Zavrieť

Porady

Bioptron lampa

Babka má zlomenú stehennú koť, chcela by som vedieť, dá sa používať Bioptron lampu na liečenie ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewga je offline (nepripojený) ewga

    ewga
    dobsony Pozri príspevok
    Babka má zlomenú stehennú koť, chcela by som vedieť, dá sa používať Bioptron lampu na liečenie ?
    pokial ja viem ano... ale neviem ci to pomaha az ku kosti ja som ju pouzivala ked somala problemy so svalom... ale poznam ludi ktori to pouzivali aj ked sa chceli zbavit bolesti chrbtice... ale necakajte zazraky ze to spevni kosti a podobne.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    Ako treba správne používať lampu, myslím koľko krát denne, ako dlho?
    Myslela som, že ku kosti asi nepomôže, ale keď babke bude pomáhať len veľmi málo, aj tak to bude lepšie jej. Ona ináč je veľmi šikovná, štrvtok ju operovali, a piatok už robila prvé korky.( má 82 rokov)

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    dobsony Pozri príspevok
    Ako treba správne používať lampu, myslím koľko krát denne, ako dlho?
    Myslela som, že ku kosti asi nepomôže, ale keď babke bude pomáhať len veľmi málo, aj tak to bude lepšie jej. Ona ináč je veľmi šikovná, štrvtok ju operovali, a piatok už robila prvé korky.( má 82 rokov)
    Pri kúpe biolampy by ste mali dostať návody, čo a ako dlho svietiť, prípadne s akou farbou, ak máte farebné sklíčka.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    Aj moja svokra ju ma, dodali jej ju v krabiciach so sklickami,gelikmi a navodom ktoremu vobec nerozumie ako to pouzivat,bolo jej povedane ze do 3 dni pride niekto kto jej to vysvetli a predvedie a uz pol roka nikto nic...prosim keby ste niekto mali kontakt kto robi tie prezentacia alebo pride domov vysvetlit budem vam vdacna za kontakt.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    To nie je pravda, že niekdo nemá koonkrétne skúsenosti s lampou. Aj ja by som prijala konkrétne skúsenosti, ako s lampou správne manipulovať, lebo mám roky ale sme nepoužívali, len veľmi málokrát.Ďakujem

    rad0k je offline (nepripojený) rad0k

    rad0k
    tak jednoznacne napomaha k rychlejsiemu hojeniu zlomeniny aj ked nastastie som si zlomeninu tym "neliecil" cize neviem posudit aky interval je vhodny mozno 8minut? kazdopadne si to treba kuk niekde na nete
    Naposledy upravil arizona : 14.07.10 at 23:17 Dôvod: zmazaná samo-reklama

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.