Zavrieť

Porady

Gel a akryl na nehty

Chcela by som poprosiť o radu kde na slovensku sa dá kúpiť gel alebo akryl na vytvorenie nehtov, na nete som našla len české predajne a všetko to boli nákupy nad 1000 korún. Vie mi niekto poradiť? Bábika
Usporiadat
gablu gablu

gablu je offline (nepripojený) gablu

mala si ist na vystavu v tn. www.actuelle.sk www.absolutlook.sk
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tina24 tina24

tina24 je offline (nepripojený) tina24

Ahoj. Gél a akryl na nechty a tiež ďalšie produkty potrebné pre modeláž nechtov a nechtový dizajn nájdeš aj na stránke www.nechtovyshop.sk. Pre nákup je potrebné najprv sa zaregistrovať. Je to nákup len cez net.
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Vrelá vďaka za info ale ani som nevedela, že je výstava. Pre budúcnosť už viem. Aj tak vďaka.
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Už som to našla Bratislava TASHA predajňa ak by okrem mňa hladal gel a akryl na nehty.Bábika
0 0
samantta samantta

samantta je offline (nepripojený) samantta

alebo na stranke http://www.trobon.org/nikashop/ tam mas uplne vsetko a vsetky znacky
0 0
Yaya Yaya

Yaya je offline (nepripojený) Yaya

Na Šoltésovej 16 suterén Kader.potreby, Bratislava čokoľvek pre nechty a vlasy.0255423814.
0 0
Lucida Lucida

Lucida je offline (nepripojený) Lucida

dychtivá po informáciách
Ahojte!

Prosím Vás o info aký je rozdiel medz akrylove a gelove nechty. Co je lepsie a trvacnejsie a krajsie, teda prirodzenejsie? Daju sa dat dole? Ako?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lucida Pozri príspevok
Ahojte!

Prosím Vás o info aký je rozdiel medz akrylove a gelove nechty. Co je lepsie a trvacnejsie a krajsie, teda prirodzenejsie? Daju sa dat dole? Ako?
Oboje si sama dáš dole dosť ťažko, najlepšie je ak ti ich manikérka zbrúsi.
Niekomu gelové odpadávajú, tak manikérky dajú akrylové. Rozdiel je vraj v tom, že akrylové sú obsahujú nejaké drastickejšie súčasti.(ja mám akrylové, sú odolnejšie)

Nech sa rozhodneš pre ktorékoľvek, daj si to urobiť skúsenej manikérke, potom budú pekné a trvácne a prirodzené. O tej prirodzenosti rozhoduje aj to, aké zvolíš farby dĺžku a tvar.
0 0
Lucida Lucida

Lucida je offline (nepripojený) Lucida

dychtivá po informáciách
Ahojte!

No ja som to bola risknut v tom Poluse u cinanov ci co to su za sikmych...
Dala som si klasik french manikuru teda davali ten akrylovy prasok-ten nesiel pod lampu, potom brusenie a pilovanie, striekaju lak na spicku biely a navrch ide priehladny gel a az potom pod lampu. Je to ok?
Jedenkrat som si ich nalakovala doma, normalnym lakom.
Ked som si to odlakovavala tak sa mi ta vrchna vrstva gelu, ta priehladna, normalne zosuverila a zisla dole a nechty sa akokeby roztapali.
Dnes som ich bola dat dole!
Co to malo znamenat? Su nekvalitne ked neidu viackrat pod lampu?
Inak odstranenie celkom fajn...takze mam svaty pokoj...

co vy na nich?
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

Ahoj pokial ja viem mala si si to odlakovať bezacetonovým odlakovačom acetonový totiž rozleptáva a poškodzuje gel i akryl.
0 0
Lucida Lucida

Lucida je offline (nepripojený) Lucida

dychtivá po informáciách
bábika Pozri príspevok
Ahoj pokial ja viem mala si si to odlakovať bezacetonovým odlakovačom acetonový totiž rozleptáva a poškodzuje gel i akryl.
Ano ano, uz som si na to spomenula aj ja...
Ďakujem! :-))
0 0
Lucida Lucida

Lucida je offline (nepripojený) Lucida

dychtivá po informáciách
Poraďte mi niekto nejaku dobru nechtarku v BA s ktorou mate skusenosti ze je kvalitna a nie je draha...

