Zavrieť

Porady

Moje posledné príspevky

Vzhľadom na to, že viacerí a najmä začiatočníci neviedia nájsť svoje témy, pridal som na hlavnú stránky Porady blok "Moje posledné príspevky".

Je to v hornej časti stránky nad jednotlivými Poradami. Nájdete tam svojich 5 posledných príspevkov, resp. tém v ktorých ste mali poslednýh 5 príspevkov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    To je super.Konečne nielen ja ale aj ostatní si môžeme pozrieť posledné príspevky bez toho aby sme hladali vo svojich nikách svoje príspevky . Ďakujeme za zjednodušenie a urýchlenie.
    Naposledy upravil renča1 : 06.03.07 at 10:45

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Prave vcera som si pozerala vsetky moje prispevky na porade. Je to vynikajuci napad. Dakujeme Richard

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Richard ďakujeme Niekedy si myslím že už sa tu nedá nič vylepšiť a vždy sa presvedčím o opaku. Niektoré zmeny sú maličkosti ale veľmi potešia

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    Posledne prispevky su fajn, ale neviem prečo sa mi posledne prispevky zobrazuju len k niektorym temam. Napr. temu Oberon tam nemam a teraz do nej prispievam. Mam tu temu aj sledovanu, ze by to vadilo?

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    EPk Pozri príspevok
    Posledne prispevky su fajn, ale neviem prečo sa mi posledne prispevky zobrazuju len k niektorym temam. Napr. temu Oberon tam nemam a teraz do nej prispievam. Mam tu temu aj sledovanu, ze by to vadilo?
    Len prvý prípevok v téme sa zobrazí, ďalších niekoľko už nie.

    Blanka Š je offline (nepripojený) Blanka Š

    Blanka Š
    Ja chodím na poradu na dvoch počítačoch.Na jednom počítači sa mi moje posledné príspevky zobrazujú v riadku nad témami ,na druhom nie.
    Čo a ako si mám nastaviť aby som videla moje príspevky aj na tom druhom počítači? Prosíím,pomôžte.

    Blanka Š je offline (nepripojený) Blanka Š

    Blanka Š
    Richard Pozri príspevok
    podmienkou je byť prihlásený pod svojim menom...
    Som prihlásená pod svojim menom,aj ma porada privíta mojim menom.

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    VladoaKatka Pozri príspevok
    Len prvý prípevok v téme sa zobrazí, ďalších niekoľko už nie.
    Ale mne sa nezobrazi ziaden prispevok z temy "Oberon". Alebo to je len pre posledne najnovsie temy? Lebo do tej temy som kedysi davno už prispievala, ale teraz ju nevidim v najnovsich. Napr. tuto "Moje posledne prispevky" tu mam

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    EPk Pozri príspevok
    Ale mne sa nezobrazi ziaden prispevok z temy "Oberon". Alebo to je len pre posledne najnovsie temy? Lebo do tej temy som kedysi davno už prispievala, ale teraz ju nevidim v najnovsich. Napr. tuto "Moje posledne prispevky" tu mam
    Zobrazia sa témy, do ktorých prispievaš prvý raz... Pri opakovaných príspevkoch v tej istej téme sa už téma nezobrazuje...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.