? ak tomu dobre rozumiem, v tejto časti by mali byť uvedení všetci zamestnanci, ktorí poberali mzdu v roku 2006 ale aj dohodári. a čo tí, ktorým bola stiahnutá zrážková daň? majú tam byť? už som z toho jeleň. Ďakujem za včasnú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veraa je offline (nepripojený) veraa

    veraa
    ďakujem za záujem. ja fakt neviem, v čom je zrada. mala som 10 zamestnancov, z toho 6 na dohodu a 4 na TPP. do hlásenia mi zobralo iba troch - 1 TPP a 2 DVP. čo teraz? prečo sa mi to stalo???

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Pozri i či máš dobre nastavené obdobie. Má tam byť december 2006.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    mysimis Pozri príspevok
    Pozri i či máš dobre nastavené obdobie. Má tam byť december 2006.
    Vidíš, to ma nenapadlo.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Poprosila by som niekoho o radu. Akurát mi vracajú všetky hlásenia za rok 2006, neberie im časť III. Mám iné nastavenie alebo v čom je chyba? Nútia ma prepísať to, pretože im to skener vyhodí? Má niekto podobný problém? Poradíte?
    Vďaka

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Podávam hlásenia vytlačené z programu a nikto nenamieta, že by som ich musela prepisovať. Máš MRP dos alebo win?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Záleží od DU. Napr. v KN mi zoberú hocijaké tlačivo z MRP, ale v NZ a NMnV nie. Musím ručne prepisovať.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Aj ja musím prepisovať, ani u nás mi nechceli zobrať, vraj sa líšia čiarkové kódy na tlačive DÚ a MRP.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Evka ja mám krásnu tlač - laserovú, aj okraje v pohode, lenže tlačivo nie je ich, krásne zelenučké. Dokonca som jedno vytlačila na farebnej laserovke a nič z toho.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Lenka, aký dôvod uvádza DÚ? Ono je to tak, že na odd. dane zo závisle činnosti sa im zo skenera vracajú nenačítané tlačivá, ale závisí od konkrétneho pracovníka DÚ, či to nahodí ručne, alebo vráti. U vás to pre istotou vracajú ihneď pri podaní. Podľa mňa to závisí aj od toho, ktorý DÚ má aký skener.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    mysimis Pozri príspevok
    Podávam hlásenia vytlačené z programu a nikto nenamieta, že by som ich musela prepisovať. Máš MRP dos alebo win?
    Mám win. Nepáči sa mi to prepisovanie. Existuje možnosť vypísať to na strane DÚ, ale zdá sa mi to hlúpe a prácne, ak na to máme program, ktorý nie je zosúladený s predlohou DÚ. Kvalitu tlačiva mám ináč v poriadku.
    Myslíte,že by sme mohli osloviť MRP?
    Naposledy upravil Janiela : 13.07.07 at 05:49 Dôvod: Doplnenie textu

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Janiela Pozri príspevok
    Mám win. Nepáči sa mi to prepisovanie. Existuje možnosť vypísať to na strane DÚ, ale zdá sa mi to hlúpe a prácne, ak na to máme program, ktorý nie je zosúladený s predlohou DÚ. Kvalitu tlačiva mám ináč v poriadku.
    Myslíte,že by sme mohli osloviť MRP?
    Minulého roka som na MRP-čku oznámil, že prešovské DÚ ich tlačivá neberú. Tiež sa vyjadrili, že mám problém v tlačiarni.
    Nemám (!), lebo potom by predsa nebrali ani tlačivá z FormEdiku! A tie sú v pohode prijímané. V niečom v MRP-čku bude podľa mňa chyba.

    YVETTE je offline (nepripojený) YVETTE

    YVETTE
    Tiež pracujem v MRP win, a už roky podávam na DU KE I. a IV. všetky hlásenia a priznania vytlačené priamo zo softu a ešte žiadne sa mi nevrátilo. Asi vážne záleží od DU alebo možno aj od samotného pracovníka DU. Ak by som mala problém, ako uvádzate v predošlých príspevkov, zašla by som na DU a žiadala informáciu, prečo mi neakceptujú výstupy.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Pekný deň prajem všetkým nerobila som to ja ale moja kamoška a viem že je možnosť v MRP WIN výstupy-ostatné-hlásenie o dani za rok III. časť-export to sa vytvorí súbor a ten sa dá pekne využiť bez prácneho prepisovania na stránke www.drsr.sk vyplnanie tlačív na internete, skúste.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Valika ja som to asi pred rokom skúšala a nešlo mi to, neviem kde som robila chybu...alebo kde bol pes zakopaný.
    Ja ako som začala robiť v MRP win. tak som zobrala Prehľad..a išla som sa opýtať , či mi postačuje takto vytlačený.Vtedy mi ukázali , že je trochu odlišný čiarkový kód na tlačive MRP a DÚ.Skutočne bol rozdiel, teraz som to nejako nesledovala, až minule som si pozrela tlačivo a je čiarkový kód už úplne rovnaký. Asi by sa zase trebalo opýtať.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    YVETTE Pozri príspevok
    Tiež pracujem v MRP win, a už roky podávam na DU KE I. a IV. všetky hlásenia a priznania vytlačené priamo zo softu a ešte žiadne sa mi nevrátilo. Asi vážne záleží od DU alebo možno aj od samotného pracovníka DU. Ak by som mala problém, ako uvádzate v predošlých príspevkov, zašla by som na DU a žiadala informáciu, prečo mi neakceptujú výstupy.
    Odpoveď znie: neberie nám to skener. Ozaj sa mi nechce to prepisovať na stránke DÚ, prípadne v iných programoch, kde to funguje. Myslím, že programy majú prácu uľahčovať, nato ich predsa kupujeme. Súhlasím, že chyba bude v MRP. Skúsim ich osloviť a potom priložím odpoveď.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ale záleží od DU, mne Hlásenie nezobrali ani v NZ, ani v NMnV, iba v KN bez slova. Všetky boli z MRP, len KN nemalo problém.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Valika Pozri príspevok
    Pekný deň prajem všetkým nerobila som to ja ale moja kamoška a viem že je možnosť v MRP WIN výstupy-ostatné-hlásenie o dani za rok III. časť-export to sa vytvorí súbor a ten sa dá pekne využiť bez prácneho prepisovania na stránke www.drsr.sk vyplnanie tlačív na internete, skúste.
    Dobrý deň, práve som to odskúšala, ide to výborne. V pondelok to zanesiem na DÚ a porovnáme. Ďakujem za radu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.