Dakujem pekne!
0 0
sona.cernochova sona.cernochova

sona.cernochova je offline (nepripojený) sona.cernochova

No vraj tie cinanky v poluse maju nejaku techniku z ameriky a ani nie su drahe...som videla nechty, ktore boli robene u nich a vyzerali fajn...prirodzene..chystam sa ich navstivit aj ja, no musim si najst cas, lebo vraj sa u nich neobjednáva a ide to tam ako na beziacom pase...:-)
0 0
sona.cernochova sona.cernochova

sona.cernochova je offline (nepripojený) sona.cernochova

......sorry, nevsimla som si, ze to ty si lucida ta, ktora ich uz navstivila...:-)

a aky si mala pocit z nich?...odflaknuta robota, alebo v pohode? a keby si si nedala acetonovy odlakovac na tie nechty, vydrzali by?
0 0
Lucida Lucida

Lucida je offline (nepripojený) Lucida

dychtivá po informáciách
sona.cernochova Pozri príspevok
......sorry, nevsimla som si, ze to ty si lucida ta, ktora ich uz navstivila...:-)

a aky si mala pocit z nich?...odflaknuta robota, alebo v pohode? a keby si si nedala acetonovy odlakovac na tie nechty, vydrzali by?
bolo to fajn...a myslim, ze su fakt sikovne!!! odporucam. ja som to pokaslala s tym acetonovym odlakovacom, moja chyba! ceny su super a kvalitka veru dobra.
iba ktora chcete sa ist vykecat tak neodporucam, nevedia ani ceknut po našsky...ale nejaka co rozumie zakladne vety sa tam najde.
pojdem aj pred sviatkami si dat urobit! napiste ake maju novinky tam!
Ď
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
ahojte, a mozete prosim napisat kolko stoji modelacia a doplnanie u tych cinaniek v Poluse?
ja som si dala robit (ale nie v Ba) najprv gelove, ale vobec mi nedrzali a boli strasne skaredo modelovane. ako keby som mala lopaty na nechtoch. potom som si dala robit akrylove, a velmi dlho mi vydrzali + boli pekne vymodelovane, takze som bola celkovo spokojna, akurat keby to tak nebolelo, ked s nimi niekde narazim...
0 0
Lucida Lucida

Lucida je offline (nepripojený) Lucida

dychtivá po informáciách
Helik3 Pozri príspevok
ahojte, a mozete prosim napisat kolko stoji modelacia a doplnanie u tych cinaniek v Poluse?
ja som si dala robit (ale nie v Ba) najprv gelove, ale vobec mi nedrzali a boli strasne skaredo modelovane. ako keby som mala lopaty na nechtoch. potom som si dala robit akrylove, a velmi dlho mi vydrzali + boli pekne vymodelovane, takze som bola celkovo spokojna, akurat keby to tak nebolelo, ked s nimi niekde narazim...
Vtedy v akcii do konca novembra to stalo - komplet nove nechty s francuskym lakovanim necelych 23€. Samozrejme bez bločka :-)))
Teraz to moze byť okolo 26€.
Mám pravdu ženy?
0 0
mimii. mimii.

mimii. je offline (nepripojený) mimii.

V Poluse stoji dorabka 16,50 ja mam skusenost taku ze vzdy mi odcvaknu aspon 3-4 nehty ze su znicene a za kazdy nauctuju 2eura!

to sa mi v apollo nikdy nestalo tam to fakt stalo 16,60.ale robia iba gelove.
pri vietnamcoch sa mi ta technika velmi nepaci lebo ma palia nehty cize ich velmi zbrusuju, pilnikom by to bolo ovela setrnejsie.
jedine co mi vyhovuje je ze sa nemusim objednat a cena? podla mna je aj cca 23eur kazde 2 tyzdne za to vela ved to je 700Sk! ale nechce sa mi to sama doma robit..
0 0
yellow yellow

yellow je offline (nepripojený) yellow

Caute!
Ja mam s cinankami v Poluse len tie najlepsie skusenoti. Chodia k nim aj moje kamosky a nepocula som staznost. Nechty mi vydrzia aj mesiac. ku koncu sa ich snazim prelakovat beznym lakom. Pri pouziti bezacetonoveho odlakovaca ich mozem lakovat kolko chcem
cena je za dorabku vzdy okolo 25-27€ - podla toho ci niektory nechet netreba vymenit, zdobit si ich davam vzdy len praskom - trblietkami. Je pravda ze nechty brusia trosku viac ako by som chcela, ale vzdy poviem ak to trochu pali, a manikerka si potom pozor. Super je ze nechty robia pekne a dbaju na detaily. Mozno je trosku problem v komunikacii, lebo ked prilis zlozito vysvetlujem ako chcem nechty spravit, tak nerozumeju. Ale da sa to ukazat. Su velmi mile a fakt som spokojna.
Myslim ze stoji za to vyskusat. Kazdy kto bol niekde u slovenskej manikerky a potom u cinaniek, tak ich chvali, ze maju preciznejsiu pracu, fakt su sikovne!
0 0
v.dedecka v.dedecka

v.dedecka je offline (nepripojený) v.dedecka

Ahoj v Bratislave je niekolko predajni.Aj v OD Slimak je na 2.poschodi predajna...maju aj net nechtybratislava alebo Wexa v petrzalke pri dostihovej drahe .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať