Zavrieť

Porady

Kódy OKEČ

Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Prosím, kde nájdem kódy OKEČ ? Neviem to nájsť. Ď...
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
sway Pozri príspevok
ak by malo niekomu pomôcť, som vypátrala na stránke štatistiky sa dajú tlačiť výpisy tuto:

http://www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz

sway, voľajako to nefunguje...
Ja som zažívala doslova horor, kým som to tiež predvčerom našla,, a aby boli aktuálne...., pretože sa mi tam ponúkali staré....
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
cactus Pozri príspevok
sway, voľajako to nefunguje...
Ja som zažívala doslova horor, kým som to tiež predvčerom našla,, a aby boli aktuálne...., pretože sa mi tam ponúkali staré....

ja myslím že to mám OK, našla som si aj nové firmy... ako si preboha zistila že OKEČ sú staré???
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
sway Pozri príspevok
ja myslím že to mám OK, našla som si aj nové firmy... ako si preboha zistila že OKEČ sú staré???
ten tvoj link nefunguje, ale ja som vygúglila , vytlačila, krásne sa dali čítať a keď som si chcela zadať do DP, tak som zistila, že to mám to isté číslo, ako som mala pred rokom, čiže staré a hľadala som nanovo, kým som nenašla...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
cactus Pozri príspevok
ten tvoj link nefunguje, ale ja som vygúglila , vytlačila, krásne sa dali čítať a keď som si chcela zadať do DP, tak som zistila, že to mám to isté číslo, ako som mala pred rokom, čiže staré a hľadala som nanovo, kým som nenašla...
asi som čosi zaspala OKEČ sa menili ???? som myslela, že platia tie čo vlani...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
sway Pozri príspevok
asi som čosi zaspala OKEČ sa menili ???? som myslela, že platia tie čo vlani...
mne ten link funguje skúsila som priamo tento z Porady....
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

sway Pozri príspevok
ak by malo niekomu pomôcť, som vypátrala na stránke štatistiky sa dajú tlačiť výpisy tuto:

http://www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz

velmi mi to pomohlo, dakujem. akurat tam ma jeden klient same nezmysly, asi nieco stare. komu hlasit, ze nech to zmenia?
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

SURNE!!! prosim, co mam dat do DP? pytaju sa na okec alebo na to nove cislo???
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
sway Pozri príspevok
mne ten link funguje skúsila som priamo tento z Porady....
už mi ten link funguje.
Lenže neviem, či má niečo spoločné s OKEĆ?
Vysvetliš?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
cactus Pozri príspevok
už mi ten link funguje.
Lenže neviem, či má niečo spoločné s OKEĆ?
Vysvetliš?
ja už neviem či som mimo ja .... asi už je ozaj vysoký dátum....

v DP treba vyplniť OKEČ organizácie, a ja som ho u niektorých klientov nemala, tak na tomto linku som zadala IČO a hľadaj, našlo mi firmu, klik na ňu a mala som výpis v ktorom je uvedené OKEČ a to som napísala do DPPO:..... OK ?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
sway Pozri príspevok
ja už neviem či som mimo ja .... asi už je ozaj vysoký dátum....

v DP treba vyplniť OKEČ organizácie, a ja som ho u niektorých klientov nemala, tak na tomto linku som zadala IČO a hľadaj, našlo mi firmu, klik na ňu a mala som výpis v ktorom je uvedené OKEČ a to som napísala do DPPO:..... OK ?
aha, vyskúšam a vďaka za vysvetlenie.

A na margo, ozaj už je ten dátum vysoký. Aspoň ja, a myslím, že nielen ja, potrebujem nutne oddych..............
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

cactus Pozri príspevok
už mi ten link funguje.
Lenže neviem, či má niečo spoločné s OKEĆ?
Vysvetliš?
je potrebne po napisani ica a vybrani spolocnosti kliknut na nu a este stlacit taky odlznik s napisom vytvorit vypis a v tom vypise je i okec i to nove cislo. ale v priznani sa pytaju na okec, tak neviem, co tam dat.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Vevey Pozri príspevok
je potrebne po napisani ica a vybrani spolocnosti kliknut na nu a este stlacit taky odlznik s napisom vytvorit vypis a v tom vypise je i okec i to nove cislo. ale v priznani sa pytaju na okec, tak neviem, co tam dat.
ja som dávala OKEČ - je to za rok 2008, pýtajú OKEČ... neviem ako ostatní....
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

od 1.1.2008 platia nové:
http://www.infostat.sk/ELIS/RES/okec.html
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
treba sa zamerať na tento link http://www.infostat.sk/ELIS/RES/okec.html

a všímať si toto
Upozorňujeme, že Klasifikácia okeč je platná do 31.12. 2007

Od 1.1. 2008 platí klasifikácia SKNACE


ja som vychádzala zo SKNACE
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
cactus Pozri príspevok
treba sa zamerať na tento link http://www.infostat.sk/ELIS/RES/okec.html

a všímať si toto
Upozorňujeme, že Klasifikácia okeč je platná do 31.12. 2007

Od 1.1. 2008 platí klasifikácia SKNACE


ja som vychádzala zo SKNACE


dokelu díííííííík

podané sú podané... a na nepodané dáme nové....čo už....
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
....á nedá mi to na druhej strane čo nezmenili na tlačive čo vlastne chcú ???? no nie ?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
sway Pozri príspevok
dokelu díííííííík

podané sú podané... a na nepodané dáme nové....čo už....
sway Pozri príspevok
....á nedá mi to na druhej strane čo nezmenili na tlačive čo vlastne chcú ???? no nie ?
Ja som tiež mala uvedené staré, ale u nás na DÚ pri preberaní to kontrolovali a hneď som to poprepisovala a ďalšie som už dávala podľa nového.
Ale ako som si všimla, tak aj podľa toho tvojho linku sa to dá pekne zistiť, pretože sú tam uvedené obidva druhy... a zdá sa mi to rýchlejšie, pretože ti to hneď ponúkne a nemusíš to pracne hľadať...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ešte ďalsí link na SK NACE http://www.statistics.sk/pls/wregis/ciselniky?kc=5205
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

posuvam si. prosim, nikdy ste nemali podobny problem? na statistics.sk sa absolutne zle orientujem, je tam nejake tlacivo na aktualizaciu tychto udajov?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať