Zavrieť

Porady

Power point

Ahojte, vie mi niekto poradiť ako si mam nastaviť Power point, lebo mam problem občas ak mi dojde mail s prílohou obrazku tak mi to ten obrazok neukáže a vraj nemam nastavené power point. ako to mam urobiť? vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Keď sa nudím učím sa na počítači nové veci, rád poradím ...viac |►Janci◄|
    #Livien

    Na každú snímku nastavíš iné pozadie tak ,že klikneš na dané pozadie pravým (tlačidlom myši) a vyberieš si "použiť na vybrané snímky" a nastaví ti to pozadie na tú kartu na ktorej sa nachádzaš

    tibst je offline (nepripojený) tibst

    tibst
    Skús toto:
    Predpokladám, že máš v PC nainštalovaný Power Point program (súčasť balíka programov MS Office). Skontroluj nastavenie otvárania súborov PPS a PPT podľa nasledujúcej cesty - (citujem popis podľa anglickej verzie WINDOWS - Start/Settings/Control Panel/Folder Options/File Types/vybrať súbor typu PPS (resp. PPT)/ a priradiť im otvorenie programom MS Power Point (vybrať zo zoznamu nainštalovaných programov). Snáď to pomôže.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    katarina.j Pozri príspevok
    Ahojte, vie mi niekto poradiť ako si mam nastaviť Power point, lebo mam problem občas ak mi dojde mail s prílohou obrazku tak mi to ten obrazok neukáže a vraj nemam nastavené power point. ako to mam urobiť? vopred dakujem.
    Na to, aby som Ti fundovane poradil, si málo popísala problém. Najprv povedz, aký typ súboru je tá príloha, čo Ti neide otvoriť (jpg, pps, ppt, bmp, jpeg, gif...)? Obrázky by mali byť jpg, gif alebo bmp. Prezentácie ppt alebo pps.

    Kto Ti povedal, že nemáš nastavené PowerPoint? PC alebo ten, kto obrázok poslal?

    Keď to dáš otvoriť, čo spraví počítač? Dá Ti nejakú hlášku? Alebo Ti otvorí aspoň nejakú aplikáciu?

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    prosím potrebujem poradiť:
    v hypertextovom odkaze zadám odkaz na web, ale nechcem aby sa zobrazoval, lebo text je iný: napr.:názov - účto s odkazom na www.porada.sk
    ak vymažem v okienku zobrazený text aj tak sa mi premietne na prezent, potom to vyzerá takto: účtohttp://www.porada.sk
    ďakujem za radu

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    hanelie Pozri príspevok
    prosím potrebujem poradiť:
    v hypertextovom odkaze zadám odkaz na web, ale nechcem aby sa zobrazoval, lebo text je iný: napr.:názov - účto s odkazom na www.porada.sk
    ak vymažem v okienku zobrazený text aj tak sa mi premietne na prezent, potom to vyzerá takto: účtohttp://www.porada.sk
    ďakujem za radu
    Nesmieš to vkladať priamo ako text, lebo vtedy aj hyperlinkový odkaz aj zobrazovaný text je rovnaký.

    Musíš ísť cez menu Insert > Hyperlink > a v dialógovom okne máš potom v hornom riadku "Text to display" - tam si dáš text, ktorý chceš, aby bol vidno v prezentácii a dole "Address" dáš internetovú adresu, na ktorú link bude odkazovať.

    Livien je offline (nepripojený) Livien

    Livien
    ahoj, chcela by som sa opýtať že či nemôžem mať na každej snímke iné pozadie.... mám PP 2003...

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem,
    mozes mat kazdu snimku s inym pozadim, len si vybrate pozadie pri kazdej snimke musis nastavit a potvrdit

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Livien Pozri príspevok
    lenže grafiku predlohy mi nezmení (farbu)
    Keď chceš mať pozadie na každej strane iné, nemôžeš pozadie definovať v predlohe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.